Prenovljena kulinarika

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. nov 2006 21:30

Ej Dušanka, saj si dve hudi napaki odkrila, hvala tudi tebi. Pa napisala tekste za 3. srečanje ;-) Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. nov 2006 21:31

Ekipa - zaslužite si vse čestitke! Upam, da proslavljate in se imate lepo! titta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. nov 2006 21:33

Bolje da se še ne veselim, itak se mi je neko drugo delo nabralo in moram delati Čas za proslavo še pride. Upam, da vam bo všeč in bo dobro služilo naslednjih 8 let. Osebno ne mram strani ki vsako leto popolnoma spremenijo svoj dizajn, samo zato, da je spremenjen.... Naša prenova bi morala trajati 14 dni je pa 3 mesece. Sva hotela postopoma dati novo obliko gor pa ni šlo, so bile prevelike spremembe. No je pa zdaj več narejenega. Ampak veliko dela je ostalo. Tudi če ne opazite, nekaj stvari je še slabih. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jelcy  

član od: 7.2.2006

sporočila: 209

16. nov 2006 21:40

Tudi iz moje strani iskrene čestitke. jelcy

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

16. nov 2006 21:56

Čestitke! Izgleda super! Hvala! Bernarda85

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

16. nov 2006 22:14

pa še z moje strani iskrene čestitke... sicer sem tole stran videl že precej časa nazaj, ampak sem Jerneju obljubu da bom tih in ne bom okol govoru... neki časa bo sicer trajal, da se je bom navadu, ker mi je bla stara stran zlo všeč, ampak bo že... jernej, jest reklam ne vidim, zgleda mi jih moj Firefox avtomatsko blokira veliko sreče in potrpljenja še naprej Drejček

tasau  

član od: 24.8.2005

sporočila: 196

16. nov 2006 22:15

Tudi sama pozdravljam nastale spremembe. Res čestitke!! Že prej mi je bila stran zelo všeč: ena najbolj ažuriranih in urejenih, sedaj pa jo poleg vsega tega odlikuje še večja preglednost. tasau

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. nov 2006 22:34

Jernej in ekipa! Čestitke, ki kar dežujejo, so prav pristne in od srca. Mislim, da je malo samokritike vedno pozitivno. Pa vendar verjamem, da smo vsi zeloo zadovoljni z izgledom in preglednostjo ter dostopnostjo KulSlo. Veliko obiskujem spletne strani s kuharsko vsebino in v veliki večini so opremljene profesionalno - vendar z recepti, ki so plod že napisanih kuharskih knjig in popolnoma brezosebno, hladno, sicer zelo lepo - vendar nekaj manjka. Ob prispevkih z vaših strani pa je mogoče zaznati vsako osebo, ki stoji za besedilom; komentarji in pripombe, predlogi in mnenja, nasveti in razmišljanja... vse to daje KulSlo topel in vesel, simpatičen in domač pridih. Sama nikogar ne poznam osebno, vendar imam občutek, kot da smo že veliko časa skupaj. Hecno - niti ne vem, katero ime se skriva za vzdevkom. Pa me nič ne moti. Na teh straneh je res možnost, da postaneš zasvojen (mislim, da smo že kakšno rekli na temo zasvojenosti). Seveda mislim to v pozitivnem smislu. Kakorkoli že, če so smeškoti ali pa ne, če je rumena ali rdeča barva, če je razpredelnica ali pa besedilo kar tako - važno je, da vam uspeva združevat kulinarično znanje vseh članov, da se imamo lepo, da nam delajo računalniki in da se nam mudi čim prej na vašo spletno stran pogledat, kaj je novega, kaj koga muči, kaj kdo kuha...... Lepo se imejte! titta

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

16. nov 2006 22:37

Čestitke tudi z moje strani Nekaj prednosti sem že odkrila, recimo filter .. dopoldne sploh nisem vedela kaj to pomeni, preglednost je res odlična... čestitke Zdaj pa na odkrivanje drugih novosti. Aki

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

16. nov 2006 22:44

Tudi z moje strani cestitke!! Res da je bilo veliko vlozenega dela,samo izgled mi je zelo vsec.Ljudje se pa tako ali tako hitro privadimo. Se enkrat cestitke celotni ekipi marmeladka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti