Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 657

4. jan 2005 15:09

Včeraj: še zadnje sarme, hvala bogu Danes: nekaj na temo makaroni, najbrž bolognese + solata Jutri: pečenica in krvavica, kislo zelje in krompir v oblicah Lidija, ti si pa zgodaj začela svoj naraščaj učiti umetnosti kulinarike! Lp, lisička

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

4. jan 2005 15:32

Olala! Iščem navdih za kosilo in zagledam, da sem ravnokar napisala, kaj smo jedli včeraj, kaj bomo danes in kaj bomo jutri. Na žalost pa o tem ne vem nič, ker to nisem jaz. Zgleda, da se lahko podvajajo avtorji. Jaz pa še vedno nimam pojma, kaj bo danes za kosilo! LP Lisička

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

4. jan 2005 16:53

se dogaja lisička Dušan

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

5. jan 2005 7:56

Zdravo! Lidija - vprašala bi, ali je ta pohana marinirana piletina res tako okusna, kot izgleda. Videla sem namreč recept na Coolinariki, pa mi je zelo zadišalo. Pri nas so bile včeraj koline in bo verjetno še do naslednjih ( v soboto) vse v tem stilu. Le priloge so drugačne - he,he Tina

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 657

5. jan 2005 9:41

Lisička! Čeprav sem (kot vidiš) razmeroma nov član, KulSlo pa spremljam že ničkoliko časa, pa te REEES nisem nikoli (!) videla! Ko sem se prijavljala, sem imela (verjemi!) veliko dela z izbiranjem uporabniškega imena. Karkoli sem se spomnila, je že obstajalo. Pa sem se poimenovala po svoji najljubši gobici. A imaš kakšen predlog?

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

5. jan 2005 9:42

Ej hej! Danas će biti juha od suhih vrganja, tjestenina u umaku od šampinjona i šunkice i k tomu još zelena salata. Tina, nama je bila odlična marinirana piletina baš zbog začina u kojima je marinirana i sigurno ću je i opet pripremiti na taj način. LP! Lidija...

lisička  

član od: 21.7.2003

sporočila: 588

5. jan 2005 10:26

Lisicka! Ni panike, samo malo sem bila šokirana. Imele smo očitno obe isto asociacijo, ko smo izbirale ime za prijavo. Tudi moje najljubše gobe so lisičke. Kvečjemu lahko pride do pomote, ko ti hoče kdo poslati zasebno sporočilo in klikne na avtorja. Sicer sem pa že spremenila podpis na Gobica. Na tej temi ne sodelujem velikokrat, bolj jo berem, večkrat pa sem se oglasila na drugih temah. Dobrodošla med nami. Včerjaj za kosilo riž z dušenimi gobami in solata Danes: široki rezanci s tunino in solata. LP Gobica

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 657

5. jan 2005 10:46

Hvala za dobrodošlico! Danes: prebranac s klobaso Jutri: jedilnik, ki je bil predviden za danes... LP! zvitorepka

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

5. jan 2005 11:34

Včeraj: blitvini polpeti, kuhan korenček, cvetača in brokoli pa gobice na žaru s parmezanom plus pesa Danes: brstični ohrovt zapečen s sirom in smetano in file škarpene v limonini omaki Jutri: pizza!!!!! LP, Darja

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

5. jan 2005 12:04

Včeraj: juha z rezanci, puranji zrezki z rižem, solata danes: pečen krompir v pečici, svinjski kare v omaki, cvetača in korenje v solati, motovilec jutri: goveji golaž, testenine, jabolčni zavitek LP!Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti