Big brother

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. mar 2007 22:23

Hihi, matilda, si me prehitela:) Nič ni narobe, če so tvoje sanje tvoji otroci, ampak narobe se mi zdi, da če so njene sanje bb, da jih ne bi uresničila samo zaradi otroka. Ker potem konec koncev najbolj trpi otrok. če pa je otrok tvoje sanje, zato ne bo trpel;) Otroci so itak da prvi, mene so začarali že tuji otroci, bi se takoj pod vlak vrgla, da bi kakega rešila, kaj šele, ko bom videla svojega... Samo to da jih 1 mesec pustiš z očkom, po moje ne pomeni, da jih postavljaš na drugo mesto, samo da kombiniraš... Po moje je fino, da imajo starši še kake druge želje, ki se ne tičejo otrok, da se otrok nauči, da te lahko take stvari osrečujejo, hobiji, kulinarika, študij, bb, karkoli... To ne pomeni, da niso oni prvi. Veri

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

21. mar 2007 22:45

Jaz pa gledam Big Brotherja, pa lahko rečem, da je res vse skupaj bolj brezvezno. Nekaj me kar vleče, da moram pogledat, ne morem se mu upreti. Nekaj me je tudi vleklo, da sem prebrala vse vaše komentarje in poglej, kot dodaten reality show. Tako kot vsi mi, ki sodelujemo v raznih forumih, tako tudi vsi sotekmovalci v teh oddajah izražajo in zagovarjajo svoja mnenja. Predvsem pa me zanima, kaj vsi tisti, ki vas Big Brother" ne zanima " in vas poneumlja počnete na tem forumu ? LENČA

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

21. mar 2007 23:18

Haha, Lenča, ob tvojem pisanju sem prišla na idejo, ki si jo že nakazala: tudi tukaj smo en "Big brother", razlika je le v tem, da se mi ne vidimo, da nas je neprimerno več ... Karkoli pa napišemo, vidi lahko ves svet. Dobrodošli v reality showu KulSlo! Atina

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

22. mar 2007 5:17

Ja, pa res je! Glede na naše pisanje, je BB že zdaj zvezda. "Neka se piše, samo da se piše!"

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

22. mar 2007 7:46

Veri je napisal/a:
Hihi, matilda, si me prehitela:) Nič ni narobe, če so tvoje sanje tvoji otroci, ampak narobe se mi zdi, da če so njene sanje bb, da jih ne bi uresničila samo zaradi otroka. Ker potem konec koncev najbolj trpi otrok. če pa je otrok tvoje sanje, zato ne bo trpel;) Otroci so itak da prvi, mene so začarali že tuji otroci, bi se takoj pod vlak vrgla, da bi kakega rešila, kaj šele, ko bom videla svojega... Samo to da jih 1 mesec pustiš z očkom, po moje ne pomeni, da jih postavljaš na drugo mesto, samo da kombiniraš... Po moje je fino, da imajo starši še kake druge želje, ki se ne tičejo otrok, da se otrok nauči, da te lahko take stvari osrečujejo, hobiji, kulinarika, študij, bb, karkoli... To ne pomeni, da niso oni prvi. Veri
se strinjam, ampak upam, da glede na to, da je otrok enakopraven član v družini, da se tudi on "strinja", da mamice en mesec ne bo ob njem. matilda

giorgio  

član od: 12.9.2006

sporočila: 9

22. mar 2007 8:27

Kalipso je napisal/a:
da vam povem še kaj so naredili italijani na otvoritvi njihovega zadnjega big brotherja: polovica hiše, ki so jo zgradili je super - neki podobnega kot pri nas - seveda boljše - druga polovica hiše pa je eno ogromno smetišče na odprtem (vsaj prvi dan je blo, od takrat nisem gledala, tk da ne vem kaj se je zgodilo) nobeden ni vedel kaj jih čaka, njim (ene 4 ali 5 jih je šlo tja) so samo rekli, da se morajo spustit po enem jašku in pridejo v hišo in potem ko so se spustili, so pristali v bazenčku polnem mokrih polnih vrečk za smeti - ogabno - in so bli ful smešni oziroma njihove reakcije najboljša je bla ena, ki je v predstavitvi povedala da se počuti kot princeska in ima ful rada lepe stvari in rada neguje svoje telo in podobno in je prišla med prvimi v hišo in je imela prelepo oblekico gor in štikle. no ko je bilo vseh 12 razporejenih (neki v hišo neki v smeti.) so dali moškim nalogo, da med dvema dekletoma izberejo katera bo ostala v hiši in katera bo šla ven takoj. ena je bila ta "princeska" in druga je bila pa res huda "mačka", res lepo dekle in valjda so fantje izbrali njo in ta je potem šla ven iz hiše in nato so ji organizatorji rekli, da imajo presenečenje, da bo po zadnji strani prišla nazaj v hišo in so jo spustili po tistem rovu direkt v moker bazen s smetmi. mi smo umrli od smeha, ženska se niti ni znala pobrat ven, samo je kričala na pomoč, v tisit miniaturni zlati oblekici in štiklih in je bila vsa mokra. smeh tam v smetišču so imeli pa vse na prostem, kopanica je bila zarjevala in gnjusno umazana, školjko so morali prišraufat da so lahko šli na wc, toplo je blo samo v starem avtobusu, kjer so spali in "spovedna soba" je bil en star fičo. res smeh. so pa zato ker so bli tam dobili posebno nagrado, dokler so v smetišču, jih ne mor nihče nominirat. in ostanejo notri. me prav zanima kaj vse si bodo pri nas zmislili no sem kr mal zatežila .. sam da se kuha..
no mi "Grande Fratello" z uzitkom gledamo(ce je le cas) in je res fantasticna oddaja... poleg smetisca te grande fratello poslje tudi v paradiz to je sele presenecenje za tekmovalce... no zadnjic , ko so ostali tekmovalci soglasno enega clana izlocili(ces noge mu smrdijo) ga je grande fratello poslal v setisce(kar pomeni da je se v igri) ostalim, pa se se sanja ne da je tako blizu njih sicer so denarne nagrade visoke za udelezence ce s ene motim 100.000eu lp giorgio

giorgio  

član od: 12.9.2006

sporočila: 9

22. mar 2007 8:39

lovebeyba je napisal/a:
meni je pa osebno Big Brotker kar zanimiv, samo ne grem mi pa v glavo zaradi česa so se ljudje prijavili na to. a zaradi 75,000 Eurov, medijske prepoznavnosti???? Pa zdi se mi da je tole malo preveč kruto da si skos nekje zaprt pa da da nimaš stika z zunanjim svetom, da nimaš ure itd. ne vem. Res ne gre mi v glavo:( lovebeyba
meni se zdi kruto da so slovenski in ostali fantje tam nekje v Iraku, Afganistanu in ne vem kje se vse.... ljudej se odlocajo za taksen podvig zaradi izziva -cilja(zmorem ne zmorem<)?in seveda stimulacija je denar(saj za vsako opravljeno delo nagrada je ...denar.)lp giorgio

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

22. mar 2007 9:06

ojla, ne vem a se samo meni zdi, da Vendelina na kakšno takšno tematiko (ala Ceca, BB, kjer je večina odvisna od okusa) poda svoje mnenje, zakuha in potegne ljudi v debato in potem ona mrkne (ne piše več, ker jo verjetno mine, ko dobi nazaj ne vem koliko kritik) in mi/vi se kregamo/te naprej naslednjih 10-15 strani okol iste teme, ki se potem nikamor ne premakne, vsak čepi na svojem bregu in si misli svoje, samo novi se dodajajo na vsak breg tole je res brezveze na začetku sem bila še za tole sekcijo OSTALO in nisem štekala tistik, ki so bili za determinacijo ostalih tem, zdej jih pa, tole res nikamor ne vodi, ampak samo v kregarijo in napetosti lp goga sam da se kuha..

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

22. mar 2007 9:27

Hy!

Predlagam, da se ne obremenjujete s temi posti tako zelo. Meni je kar fino, ko se takole spričkate. Saj se tudi doma "prkljamo" za raznorazne, včasih zelo brezvezne stvari, pa vozimo dalje. Vse skupaj je treba vzeti s pozitivne strani; napišeš, kar ti leži na duši, se malo izpihaš, pa je! Nas je 5 v gospodinjstvu in včasih tudi "perje leti", pa nam ni nič hudega, je tako življenje bolj zanimivo. Lep sončen dan vam želim

Ava

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

22. mar 2007 10:08

No, da še jaz pristavim svoj lonček. Sem na hr gledala BB recimo enih 5x ob petkih zvečer, ko ni bilo kaj drugega. In me je kdaj pa kdaj celo pritegnil. Tale naš, priznam, da sem gledala uvodno oddajo, mi je pa čist mim. Me ne potegne, da bi ga gledala za nič na svetu. Men je vse to, kr neki. Da pokomentiram še glede mlade mamice, o kateri sem na hitro videla, da je tekla beseda. Takoj na začetku, ko so povedali, da ima doma 3 leta staro punčko, sem rekla: Kaaaaaaaaaaj? Ampak potem sem na podlagi njenih odgovorov in dejanj nekako dopustila to možnost, da pa ni to nič kaj takega. No, jaz tega vsekakor in pod nobenim pogojem nebi neredila, nje pa tudi ne obsojam ... uh, če bi me človek razumel. Namesto da se tukaj kregate, pejte vn na sonček, dokler še je. Jst grem tud! jessy6 Sporočilo je spremenil(a) jessy6 dne 22. mar 2007 10:10:01

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti