Rojstni dan za mladino

valči  

član od: 5.2.2006

sporočila: 197

tema odprta - 4. dec 2006 20:31 | ogledi: 2.103 | odgovori: 4

Prosim za pomoč oz. ideje.

Hčerka si v soboto praznuje 16. rojstni dan. Povabila si je nekaj prijateljic-ev. Ker se je odločila za praznovaje doma, me zanima kaj tej mladini ponudit za pod zob (ribe odpadejo).

Lepo prosim za ideje.

Lp

valči

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

4. dec 2006 21:19

pizza muffini, kaneloni, polnjene francoske štruce, ... Glede na moje izkušnje bi svetovala, da se ni treba preveč matrat, ker punce v glavnem klepetajo, pa še vse so na kakšni dieti. fantje pa tako ali tako niso preveč izbirčni - važno da se je in da je v zadostnih količinah. Lep večer. limonca26

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

4. dec 2006 21:43

mi pa najraj starše pošlemo od doma, pa sami kuhamo. mogoče ni tko popolno, kot če bi mami vse prpravla, je pa zato zabavno, pa še fajn se je družit ob... oblaganju kruhkov, rolanju čokoladnih bombic, filanju in zvijanju rogljičkov s sirnim nadevom, mešanju francoske solate itd, itd. -

_pikica_  

član od: 1.9.2006

sporočila: 208

4. dec 2006 22:08

za moj 16. roj. dan smo bili sami doma, imela sem čips,palčke,...sadje,piškote in peciva,ki jih je naredila mami-vsega preveč. edino pico so vsi radi pojedli - testo sem imela narejeno, narezane ostale sestavine, nato pa smo se zelo zabavali - vsak je naredil drugačno picopunce smo dajale gor razno zelenjavo,morske sadeže, fantje pa salamo,pršut,jajca... za pit smo pa tudi imeli nekaj dobrega, za kar mami ni vedela.... lp

swarovski  

član od: 26.10.2006

sporočila: 290

4. dec 2006 22:15

če bodo sami pripravljali so fini kakšni njoki z gorogonzolo in smetano, nato široki rezanci z gobovo omako... Skratka nekaj takega kar ni težko za pripravit. Skratka jaz mislim, da bi morala kar sama pripravit hrano za žurko. Seveda ji pa ti lahko vse podrobno razložiš. Sicer je pa fajn če pripravijo (seveda lahko tudi ti) kakšne tortilje. To je zelo zabavna zadeva. Kupiš nacho sir, zelenjavo mehiško od ete,tortije in mleto meso. Zelenjavo popražiš cca 15 min, da se lepo omehča, meso prepražiš kot za polivko, vendar ga ne zaliješ preveč s paradižnikom, nato pa vse sestavine zaviješ v tortiljo ( skupaj s sirom) in ponudiš. Lahko pa jih daš še v pečico, jih malo poliješ s kislo smetano in zapečeš. Tudi te so odlične. Dober izbor in dober tek. swarovski

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti