Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

2. jan 2005 9:34

oo Vesna lejo, tebi posebej enga Srečnega in zdravega Dušan

Lucy  

član od: 7.2.2002

sporočila: 80

2. jan 2005 15:32

Včeraj: sarme Danes: pohani puranji zrezki, pire, grahova kremna omaka, pesa Jutri: bolognese iz zmrzovalnika

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

2. jan 2005 21:39

Danes vegetarjanska pizza pri sosedu (ostarija pri Kovacu), doma pa boemi za posladek. Dusan enako zelim tebi in vsem ostalim tudi. Vesna Vesna Milek Recko

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jan 2005 7:46

Ne boste verjeli, ampak mi smo tudi jedli sarmo na novega leta prvi dan - prvič pri naši hiši, je verjetno za kam zapisat, smo pa včeraj jedli ostanke od silvestrske večerje, danes bo pa spet sarma. Loni Makaroni

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

3. jan 2005 9:03

Jučer: pileća juhica, pečeni svinjski kremenadli, pečeni krumpir, SARMA, zelena salata i francuska salata.... i naravno kolači kasnije uz kavicu i vinčeko Danas: imam slobodan dan što se tiče kuhanja pa će i opet biti SARMA koje još imamjo pun lonac (a što duže stoji to je finija) Sretna Nova godina svima vama dragi moji. Budite mi dobri, veseli, debeli i zdravi te i dalje kuhajte sa srcem i puno, puno ljubavi. Neka vam je u ovoj godini sve pet!!! LP! Lidija...

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

3. jan 2005 11:49

No, tudi jaz sem letos prvič naredila sarmo, pa tudi tatarca. Oboje je uspelo. Sarmo smo jedli zdaj že dva dni, ostanek sem pa vrgla v skrinjo, ker nam že skozi uha ven gleda. Danes bo pa goveja juha z zdrobovimi cmoki, nisem se pa še odločila kaj bi zraven. Idej imam že nekaj, a krompir na čebuli s kranjsko klobaso pravijo, da je pretežek (rabimo malo čiščenja), kakšne lahke ideje pa nimam. Mogoče pa bo rižota z morskimi sadeži. Suzana

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

3. jan 2005 13:34

včeraj :pizza in sadna kupa v pizzeriji Gala v Lescah, danes :riž z zelenjavno gobjo prilogo in palačinke z orehovim nadevom Lepo se imejte in radi se smejte! Vesna Leben

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

3. jan 2005 15:29

Mi smo pa danes jedli pašto fižol z govedino, v nedeljo govejo juho s fritati, svinjsko ribico v slanini, pečen kormipir in solato, v soboto sarmico (vsakega 1.1. jo prinese moja mama in se zbere vsa družin, nas 14). Silvesterska večeraj za šest pa je bila: polnjena jajca, lososovi zvitki s hrenom, šunkine roladice s francosko solato, narezek (poprova salama, budžola, pršut, panceta, siri, olive) in tatarski biftek kot hladne predjedi, potem pa goveji file v poprovi omaki, piščanec z ingverjem v curryijevi omaki s smetano in svinjski medaljončki v slanini, za prilogo pa cous cous ter paradižnik in paprika. Pa seveda panina najprej za začetek, pa vmes vino, pa spet penina, ob treh zjutraj pa pri sosedih odojek z mlado čebulo, mladim sirom in kajmakom. Pa vinom seveda. Sladko pa: drobno pecivo, narejena doma, in potica. mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

3. jan 2005 15:30

Mi smo pa danes jedli pašto fižol z govedino, v nedeljo govejo juho s fritati, svinjsko ribico v slanini, pečen kormipir in solato, v soboto sarmico (vsakega 1.1. jo prinese moja mama in se zbere vsa družin, nas 14). Silvesterska večeraj za šest pa je bila: polnjena jajca, lososovi zvitki s hrenom, šunkine roladice s francosko solato, narezek (poprova salama, budžola, pršut, panceta, siri, olive) in tatarski biftek kot hladne predjedi, potem pa goveji file v poprovi omaki, piščanec z ingverjem v curryijevi omaki s smetano in svinjski medaljončki v slanini, za prilogo pa cous cous ter paradižnik in paprika. Pa seveda panina najprej za začetek, pa vmes vino, pa spet penina, ob treh zjutraj pa pri sosedih odojek z mlado čebulo, mladim sirom in kajmakom. Pa vinom seveda. Sladko pa: drobno pecivo, narejena doma, in potica. mamamia

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

4. jan 2005 11:45

Moja kćerkica i ja smo upravo priredile za ručak zelenu juhu (caldo verde) i pohanu mariniranu piletinu. LP! Lidija i Dora...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti