Kam letos na morje? :)

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

7. mar 2007 9:16

Anja, pristavljam piskrček k Bredi - enako vprašanje. Lani smo septembra dopustovali na Hvaru, v Jelsi... čudovito! Osebje hotela, urejenost, hrana - vse fenomenalno. Je pa res, da je bilo že izven sezone in ni bilo gužve. Letos je cena hotela v sezoni tako visoka, da sem nehala sanjarit o povratku. Sicer se pa bolj nagibamo za najem apartmaja, kje v Dalmaciji. Tale Anjin opis je prav mikaven. Ali ima še kdo kakšne podobne izkušnje; otroci sicer niso več najmanjši, vendar smo pa radi komot. Ali ima še kdo kakšne podobne izkušnje in morebiti tudi kontakt kakšnih privatnih app? tabina

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

7. mar 2007 10:17

breda je napisal/a:
Živjo, mi smo pa dobili ponudbo za Lošinj in sicer NErezine in Lopari, ter za Pag, naselje Gajac. Ali kdo kaj pozna? Gajac vem da je blizu Zrča in Novalje Lošinja pa ne poznam čisto nič. Aja-dva majhna otroka imamo. Hvala.
Glede Nerezin in Loparov. Mi smo bili vedno v Loparih. Tam je super plaža, imaš drevesa, morje je super, tudi za majhne otroke. Edin problem je kadar piha-takrat pa bolje da se greste kopati malo naprej od nerezin v Bučanje kjer je super. U bistvu je tam slovensko naselje. Drgače je pa v loparih ena trgovina in en lokal-nam je bilo vedno dolgčas(vsaj meni). Ker se nič ne dogaja, v mesto Lošinj se moraš pa voziti. Glede Nerezin-tam smo preživeli vse večere ker je to prvi kraj kjer imaš 2 stojnici pa lekarno pa pošto itd. Toda tudi tam ni prave zabave. Lansko leto smo bili v Pakoštanah pri Biogradu in je bilo SUPER! Vsak dan zabava, vsak dan živa glasba, do mesta le 5 min peš. Super je bilo res. ksenija

gurmanfrenky  

član od: 7.2.2006

sporočila: 2

7. mar 2007 10:38

Spoštovana Pekarica a se v tem kraju LUN da najeti tudi kakšen apartma ali je samo kamp?Se opravičujem da malo pozno sprašujem,ker preje nisem opazil vašega sporočila.Hvala za odgovor in L.P. Gurman Frenky gurmanfrenky

Asja  

član od: 23.10.2002

sporočila: 515

7. mar 2007 11:01

Midva, ko sva bila še brez otrok (pred 5. leti), sva bila na Pagu v Gajcu. Nama je bilo takrat všeč, ker imaš na enem mestu vse, od tržnice, pekarne, trgovine do knjigarne. Res pa je betonska džungla, plaža ni nevem kaj, lahko pa vseeno izbiraš ali se daš na travo pod nekaj dreves ali pa si na kamenčkih tik pred morjem. Bila sva v coni A kjer so večinoma manjši bloki (2 nadstropni, če se dobro spomnim), zdaj pa nekako ciljava na cono B, kjer so vrstne hišice in imaš malo atrija, pa žar... in da bosta otroka lahko neomejeno skakala po ograjenem atriju. Po drugi strani pa bi šla v Mali ali Veli Lošinj ravno zaradi dobre klime, ker sta otroka še majhna in so zime kar hude kar se tiče njunega zdravja. Če pa pride kaj zanimivega vmes, pa si bom spet premislila, hehehe. Čez nekaj let pa se bomo spet šli robinzone. Ali nihče od vas noče bit niti malo robinzon? Nihče ne piše o tem. Lp, Asja

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

9. mar 2007 9:52

Zdravo! Zanima me ali kdo pozna Hotel Alaiye Kleopatra in peščeno Kleopatrino pložo v Turčiji v kraju Alanya? Hvaležna bom za vsak odgovor! Lep dan še naprej! buča

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

9. mar 2007 12:13

Takole,mi smo včeraj rezervirali Makarsko hotel Dalmacija za 11 dni.Eni pravijo da je lepo spet drugi da ni.Bomo videli.Gremo tri družine skupaj,tako da nam dolgčas ziher ne bo. ZOHA

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

9. mar 2007 12:16

Kdor pa za Makarsko reče da ni lepo, je pa čudak. Lisa

ZOHA  

član od: 25.5.2006

sporočila: 119

9. mar 2007 12:36

Aneda,sem na sosednjih forumih našla enih par takih ki to pravijo.Verjetno so zadovoljni z kložuvno ZOHA

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

9. mar 2007 18:43

mi gremo pa letos že tretje leto v Biograd na moru nam je ful všeč.Dokaj velik kraj pa dosti se dogaja leni1

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

9. mar 2007 19:04

tutifrutti,

za kolesarjenje je najboljša seveda Istra. Tudi midva z možem sva navdušena kolesarja, letos pa bo itak superca, ker mi je za rojstni dan kupil specialko. Zdaj, ko imava tamalo, imava posebno prikolico, ki jo zahaklava na kolo in se vozimo vsi trije!!!

Mi se stacioniramo v Premanturi, ki nam je pri srcu tudi zaradi bližine rta Kamenjaka. Potem se vozimo v Medulin, Pulo, Fažano, tudi do Rovinja in še dlje. Ceste so v Istri za kolo res nekaj posebnega, saj kolo kar leti samo od sebe. 

Na morju nama zaradi vročine odgovarjajo bolj ravninske ceste, sicer pa sva po duši hribolazca: najini so vsi gorski vzponi od Vršiča do Mangrta, in seveda za kolo rajsko bližnje Pohorje.

 

Anja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti