Pecivo pregrehe

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

6. mar 2007 20:22

Ga bom v miru pogledala, ko bom cajt imela, obljubim!

LP

cervus

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17794

6. mar 2007 20:26

Jaz pa sem ga že, čeprav ne vsega.

rimljanka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. mar 2007 21:46

Omenjeni blog sem opazila pri zgodbi z jaslicami. Sem se ob prejšnjih sporočilih spomnila na navedek Jonasa, ki tarna, da z blogom ničesar ne zasluži.

Vesela sem, da lastovica deli bivanje z nami .

Vsekakor imam raje lastovke, ko pa kakšne superkure . Gre pa res samo za osebno gledanje na način sporočanja lastne drugačnosti.

Frina

Neroli  

član od: 25.11.2006

sporočila: 119

6. mar 2007 22:35

Pregledala recept in na hitro preletela blog in tisto kar sm prebrala mi je bilo zlooo ušečno napisano, tako da... reklama gor..reklama dol:))) itak morm še enkrat (vsaj) tja da bo pecivo odlično hehehehe (sej veste... če hitiš, tudi kaj spregledaš). Pa nč hudi bit...radi se imejte in velikooo se smejte :)))) lp Neroli

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. mar 2007 22:57

Ka se te čudite, če ene ženske fse vejo? So take na svetu. Moram povedati, da je bila moja pokojna tašča taka, ova je fse vedla - od gospodinskih del do rož, vrta, vlaganja, štrikanja, šivanja celo plaščev, šuhe je sama popravlala, avto tudi, ma ni kaj ni vedla. Jaz sn pa poleg nje zgledala ko tumpika. Zaj pa mam sodelavko tako, pa mi nič ne gre na živce. Če ke nucam, samo njo vprašam, pa je problem rešen. tumpika

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

6. mar 2007 23:33

 Ja tumpika, bog dej po dugen cejti!

 Sen že misnila, ka so ti elektriko odklopili ali pa si preveč v luno gledila ka te nej nič čüti. Čüj, te si pa žalosna ka ti je tašča odišla na oni svet i dobro ka imaš toto sodelafko ka sve zna. Znanje je imanje.

Sen štela nekaj pametnega napisati, pa nikak ne gre skos! Malo se je žmetno spraviti nazoj v tir posle fašenka. Te pa lejko noč.

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

7. mar 2007 4:03

Hehe, tumpika in škarpina. Res nam včasih paše, če se najde kdo, ki vse ve, da nam potem lahko pomaga, ko nam zašteka. Lastovka, ti pa se ne sekiraj, saj če boš več med nami, se boš hitro vsega navadil-a. Kyara

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4741

7. mar 2007 8:10

tumpika je napisal/a:
Ka se te čudite, če ene ženske fse vejo? So take na svetu. Moram povedati, da je bila moja pokojna tašča taka, ova je fse vedla - od gospodinskih del do rož, vrta, vlaganja, štrikanja, šivanja celo plaščev, šuhe je sama popravlala, avto tudi, ma ni kaj ni vedla. Jaz sn pa poleg nje zgledala ko tumpika. Zaj pa mam sodelavko tako, pa mi nič ne gre na živce. Če ke nucam, samo njo vprašam, pa je problem rešen. tumpika

tumpika, ne vem, zakaj se mi zdi, da se je tvoja tašča reinkarnirala in naselila v naše kraje

Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. mar 2007 10:56

In ko bo res tašča, bo... še zbolela od hudega... lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti