Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. apr 2010 23:04

Sami ja, ker vsake samodejne obdelave na strežniku jo pokvarijo, saj gre za majhno dimenzijo. Če bi mi manjšali bi jo morali tudi rezati če ne bi poslali točno enake širine kot višine in bi bilo kaj odrezano, kar ne želite. Tako da se je treba malce potruditi in narediti pravo sličico teh dimenzij. Ampak imeti nekaj edinstvenega je vredno truda, kajne?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. apr 2010 8:15

Kulfejs. Kaj moram dati gor mojo sliko, ali lahko dam koga drugega?

Si super veš, tudi po izgledu!

Hvala!

Za dober izgled imejte usta do ušes

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. apr 2010 8:25

Lahko daš karkoli, jaz sem dal pač sliko, ker kako bi izgledalo da administrator da čebelo? ;-) In tako ali tako sem moral testirati in sem imel pri roki le fotografijo. Avatar lahko vedno zamenjamo in se povsod potem prikaže nov. Ali pa ga izbrišemo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. apr 2010 8:52

Jernej, a lahko prosim povečaš dovoljeno resolucijo na 100 x 100 pikslov? Hvala

Drejček

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. apr 2010 8:58

Žal ne morem, ker kot vidiš je prostor za avatarje odmerjen natančno za 60 x 60. 100 x 100 bi prišlo preveliko. Malo si pomanjšaj tisto, kar imaš narejeno. Morda lahko le naredimo da bo katerokoli dimenzijo kjer je širina enaka višini pomanjšalo na 60 x 60.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

17. apr 2010 10:03

Joj, meni pa tale nov izgled ni preveč všeč. Nekam nepregledno mi sedaj vse deluje. Posebej kratki odgovori se kar skrijejo. Me  nekam mineva, da bi jih sploh  iskala.  Sicer so pa itak srce kulinarike recepti.  Jernej, prosim, da tam pustiš kot je. Drugače bom porabila cel dan, da bom prebrala 50 strani mnenj

Cila

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

17. apr 2010 10:34

Hja, mogoče bi se rešitev izkazala kot odlična; nima namreč vsak photoshopa, v paintu je pa te zadeve zoprno delati ... Vseeno hvala, pa pohvala za korak naprej, čeprav moram s cmokom v grlu priznati, da ima Cila na nek način prav - avatar nekako ne paše v tak okvir, kot je sedaj, ker razmerje po moje ni ustrezno, mogoče bo treba povečati okvirje, kar pa pomeni večjo obremenjenost serverja ... vse skupaj zaenkrat izgleda zoprno, mogoče bo pa še kdo prispeval kako idejo, ki bo predstavila bolj eleganten izhod

Drejček

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. apr 2010 10:56

Zaenkrat ostane tako kot je, dimenzija 60 x 60. Ker ne želimo, da se začnejo z neta dajati anim gifi gor da bo vse skakalo potem na KulSlo  Če pa kdo naredi točno animacijo 60 x 60 je seveda dobrodošel.

Skratka točna dimanzija ima par prednosti. S tem da se vsak lahko malo potrudi ali prosi nekoga, da mu pomaga. Pač KulSlo nimam "kr za en sajt". Saj želimo da je lepo? In lepo j le brez avtomatskih obrezava in pomanjšav. Ker 1280 x 768 fotka res ne bi prišla lepo v 60 x 60  

Drejček in cila: Navada je železna srajca in ljudje se vedno malo upiramo spremembam. Bosta videla, ko bo tega več gor kako bosta hitro opazila, kdo je kaj napisal. Višina se pa NI spremenila.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

17. apr 2010 12:07

jernej je napisal/a:

Zaenkrat ostane tako kot je, dimenzija 60 x 60. Ker ne želimo, da se začnejo z neta dajati anim gifi gor da bo vse skakalo potem na KulSlo  Če pa kdo naredi točno animacijo 60 x 60 je seveda dobrodošel.

Skratka točna dimanzija ima par prednosti. S tem da se vsak lahko malo potrudi ali prosi nekoga, da mu pomaga. Pač KulSlo nimam "kr za en sajt". Saj želimo da je lepo? In lepo j le brez avtomatskih obrezava in pomanjšav. Ker 1280 x 768 fotka res ne bi prišla lepo v 60 x 60  

Drejček in cila: Navada je železna srajca in ljudje se vedno malo upiramo spremembam. Bosta videla, ko bo tega več gor kako bosta hitro opazila, kdo je kaj napisal. Višina se pa NI spremenila.

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ali samo meni kaže spodnje vrstice posta spacano - jernejev podpis je še v besedilu posta. Če bi kdo rad, da mu zmanjšam sličico me lahko kontaktira na ZS. Sama sem se kar nekaj časa trudila, pa mi je na koncu uspelo. :)) http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

17. apr 2010 12:08

darjuška je napisal/a:
jernej je napisal/a:

Zaenkrat ostane tako kot je, dimenzija 60 x 60. Ker ne želimo, da se začnejo z neta dajati anim gifi gor da bo vse skakalo potem na KulSlo  Če pa kdo naredi točno animacijo 60 x 60 je seveda dobrodošel.

Skratka točna dimanzija ima par prednosti. S tem da se vsak lahko malo potrudi ali prosi nekoga, da mu pomaga. Pač KulSlo nimam "kr za en sajt". Saj želimo da je lepo? In lepo j le brez avtomatskih obrezava in pomanjšav. Ker 1280 x 768 fotka res ne bi prišla lepo v 60 x 60  

Drejček in cila: Navada je železna srajca in ljudje se vedno malo upiramo spremembam. Bosta videla, ko bo tega več gor kako bosta hitro opazila, kdo je kaj napisal. Višina se pa NI spremenila.

[jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ali samo meni kaže spodnje vrstice posta spacano - jernejev podpis je še v besedilu posta. Če bi kdo rad, da mu zmanjšam sličico me lahko kontaktira na ZS. Sama sem se kar nekaj časa trudila, pa mi je na koncu uspelo. :)) http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika
ali ne spada del z imenom na vrh poleg avatarja in ne spodaj in se zato prekriva z besedilom posta? http://www.mojalbum.com/tajda/kulinarika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti