Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

26. avg 2004 15:55

Včeraj: juha iz vrečke, svinjski kotlet in skuta a la tzatziki ( naj bo še malo Grške nostalgije ) + kruh in borovničev puding Danes: porova juha z krompirjem in peresniki z gorgonzolo - ni časa za kuho, ker pripravljam paradižnikovo mezgo...... Lumpica

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. avg 2004 16:04

Lady_L Res, da tričetrt tvojih sestavin ne razumem, a vseeno te občudujem, kako pestre jedilnike imate pri vas. Mene je že skoraj sram vpisat kaj kuham, ker se vse nekako ponavlja. Eno indiskretno vprašanje: si doma, ali ti vse to uspe poleg službe? Lep pozdrav Suzana

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

26. avg 2004 23:48

Draga Suzana! Drago mi je da netko primjećuje moje raznovrsne jelovnike. Ja sama imam osjećaj da se stalno ponavljam. Naime, nisam kod kuće, već sam zaposlena. Pedagog sam u privatnom školskom boravku i radim s djecom s posebnim potrebama. Možda u zadnja dva tjedna imam malo više vremena da se posvetim kuhanju jer sam od sredine osmog mjeseca na porodiljskom dopustu (za koji tjedan trebam roditi!). Inače, suprug i ja živimo sami (za sada) i volimo jesti fine stvari i uživati u njima. Kako nas po cio dan nema kod kuće i ne vidimo se do navečer oko 18 sati, to zajedničko slobodno vrijeme volimo iskoristiti za zajedničko jelo i čavrljanje. Stoga, nastojim nekako naći vremena i za kuhanje (a to jako jako volim raditi), ali naravno i za obaveze na poslu. Inače mi je radno vrijeme (bilo) od 9 ujutro do 5 popodne. (Napisala bih ja i na slovenskom ono što priprema za ručak, ali se bojim da možda nešto krivo ne napišem, pa da to ne ispadne još gore!!!) Sutra spremam škampe na buzaru, prilog je tjestenina, a za desert ću po prvi puta raditi tiramisu! Lidija...

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

27. avg 2004 7:05

Lidija, ti kar piši tako, kot pišeš. Se že razumemo. Tvoje jedilnike pa tudi jaz občudujem. sicer pa, danes bodo na jedilniku melancane v pivskem testu in zraven tzatziki Avena

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

27. avg 2004 8:30

Še dobro, da katera kdaj kaj vpraša. Lepo Lidija. Želim ti zdravega dojenčka. Tudi jaz rada najdem idejo za kuhanje pri tebi. Smo družina, ki obožuje ribe in na tvojem jedilniku so kar pogosto. Pri nas bomo danes jedli gobovo juho, zapečene skutine palačinke in slivov kompot.

Maja Z  

član od: 20.8.2004

sporočila: 91

27. avg 2004 13:53

Avena, kako narediš melancane v pivskem testu? LP Maja

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

28. avg 2004 9:01

Danes: juha z vlivanci, polpete, pire in solata Jutri: hobotnica s krompirjem v pečici, solata, jogurtni biskvit

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

28. avg 2004 10:07

Grah varivo s kuhanom slaninom i pečenom crvenom rog paprikom. (Jučer sam spekla i spremila u škrinju 6,5kg paprike!) Lidija...

dome  

član od: 7.4.2004

sporočila: 341

29. avg 2004 16:34

lidija, tudi jaz tvoje jedilnike obozujem in te vcasih posnemam. Prosim te, napisi postopek, kako shranis pecene paprike. Hvala in lep pozdrav! dome

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

29. avg 2004 20:21

Lidija držim pesti zate in se veselim, da bo nov otroček deležen tvoje zelo pestre hrane. Daj povej nam kaj bo - deklica ali deček. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti