Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

NENA58  

član od: 28.6.2009

sporočila: 435

29. okt 2023 9:09

Petek: Bučna juha s porom, ajdovi štruklji s skuto, ajdov štrukelj z blitvo, motovilec

Sobota: Goveja juha z rezanci,  losos iz pečice, blitva, kuhan krompir, kitajsko zelje s fižolom

Nedelja: Goveja juha s fritati, piščančji polpeti, pečen krompir, kitajsko zelje s fižolom, motovilec, jabolčna pita z orehi

NENA58

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

29. okt 2023 12:10

Včeraj goveja juha z rezanci, pečeno bedro brez kosti, domače pleskavice, pomfrit, paradižnikova solata

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

29. okt 2023 12:31

                 Danes;     kostna juha z rezanci  

                                              blitva s

                                              pečena   rebra

                                              mešanica radiča s

                                              kupljeni piškoti 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

29. okt 2023 12:47

Včeraj, gobova juha, pečen file postrvi, kus kus z bučkami,  solata, krof

Danes, goveja juha z rezanci,  segedin, ajdovi žganci, zavitek

LP, Saša

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

29. okt 2023 13:09

Nedelja:

Prežganka; slanina na čebuli, paprika in bulgur z vinom

Pozdravček!

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

29. okt 2023 15:03

Pri nas bo pa danes damjakov golaž  s prilogo, jutri na jedilniku sveže pečen fazan, kar pri dveh lovcih vsekakor ni nemogoče. Se  pa vsi skupaj tega že veselimo.

kača

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

29. okt 2023 15:26

Danes- pečena sv.ribica, piščančje prsi, zg.del bedre, pečen krompir, popečene bučke, korenčkova omaka, motovilec s fižolom in zeljna solata

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

29. okt 2023 17:22

kača je napisal/a:

Pri nas bo pa danes damjakov golaž  s prilogo, jutri na jedilniku sveže pečen fazan, kar pri dveh lovcih vsekakor ni nemogoče. Se  pa vsi skupaj tega že veselimo.

kača

U, fina izbira. Zavidam.

Jaz pa po nekaj tednih znova laahko nekaj enostavnega skuham. Naslonjea na hojico, previdna pri obračanju v kuhinji, pa nekako gre. Ni pa da bi kaj posnela, nimam volje.

 

mamamia

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

30. okt 2023 0:20

mamamia je napisal/a:
kača je napisal/a:

Pri nas bo pa danes damjakov golaž  s prilogo, jutri na jedilniku sveže pečen fazan, kar pri dveh lovcih vsekakor ni nemogoče. Se  pa vsi skupaj tega že veselimo.

kača

U, fina izbira. Zavidam.

Jaz pa po nekaj tednih znova laahko nekaj enostavnega skuham. Naslonjea na hojico, previdna pri obračanju v kuhinji, pa nekako gre. Ni pa da bi kaj posnela, nimam volje.

 

mamamia

    Hvala enako, tudi pri meni je tako, v tem trenutku sem vesela, da nimam velike kuhinje. Ja, je potrebno biti zelo, zelo, zelo previden, kajti tudi hojca je lahko nevarna za prekucniti, žal. Mamammia, drži se, kolkor se lahko, kolikor se spomnim, si imela ti mnogo hujšo poškodbo od mene, saj iz slik je bilo videti zelo hudo. Je pa tako, kakorkoli, poškodba noge, pri kateri imaš gips do tazadnje, se opravičujem in ne smeš stopiti niti slučajno na nogo, ni enostavna, je kar velik problem, kajne.

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

30. okt 2023 13:09

Danes zelenjavna juha, testenine bolognese, zeljnata solata s kumaricami, kava

LP, Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti