Delavnica: zakaj ste alergični

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

tema odprta - 27. mar 2007 13:52 | ogledi: 1.417 | odgovori: 2

Tole sem danes dobila po mailu in sem prepričana, da utegne še koga zanimati.

Delavnica:

»ZAKAJ STE ALERGIČNI?«

dne 31.03.2007 od 11.00 do 13.00 ure

Izvajalec: Vasilij Šimek, m.d. ( m.a. )

Opis delavnice: V današnjem času največ alergij nastane zaradi načina življenja in prisotnih kemikalij v zraku, vodi in v hrani. Ne zavedamo se, da se dojenček najprej sreča z materinim telesom in se preko krvi hrani z njim. V njegovo telo prodirajo škodljive snovi, ki jih vase vnašamo s kajenjem, alkoholom, z raznimi dodatki v prehrambenih izdelkih in nazadnje z mlekom iz trgovine.

Predstavljenih bo več različnih tipov alergij in različnih vzrokov za njihov nastanek. Alergije so tako znanilci za mnogo bolezni današnjega časa.

Na delavnici boste dobili odgovore na to, kako s svojim načinom življenja povzročate alergije. Seveda boste izvedeli tudi načine, kako se lahko pred alergijami ubranite, omilite simptome in morda celo ozdravite.

Predhodna rezervacija na tel.: 03 / 758-04-80 ali na trebnik@siol.net!

Naredite si lep dan, naredite nekaj zase!

Več o nas na: www.trebnik.com

Aki[pikapolonica]

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

27. mar 2007 14:04

Zanimivo, Aki. Koliko je pa cena?

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

27. mar 2007 21:33

Pojma nimam.Če bi imela namen it, bi poklicala. Saj bi bilo zanimivo, samo se mi ne da it tako daleč. Aki[pikapolonica]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti