Lidl

hanna  

član od: 28.11.2007

sporočila: 14

25. feb 2008 22:24

jaz pa morm rečt da čez lidl nimam pripomb,tko poceni sadja in zelenjave ne najdeš povsod.Sem kupila tako endivijo da sem jo komej v vreško spravla in sicer za majhen denar,drugje bi zanjo odštela veliko vel.Pa da pohvalim sladkarije,kislo mleko ,siri,sokovi ma ni da ni res super saj jaz tko menim da se res splača. hanna

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

26. feb 2008 8:23

Tele tabele ne držijo. Prejšni dan sem prinesla endivijo iz lidna, pa sem jo že v trgovini malo oskubila zunanjih listov. Doma mi je na tehtnici kazala 58 dag, zato ne vem, kje so dobili 40 dag. V lidl grem enkrat do dvakrat na teden, pa se cene spreminjajo, dostikrat je cenejša, prejšni teden je bila po 0.39€ za kos.

 

Prav tako je zavajajoča cena pri korenju, kar sem slišala tudi po TV in tudi v tej tabeli je. Imajo dve vrsti korenja. En je pakiran v kilogramski banjici je je trenutno 0,69€, dostikrat je tudi cenejši, tisti, kateri je pa v tej tabeli je pa šopek svežega korenja z zelenjem in vsaj zame sploh ni primerljiv.

 

Sama sem nad kvaliteto proizvodov  kar zadovoljna, vesela sem, da v desetih minutah obredem celo trgovino in da se mi ni treba odločati med petnajstimi vrstami riža ali moke. Je pa tako, da nobeden ni za vse. Sem pa opazila, da je bilo  po drugih forumih precej vihanja nosov nad trgovinami ala lidl in hofer, po zadnjih podražitvah pa navdušenje raste. Nič več ne moti plastična zelenjava ali češko mleko. Pa ne si delati utvar, da pri drugih trgovcih izvor hrane kaj dosti drugačen.

Lijana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

26. feb 2008 9:04

Lijana se kar podpišem pod tvoj prispevek. anaeva

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

26. feb 2008 11:29

Lijana, papir vse prenese, tudi vihanje nosa.

Jaz nič nisem lokal patriot in ne kupujem v Merkatorju - ki naj bi bil slovenski.

 Grem tja, kjer za manj denarja dobim več, seveda kvalitetne robe.

 

stara

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

26. feb 2008 11:56

Lijana,prav imaš.Se strinjam z tabo. renata69

Vanili  

član od: 28.6.2002

sporočila: 78

26. feb 2008 12:49

kupujem v mercatorju, opazila sem in me moti, ker videvam vedno več italijanske robe. Še posebej pri sadju in zelenjavi, za katere imajo v italiji, španiji dovoljene precej visoke odmerke sevanja in uporabe raznih strupov, da je sadje vzdržljivejše.

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

26. feb 2008 14:25

sonchika tudi jaz sem včeraj kupovala solato v Lidlu in cene prav gotovo ne držijo. Se pa tud jaz popolnoma stirnjam z Lijano in se podpišem.

SILVA

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

27. feb 2008 19:23

Datum popisa je bil 11.2. Cene zelenjave so pa vsak dan drugačne.

Sonja

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

27. feb 2008 19:47

Sonja, solate so tam vedno velike, ne glede na datum  in korenje je dveh sort, tega z zelenjem drugje  sploh ne dobiš, zato ne vem, kaj sploh dela v tabeli.  Se mi pa kar smeje, ko že celo zimo kupujem v lidlnu brstični ohrovt po 0,99€ za kilogram, v našem merkatorju pa so ga  ta teden znižali iz 2,16 na 1,96€ za četrt kile. Te razlike so pa že očitne, a ne? Se pravi, da je bil 8x dražji.

Lijana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti