Lidl

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

26. okt 2007 10:56

V lidlu so en čas imeli mačje konzerve pepito, pa nobeden od mojih dveh mačkov tega ni jedel, že zgledalo je gnjusno, oba pa imata rada topix ki je tudi z lidla,pa zadnjič so imeli v akciji ene, ne spomnim se imena vem pa da so bile v svetleči konzervi, sta pojedla v trenutku in polizala skodelico pa še vse okoli:) kordelina

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

26. okt 2007 10:59

Opažam pa kot tudi drugi da imajo v Hoferju in Lidlu veliko cenejšo moko in kruh, sploh črni kruh kupujem v Hoferju in bagete za pečenje so super. Včeraj pa sem si kupila v Lidlu še silikonski pekač v obliki zvezde, to bo za praznike, pa tudi sicer za kakšen narastek. kordelina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

26. okt 2007 11:16

postrv je napisal/a:
Mi pa gremo tja , kjer je roba dokaj kvalitetna in ima še zmerno ceno. Ni važno ali je Lidl, Hofer, Mercator, Spar, Tuš. LP postrv
Tudi jaz se podpišem pod to. Glede pogostosti obiskovanja je na tem spisku daleč najvišje Spar, nato Tuš, Hofer, Mercator (tam so izdelki še kar kvalitetni, vendar so cene zasoljene; imajo pa solidno izbiro vegetarjanskih izdelkov), V Lidlu pa sem bila do sedaj samo 2x. V Hoferju dostikrat kupim oblačila za otroke, ki so cenovno zelo ugodna in solidne kvalitete. LP katjushka P.S. Moka je pa mojem mnenju najbolj kvalitetna tista, ki jo kupim v mlinu, pa še cenovno je zelo sprejemljiva. Po mojem mnenju je razlika v moki, ki je industrijsko zmleta, saj so iz nje navadno izločene sestavine, ki so najbolj zdrave, in v moki, ki zmleta v mlinu na kamne. Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 26. okt 2007 11:20:01

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

26. okt 2007 19:00

Jaz sem zadnjič kupila moko v mlinu in so se v roku 2 mesecev zaredili molji. Me je skoraj kap. Očitno so morali biti že prej v moki. 

 

Sonja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. okt 2007 19:23

Ja, pa mlinarji nimajo ndzora nad kvaliteto moke, vlažnostjo ipd, razen, če imajo certifikate...

Molji so seveda tudi v katerikoli drugi moki.(a ni zadnjič ena pihala nad M blagovno znamko moke, da so že črvički noter, ko jo prineseš iz trgovine...). Pa smo spet pri slovenski kvaliteti.

lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 26. okt 2007 19:32:18 Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 26. okt 2007 19:32:44

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. okt 2007 19:30

Rimljanka, pač, trditve so na podlagi izkušenj in preizkušenih jedi. Glede na to, da vsako, ampak vsako etiketo podrobno preberem... Ne vem, če jo ti. zame nekaj, kar dobro izgleda in kar je dobro po okusu še ni zadovoljiv podatek.

In tvoje trditve da sem tu nesrečna so tudi malo pretirane, a ne? Na tvojem mestu ne bi sodila in obtoževala kar tako. In bila zajedljiva.

Jaz sem povedala svoje mnenje, saj ga lahko, a boš policajsko posredovala? Zdaj, ko imaš šibo v roki?

lidka

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

26. okt 2007 20:45

lidka, pa kaj se ti sama s sabo pogovarjaš hihi, samo malo hecam najbrž ti jih je rimljanka napela, ne ampak potem je pa zbrisala sporočilo, al kaj hmmm zelda1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

26. okt 2007 20:46

Lidka, še vedno sem tudi uporabnica kulinarike, veš. In ti res toliko slabega vidiš v slovenskih izdelkih, trgovinah,....da sem pač enkrat to napisala. Ne bi smela? In če ne, zakaj ne?

In nikar mi ne podtikaj šibe, policijskega posredovanja, ........je malo preveč pod nivojem. Kadar bom ukrepala, bom po tehtnem premisleku, s polno odgovornostjo in z zavedanjem, kdo (in zakaj) mi je dal te kompetence.

rimljanka

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

26. okt 2007 20:50

Lidka, nisem kupovala moke pod blagovno znamko M, ker nikoli ne kupujem proizvodov z blagovnimi znamkami trgovin. Že vem, zakaj. Kupila sem moko tega in tega proizvajalca, pa je bila zanič. Kaj se skriva šele v mokah označenih s trgovsko znamko? LP! ovčka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

26. okt 2007 22:09

Moka, ovčka, je tam notri. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti