Vprašanje za jerneja (administratorja)

jasna47  

član od: 21.12.2005

sporočila: 104

17. dec 2010 9:42

Jernej! Ravnokar sem dobila sporočilo od nekega Bojana, da sem od neke MM ukradla sliko torte z rdečimi maki in jo dala v svoj album.Tako sem razočarana, da ne morem priti k sebi. Nikoli ne bi dala v svoj album tuje slike. Nikoli. Res, da sem si ogledala sliko z maki ( ne vem, če je bila od MM ),ampak sem jo naredila kolegici za 80 let, kar lahko tudi potrdi. Groza, kaj se dogaja. Jasna jasna47

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. dec 2010 9:55

Neki Bojan seveda ni "neki", spodaj lepo piše, da je ilustrator. In se seveda lahko oglasi v takem primeru tudi uradno.

Gre za tole torto, ki jo je meni naredila morska medvedka za RD. Še dve fotografiji, od blizu, lahko vidiš tukaj. Glede na to, da sem to torto dobila, te make, ki so bili za okras, imam še doma, vem tudi, kdo je bil zraven, kdaj in kje je bila fotografija narejena,kje sem to torto dobila in čigav je prt, ki se vidi, res ne razumem, kako bi torej lahko ti naredila povsem enako fotografijo povsem enake torte na povsem enako zmečkanem prstu. Mimogrede, sem prepričana, da ima to torto na fotografiji še kar nekaj ljudi.

Jasna47, glede na vse to, si zdaj ti na vrsti, da premisliš, kako je ta fotografija zašla v tvoj album. In pojasniš.

Vedi: nikakor ni nujno, da se vsaka juha poje tako vroča, kot se skuha.

 

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. dec 2010 10:01

Bojan je naš administrator, tako da ni "neki" Bojan ;-)

Bojan ti je lepo pisal na zasebno sporočilo, da je šlo verjetno za pomoto in si po nesreči naložila sliko, ki ni tvoja v foto album in prosil, da jo izbrišeš. Verjamemo, da ne kradeš in nihče te ne obtožuje kraje, samo v tvojem foto albumu je slika od Morske medvedke, ki si jo tja naložila 1.12.2010. Original, ki si ga naložila ima podpis Morske medvedke, slika je njena. Verjamem, da si naredila enako torto, samo naložila si pa sliko, ki ni tvoja.

Slika pri tebi:  http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=KKGnMLEC8

Slika Morske medvedke:  http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=Jy3FoIEKx

Mislim da smo našli tudi torto za tvojo kolegico, ki si jo poslala: http://www.kulinarika.net/albumslika.asp?hash=rA9K0sn2t

Zato pravim, da mislimo, da je prišlo do pomote in si sliko shranila da bi ti služila za oporo pri izdelavi svoje in si jo po pomoti naložila kot svojo.

Take stvari želimo reševati preko zasebnih sporočil in Bojan je 2x poskusil, če pa želiš v forumu, ti pa sem odpišem s prošnjo da izbrišeš to fotografijo.

Hvala in lep pozdrav

Administrator Jernej - V življenju potrebuješ le + +

jasna47  

član od: 21.12.2005

sporočila: 104

17. dec 2010 11:13

Opravičujem se Bojanu, MM in Jerneju. Prišlo je do pomote. Bila sem preveč razburjena, da bi premislila. Hvala Jasna jasna47

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. dec 2010 11:33

Jasna, le pogumen in zrel človek javno prizna svojo napako. Uživaj v pečenju in še kakšen lep album ustvari.

Administrator Jernej - V življenju potrebuješ le + +

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. dec 2010 12:40

In meni je všeč, da je torta z maki polepšala praznovanje še komu, ne le meni.

Konec dober, vse dobro. In lep vikend vsem.

rimljanka

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

17. dec 2010 18:20

Pozdravljen!

Že nekaj časa opažam, da se mi stran počasneje nalaga. Običajno imam v brskalniku Mozila več zavihkov z recepti odprtih. Velikokrat se mi zdi, da se mi vse skupaj zmrzne: ne morem preklapljat iz enega zavihka na drugega (če imam druge spletne strani odprte se mi to ne dogaja). Večkrat se mi tudi zgodi, da kliknem na sliko ob receptu in mi za 5 sekund zamrzne oz. v primeru, da je več slik ob receptu se mi ne pojavi ikona za klik na naslednjo sliko. Nato moram sliko zapret in ponovno odpret da deluje normalno. Vem, da včasih ni bilo s tem težav.

Morda veste v čem je težava?

Hvala že vanprej za odgovor!

Maja

majacebelica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. dec 2010 21:09

Hm, žal ne... Nekaj težav je bilo z oglasi, ki so občasno malo blokirali nalaganje cele strani, zadnji teden to odpravljam in še nisem 100% odpravil, še delam na tem. Ali je denimo danes kaj bolje?

Vsekakor bo bolje po novem letu (v najslabšem primeru, trudim se da bo že prej), ker treba je vedeti, da zdaj decembra imamo največji obisk ki kar za 100 in več odstotkov preseže povprečen obisk. Trudimo se čim hitreje postreči vse kulinarike željne obiskovalce ;-)

Administrator Jernej - V življenju potrebuješ le + +

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

23. dec 2010 14:14

zdravo! Mene pa zanima, kako to, da ni ta forum narejen tako kot ostali, če klikneš na temo, da se ti odpre zadnja napisana stran namesto prve. Mislim da bi bilo to veliko bolje, predvsem bi bilo manj klikanja :) Hvala za odgovor :) spelja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

23. dec 2010 14:19

Če klikneš puščico ki je na levo od teme se ti odpre še bolje kot zadnja stran, odpre se ti stran, kjer si nehala brati zadnjič oz stran z novimi sporočili.

Administrator Jernej - V življenju potrebuješ le + +

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti