Zakaj se mi živalska sladka ...

emily  

član od: 11.6.2007

sporočila: 432

18. jun 2007 11:15

Meni se tuševa sladka smetana (modro pakiranje) vedno lepo stepe, s tem, da jo stepam najprej bolj počasi, potem pa postopoma povečujem obrate. Da se stepe do željene trdote traja kar nekaj časa (6 do 7 minut). emily

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

18. jun 2007 16:38

Tudi jaz prisegam na Tuševo smetano (l liter), vedno se lepo stepe, še soseda kaj speče, ker je vsega tega res veliko. Sem pa kupila v soboto v Eurospinu dve majhni nemški smetani in imam zato sedaj v hladilniku sveže maslo. In zakaj sem kupila smetano v Eurospinu? Da ne bi hodila po vsako stvar v drugo trgovino in bi prihanila na času, no, tokrat se moje ideje pokazale kot dobre. Je pa dobra oz. odlična kavna strast (recept od Tjaš). riba-ribica

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

18. jun 2007 18:48

Ko se je ta tema odprla in sem jo brala, sem si mislila pa kako se jim to lahko sploh zgodi. No evo v zadnjem času se to dogaja tudi meni, kot sem prej napisala pa verjetno še komu. Nima pa nič prot tej smetani. katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti