Prenovljena kulinarika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. nov 2006 11:52

lidka je napisal/a:
Mozilla firefox 1.0... ( sem najdla, kje to piše...)...
Lidka, sem si namestil identično verzijo kot jo imaš. Portal dela b.p. Kot kaže tudi drugim obiskovalcem. Verjetno ne bom mogel pomagati, je napaka v tvojem konkretnem brskalniku Imaš morda možnost probati še na kakšnem računalniku? Ker če ti trese in šejka res ni fajn... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. nov 2006 12:31

Ok, zdaj sem ugotovil kaj je s šumniki, zdaj povsod delajo. Mnenja lahko pošiljate spet... Edina napaka ki je ne morem ponoviti je to, da se Lidki šejka in trese Naš portal, da ne bo kakšne zamere Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 12:34

Ampak se res, Jernej... Bom preizkusila še drugje, pa ti sporočim. Pa tam, ko je ( desna stran) oglas z + paket, pol so stopinje zgoraj, spodaj pa imam ČRNO okno. Predvidevam, da tudi to ni v redu. Razen če nisi hotel imeti celega okna ČRNEGA z določenim namenom???

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. nov 2006 12:44

Ja saj vem da se, samo da ne bo zamere. Tole da se ti šejka in trese se lahko na več načinov razume Ja spodaj v oglasu je črno okno, to je namenoma... Ker začetek je črno, ker korakaš samo po delu KulSlo, si napol slep, ker slabo iščeš. Pol dobiš pluskota pa okno izgine in se voziš naokrog ;-) To je fora v oglasu Lidka Samo da se ti pa kaj trese, mi pa ni jasno Si težko predstavljam kako se to trese, črke plešejo, pasica se premika? Pol je težko brati portal tebi? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

17. nov 2006 12:51

Jernej, tudi pri meni "šejka", kadar sem direktno na portalu, potem v forumu nič več. Je pa neka povezava z reklamo za pluskota, ker na levi nekdo koraka, gre pa tudi v taktu z httpool, ki utripa zgoraj. Najprej se mi od publikacij navzdol pokaže belo polje, potem pa tako, kot je že lidka napisala. Uporabljam Mozillo Firefox 1.0.3. jankica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 13:04

No, še ena... Čisto enako, kot je na desni strani, (kar se dogaja), utripa na levi strani na portalu. Se pravi podvojena desna stran utripa. Sem preverila, utripa samo na mojemu računalniku v pisarni... (zgleda...).

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. nov 2006 13:08

Ja to je res čudno. Ne morem ponoviti imam nameščenih 10 Firefoxov zdaj Mimogrede, oglasna pasica za pluska se zdaj pluskom ne prikazuje več. No pluski ste trenutno tako ali tako vsi prijavljeni, ampak kakorkoli... Ali je zdaj kaj bolje Lidka? Če še trese potem pa ne vem več. Če pa ne, potem naša pasica trese ali kaj? Morda tako sili, da se naročiš, kaj vem. Nisem je tako programiral ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jankica  

član od: 12.10.2005

sporočila: 856

17. nov 2006 13:15

Ja, ker ni več reklame za pluskota, se tudi šejkat nima kaj jankica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. nov 2006 13:19

Tudi meni ne šejka več, če ni reklame za + paket... ( Sili, da naročimo dva ali kaj???)?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. nov 2006 13:20

Sama da vama ne šejka več no... Samo zakaj bi šejkalo ko je ta pasica je pa mimo logike Te pasice pluskoti ne boste več imeli itak da ne. Saj ste že naročeni. Tako da Lidka, tebi ne bo šejkalo, jankici pa po mojem spet bo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti