Recepti v forumih

tema je zaklenjena

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

tema odprta - 21. feb 2002 21:08 | ogledi: 1.664 | odgovori: 1

Ne vem, ce mogoce tega ze ne delate, ampak bi predlagala, da bi nekdo pobral vse recepte iz forumov in jih preselil tja, kamor spadajo: med recepte

Na ta nacin bi se precej povecal fond receptov. Zgolj predlog!

Sycia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4880

21. feb 2002 22:01

Spoštovana sycia Verjetno si nova na forumu, drugače bi videla, da smo to že dali skozi, kot se temu reče. Poleg vsega drugega kar sem tukaj zapisal, je destvo, da so recepti v forumu v glavnem v prostoročni obliki, v bazi pa imajo določena polja, kot so sestavine, država izvora, število oseb, teavnost. Jaz teh podatkov nimam, zato je prepisovanje receptov, ki so navedeni nekje med pismom v forumu v bazo, zelo težavna stvar. Za druge razloge si pa prosim poglej prejšnje teme na to temo Forum je namenjen pomoči, problemih in "čvekanju" o kulinariki. Tudi kakšen nasvet z receptom. Ampak tiste recepte, ki pa so preizkušeni in imate vse podatke o njih, pošljite v bazo, pa bo zadeva rešena. Dejstvo je, da 1. recepte v bazo pišiljate VI 2. Pisma v forum pošiljate VI Potem pa prosim če recepte, za katere menite, da so trajne vrednosti in dovolj dobri, pošljete v BAZO, kjer jih pregleda še Marinka. Preden dobim spet 10 pisem na to temo jo bom preventivno zaklenil. Ker bi moral jaz to delati, si jemljem pravico do zadnjega mnenja. Hvala! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti