Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

9. feb 2004 15:09

Danes kosilo: JOTA in AJDOVI ŽGANCI Jutri kosilo: ZELENJAVNA RIŽOTA, SOLATA SREDA: Juha iz puranjega stegna, zakuhana z rezanci (kuhano meso kasneje začinim in popečem na maslu in olivnem olju), pražen krompir, solata ČETRTEK: REPA, KRVAVICE, PIRE KROMPIR PETEK: ZELENJAVNA JUHA, SKUTNI ŠTRUKLJI 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 05.dec 2016 12:23

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

9. feb 2004 16:05

Danes govedina iz včerajšnje juhe v grahovi omaki, seveda pa tudi juhica z vlivanci. Jutri pa juhica z fritati in jetrca s čebulo. Lahko da do palačinkine mase še za kak posladek

Avena  

član od: 14.7.2003

sporočila: 277

10. feb 2004 7:42

včeraj: chili con carne, polenta danes: cvetača v solati, popečen tofu jutri: špinačna juha, višnjevi muffini Avena

barb  

član od: 20.11.2003

sporočila: 19

10. feb 2004 9:13

Včeraj: puran v smetanovi omaki, tortelini, solata Danes: rižota z zelenjavo in tuno, solata, ananas

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

10. feb 2004 10:45

nedjelja: pečena janjetina, paradjz i mladi luk, štrudla od sira, jabuka i šljiva ponedjeljak: kuhana šunka, hren, dimljeni sir i mladi luk utorak: paradajz juha, špinat, pohani pureći odresci i pomes frittes srijeda: goveđi odresci u umaku od šampinjona, tjestenina i zelena salata (Za četvrtak i petak još nemam ideju...) Pozdrav od Lidije...

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

11. feb 2004 19:42

Takole sva jedla: sobota špinačne tagliatelle s puranovimi koščki in jurčki v omaki, rdeč radič s fižolom nedelja pečena svinjska ribica, grah s smetano, pire krompir in rdeča pesa ponedeljek jaz sem šla s svojo mamo na pizzo, on pa je šel k svoji mami na golaž torek "taščin" golaž, polenta in endivja s koruzo danes včeraj skuhan boloneze, pospravljeni ostanki makaronov iz vseh škatel in zelena solata Dober tek gospodične, gospodiči in marsovčki. Vesna

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

12. feb 2004 9:50

Danes nič zdraveg, ampak dobrega: pohana govedina, zdrobovi kroketi, ohrovt v solati (zame "regrat u solat" s "špehom"), za sladico krofi - če jih bo še kaj "počakalo", saj sem jih spekla včeraj zvečer Tina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. feb 2004 11:48

Bomo pa pri nas še zate zdravo jedli, ker bomo imeli na krožnikih sojine rezance in stročji fižol v omaki, zraven pa še zeljno solato. Ker se je potem treba malce pregrešiti, je v zamrzovalniku sladoled in stepena smetana v hladilniku. Čau, Loni

karmenalex  

član od: 29.10.2003

sporočila: 143

12. feb 2004 13:46

Včeraj : rižota iz divjih špargljev (iz skrinje!) s solato Danes : grisova juha, zeljne flikice Jutri : gobove (jurčki!) polpete + solata radič ( ko pa "cukr" pade, ob popoldnevih, košček črne 70% čokolade) LP Karmen V.

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

12. feb 2004 14:34

Jaz sem pa ravnokar dala v pečičo pečt fazana, nadevanega s kostanjevim nadevom. Za prilogo bom naredila malo praženega krompirja in zadnje jurčke (iz skrinje) "na žaru". Ker pa gremo v soboto na smučarijo za cel teden, bom že danes malo "valentinovska" in bom pražen krompir nadevala v majhne srčke v silikonski pekač, ga posula z ribanim sirom in malo popekla v pečici. Že včeraj pa sem v tem pekaču naredila borovničeve muffine v obliki srčkov. Pa dober tek vsem in LP Nada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti