18. rojstni dan

neznan uporabnik

tema odprta - 19. feb 2007 11:34 | ogledi: 3.260 | odgovori: 2

Zanima me vaše mnenje o 18. rojstnem dnevu, kaj kupiti fantu, da bo nekaj posebnega in da ne bo stalo celo premoženje... Zanima me ubistvo nasplošno kot sorodnik in kot fant, kake izkušnej imate z temi darili za ta rojstni dan, kaj priporočate...

 

lp, lovebeyba

lovebeyba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. feb 2007 12:28

 

Odvisno od tega, v kakšnem odnosu si ti do obdarovanca.

Če si starejša sestra - knjigo o Tao seksu (ali pa Kamasutro -vsekakor nekaj iz vzhodne šole, ker zahodna šola je tozadevno podn) - ker nočeš, da bi bil tvoj mlajši bratec podobno neroden, kot jih je večina mladih moških in kot starejša sestra mu lahko preneseš malo modrosti

Če si mlajša sestra - T-shirt z logotipom njegovega najljubšega benda (pa karte za koncert, če je kje v bližnji prihodnosti), ker s tem dosežeš ugoden odnos med ceno darila in učinkom darila

Če si sorodnica - ga vprašaj, če ima kakšno željo za darilo in ti bo verjetno povedal

Če si njegove dekle - če te ima rad, bo, karkoli boš kupila - obravnaval kot največji zaklad. Ti pa svetujem, da kupiš nekaj, s čimer se "označi teren" - v smislu majčka ali pulovar - pa vseeno ne najbolj poceni variant - ker ideja je, da v tisto čim večkrat obleče in tebi je lepo pri srcu, ker nosi tisto, kar si mu kupila.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

19. feb 2007 12:52

MOJA TEMA JE UBISTVO BILA MIŠLJENA ZA FANTA....HVALA ZA PREDLOG lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti