Vabilo - abraham

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

tema odprta - 11. feb 2007 20:20 | ogledi: 47.541 | odgovori: 7

Lep pozdravček.

 

Enkrat sem se že znašla na tem mestu pa sem zopet tukaj. Potrebujem kakšno dobro idejo za Vabilo za zabavao za našega Abrahamovca.

Če kdo kaj ima oprijemljivega, vas lepo prosim. Lahko tudi na mejl: masa12@volja.net

 

Najlepša hvala že v naprej!

kaja27

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. feb 2007 9:02

Pozdravljeni, Najlepše je življenje brez velikih besed. Je včeraj, je danes in jutri. In to je vsa skrivnost utrinkov sreče, ki vzklije v človeku.

Zato je tudi prvih 50. let mojega življenja največje darilo, kar jih je moč dobiti. Vendar, ker bi ta dar rad delil tudi z vami, vas vabim na praznovanje tega pomembnega dogodka, ki se imenuje abraham. Želim si, da bi se ga udeležili vsi vi, ki ste mi pomagali sestaviti ta mozaik mojega dosedanjega veselega in polnega življenja. Ter da bi hkrati začeli dar novih 50. let in se pri tem še naprej zabavali in imeli radi. Zato vas pričakujem dne____________ v _______________. To mi prosim potrdite do______________. veselim se srečanja s teboj (z vami), s spoštovanjem gospod_________________ in drugi... Na abrahama bi vas radi povabili, da bi 50. rojstni dan______ (ime osebe) proslavili. V gostilni__________(ime gostilne) se bomo dobili, se skupaj poveselili in še kakšen kozarček preveč spili. Ne pozabite na datum__________, ker bo to dan, ko se bo slavje zgodilo, zato upamo, da se vas bo čim večje število udeležilo. Obljubljamo veliko smeha, hrane in zabave, ne obljubljamo pa promenade. Zato ne pozabite na iskrico v očeh in na ustnicah nasmeh. Druženje bo zagotovo zanimivo, zato se bomo zagotovo imeli fino.

 

 ali pa....

 

Saj čas beži, odnaša nam dni, jesen življenja, starost hiti. Zato vsi ___________ ob ___.uri Pojmo in plešimo, na dolga leta nazdravimo v __________ Kjer ________(ime in priimek), roko poda v pozdrav Abrahamu!

 

LP,

alexis

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

12. feb 2007 9:56

En primer sem ti poslala na mail.

LP 

magnolija

kaja27  

član od: 1.6.2006

sporočila: 26

12. feb 2007 16:47

Najlepša hvala za vašo pomoč, resnično ste mi olajšali moje razmišljanje. Dobila sem dobre ideje, ki jih bom znala izkoristiti. Še enkrat hvala za vso pomoč! kaja27

natali  

član od: 26.6.2003

sporočila: 44

24. sep 2007 20:18

Živjo Tudi moj oče kmalu praznje Abrahama. Zato bi prosila, če ima kdo že kakšno vabilo shranjeno, če mi ga lahko posreduje. Nisem ravno tip za sestavljanje vabil, za katera pa sem pooblaščena. Natali

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti