Škatle za piškote

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

tema odprta - 30. nov 2006 14:07 | ogledi: 2.588 | odgovori: 6

Oj!

Mene pa zanima ali lahko shranjujemo v eno škatlo več vrst piškotov ali je bolje da so vsaka vrsta piškotov v svoji škatli?

In če lahko skupaj,katere vste lahko skupaj?

hvala lepa za odgovore

nejcanja

nejcanja

gordana  

član od: 7.11.2004

sporočila: 539

30. nov 2006 14:15

Jaz jih shranjujem tako: - vso pecivo ki je posipano s sladkorjem v prahu dam v eno škatlo, - v drugo škatlo vsa ostala in - v tretjo pecivo z posebnimi aromami - medenjaki, kakšni keksi z ingverjem,... v glavnem takšne ki imajo svoj "vonj", če je ta "vonj" močan potem vsako pecivo v svojo škatlo, - razne kroglice (rumove, kokosove, čokoladne,...) pa dam na pekač s PVC pokrovom .. in to je to! Sem kaj pomagala? Lep dan še naprej!! gordana

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

30. nov 2006 23:51

Tudi jaz delam tako kot gordana; vse na temo rogljiškov so v eni škatli, ostali povaljani v sladkorju v prahu so v drugi škatli, posebne arome gredo posebej, takšni s sladkorno dekoracijo pa tudi posebej,ker se zanje prav lepo potrudim in zahtevajo "posebno nego". Samo nekaj, gordana, kako ti uspe rumove, čokoladne in ostale kroglice pripeljati do škatle????? Pri nas te dobrote od škatle ne vidijo niti "š"..... titta

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

1. dec 2006 9:26

Hojla! Kupila sem modelčke za peko piškotov v obliki orehov,sedaj pa ne vem kakšno maso naj dam vmodelčke,to so tisti model. ki se ko so pečeni stisnejo skupaj.Pekla bi jih danes, mi lahko kdo pomaga z receptm. Želim vam lep dan mijamarija

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

1. dec 2006 9:27

nimam pluska, a v bazi je recept za orehe - poglej. Lisa

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

1. dec 2006 12:09

Hojla! Super- recept sem dobila sedaj pa me zanima kje bi lahko kupila pladenj z vtisnjenimi orehi da bi šla peka piškotov hitreje. Lep dan mijamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti