Kam letos na morje? :)

drejki  

član od: 20.12.2005

sporočila: 99

1. mar 2007 18:28

Jordi mi lahko prosim napišeš kakšen je kamp na Rabu, mesto Lopar, če je kaj sence v kampu in kakšna je plaža. Za odgovor se ti že v naprej zahvaljujem. drejki

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

1. mar 2007 19:50

Jaz sem vsako leto na Pagu. V Povljani. Ker je moja mama po rodu iz tam. Pa se mi zdi odlična. Ker ima 2 plaži - ena s kamenčki, druga popolnoma peščena (odlična za otroke), veliko sence.

Trgovin je kar nekaj, tako da lačni ne boste, časopis se dobi (Delo, Večer, Slovenske Novice in še nekaj revij). Zabava je edina točka, ki je bolj tak. Se pa ni težko odpeljati do Paga, ki je oddaljen 12km.

 

Povljana je prostor za družine z malimi otroki, ker je zelo mirna in ni pretirano nabasana s turisti.

 

http://www.povljana.hr/ Sonja

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

1. mar 2007 20:05

hej, kako je svet majhen. Vsi na Pagu, vsak v svoji vasi. Mi letujemo v Smokvici, torej med Dinjiško in Povljano. Tole z vetrom je pa takole: zadnji dve leti se je vreme res spremenilo in ni več tako vroče, oziroma vroče je, dokler se vreme ne spremeni. Lani in predlani je bilo nekaj večerov prav mrzlo, brrr. Drugače pa je lepo. Ne, čudovito. V Dinjiško hodimo nabirat dagnje, v Povljano hodimo pa na kavo. Vsekakor, tudi letos na Pag. lp, župca

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

1. mar 2007 20:51

Buča! V Turčijo sem šla prek Sončeka - bila zelo zadovoljna. In potem sem še šla prek Kompasa - bila zelo zadovoljna, vendar je dražje. Tudi jaz se poslužujem last minute varinte, toda tu moraš biti previden. Moraš vedeti kaj si želiš, da potem to dobiš, oz. vzameš.

Bogomira  

član od: 30.12.2005

sporočila: 182

1. mar 2007 20:52

Vanjatajnsek hvala ali so mogoče še kakšne zanimivosti in kakšna je voda sem bolj zmržljiva. LP Bogomira

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

2. mar 2007 7:27

Hvala za informacije o vetru okrog Paškega mostu. Mi gremo vedno na dopust v prvi polovici julija. Zadnja leta imamo srečo z veremenom . Upam , da bo tudi letos tako. L.p. BEZMAR

Jožica Filipčič  

član od: 17.2.2007

sporočila: 3

2. mar 2007 9:16

Tako mala kot je Slovenija, a tako veliko nas je, ki svoj dopust preživljamo na Pagu. Vse kar ste naposali mi je znano-Dinjiška, Smokvica, Povljana. Pa tudi Rtina, Miškoviči. Lepo je tam. Najboljši termini pa so konec junija in konec avgusta. Takrat je vroče, piha prijetno. Ko zapiha burja, pa uživamo ob iganju kart,poležavanju. Res je, da vzadaj Velebitski kanal. Ražanac je bol kritičen za mrzlo vodo. Vendar ta stran, ki gleda proti Zadru, Viru-tu je lepo. Komaj čakamo, v mislih že pozujemo...................... Lep dan vsem Joži

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

2. mar 2007 9:39

A katera ve kako je pa v Metajni na Pagu? Letos gremo sploh prvič tja dol in bi mi vsakršna informacija prav prišla. Pa kakšna je plaža, ali je primerna za dva majhna otroka. Smo že rezervirali v nekem apartmaju pa bomo videli kako bo. darja2

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 233

2. mar 2007 18:57

Ognjič kaj cene, važno je, da se žura. Meni je je bilo v Budvi zelo kul, čeprav je bila velike gneča.

Toliko zabave na enem mestu težko še kje najdeš za tako ceno.

Pozdravček

Iča 

ninika03  

član od: 21.2.2007

sporočila: 6

3. mar 2007 17:35

Mali Lošinj Camp čikat, nooro lepo, med borim ter mirnimi zalivi, zvečer pa v mesto ,ki je deset minut oddaljen od campa. lp ninika03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti