Big brother

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

26. mar 2007 19:07

Veri, sem hotela jaz binci povedati, da si nosečka, pa sem rajši počakala, da ji sama poveš. jessy6

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. mar 2007 19:40

Točno Veri .

jade

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. mar 2007 19:51

hihi, hvala punce;) Mi je prav hecno, ko me zdaj ljudje včasih tak radi "ometavajo" s tem, da naj grem rajši kaj pametnega počet - pa ljudje, če ne smem, pa bi taaaaak radaaaaa! Ves čas brat pa tudi ne morem... Verjetno sem zato tak našpičena;) 100 stvari bi počela, pa jih je 99 prepovedanih... Danes spet izrecno:( No, saj sem pa naredila kiš, hehe, samo zdaj moram pa spet počivat, da pridem k sebi, kak je meni to glupo! Jao! Ko da sem 150 let stara! Grem do zdravnika, pa rabim pol dneva, da se spet sestavim. Če pa ne ubogam, pa skup padem, grrrr! No, saj gre na boljše:) Zdaj lahko že kiš naredim, hehe, jutri bo že glavna jed + sladica naenkrat mogoče, hehe:) Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. mar 2007 20:01

Veri, če te lahko potolažim se bodo težave s slabostjo in objemenjam školjke končale s porodom.  Te čisto razumem, sem imela sama podobne težave, in to 3x . Glede prepovedanega pa . Pa saj imaš časa še še in še let, boš že nadoknadila. . jade

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

26. mar 2007 20:08

Veri potrpi ,saj se boš vsem tem smejala.Zdravo živi,pa nezameri jim,ko ti solijo pamet kaj lahko ,kaj pa ne.Da ne boš fasala Tokso ,kot jaz potem pa samo razmišljaš kje si to fasu, s tem da mačk sploh nemaram.

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

26. mar 2007 20:37

Mi je BB čisto "kr neki!" ampak reakcija Jessy mi je čist mem.Čekirala sem jo že na drugem forumu in,ko je šla je rekla "Jim bom pokazala hudiča,p**** k sm najboljša" In ko jo nominirajo,se joka,pa pravi da so piiii...ja en mora izpasti! Ah brez veze sploh gledat :). Roncolino

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

26. mar 2007 20:52

balonka ... samo en banalen primer, koliko je šele vseh: mačke se sprehajajo po vrtu, po tvoji solati, ki jo ti snedeš za kosilo in bolezen je tukaj jessy6

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

26. mar 2007 21:05

Pa suhe salame, pršut, ... Vsaj pri meni je bilo zaželjeno, da se izogibam. Tako sem si vsaketoliko časa privoščila fino prekuhan šink.

Tema je BB. Sem pa tja med preklapljanjem pogledam za par sekund, potem pa grem dalje, ker me ne pritegne. Pritegnejo me vaši komentarji in iz njih izvem vse, pa še zanimiva se mi zdi vaša debata okrog šova.

 

 

marelica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2007 1:46

hehe, punce, jaz sem tokso že prebolela! Kako mi je to ratalo, me ne vprašat, sem namreč alergična na mucke (fizično, psihično jih mam rada:)... Nisem mislila prepovedi v hrani, te sicer so, vendar se mi ne zdijo tako tragične, pa tudi nisem preveč panična. Sem mislila bolj to, da mi ne dovolijo nič počet (pa da trenutno tudi ne morem), pa bi tako rada... Smrk! Se mi zdi tako škoda časa - nikoli ga nimam, zdaj ko ga mam, pa smem samo sedet pa mir dat... Ko se kaj spravim delat, pa sem takoj spet bolana, grrr! Sprehodi strogo prepovedani, šport tudi, skratka vse:( Potem ti pa še tu pišejo, da pejdi kaj pametnega počet;) Aja, da me ne bojo čisto zasovražili ljubitelji bbja, zadnjič sva bila pri fantovih starših in sva probala gledat - no, ni nama lih ratalo, se mi zdi, da moraš to skoz gledat, sicer ti ni preveč zanimivo, ker se nič ne dogaja... Midva sva se predvsem čudila, kako jim je ratalo, da jim je že 3x ogenj ugasnil, saj to ja ni tak težko... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. mar 2007 1:47

Se pa strinjam z marelico, tole je bolj zanimivo od bbja:) Zato pa mava net, ne pa tvja, hehe:) Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti