Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

27. nov 2009 15:06

Slabo ugibaš, glede na to da je tema zaklenjena in ne izbrisana, torej je link še gor kot vidim. Zakaj je izbrisana je treba se pa potruditi in prebrati odgovor od moderatorke, je tako težko?

In zakaj bi bila stran sploh konkurenčna? Saj tudi pri nas iščeš po sestavinah ki jih imaš in ti najde recepte. Stran je, mimogrede v angleščini.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. dec 2009 21:31

Že dolgo sem fan vaše internetne strani in moram rečt da deluje brezhibno in zelo učinkovito. Všeč mi je ta komunikacija na strani in čeprav sem se šele danes vpisal to stran redno berem in spremljam. Ker sem sam tudi nadebuden kuhar imam seveda tudi svoj blog. Zanima pa me če smem ob objavljenih receptih svoj blog tudi oglaševati, seveda ne zaradi mojih finančnih načrtov vendar zgolj, da si pridobim publiko, ki bo lahko kritična in pohvalna na podlagi svojih izkušenj. hvala za vaš odgovor vaš zvesti fan LovroCukrpekr

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. dec 2009 8:12

Oglaševanje spletnih strani ni pri nas ni dovoljeno, razen v okviru malega komercialnega oglasa in oglasnih pasic. Pod recepti tudi ne. Hvala za razumevanje.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cukrpekr  

član od: 1.12.2009

sporočila: 8

2. dec 2009 10:06

dobro hvala za vaš čas. Cukrpekr

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

2. dec 2009 15:58

Jernej, zakaj že dva dni ne morem dodati slik v album?

lp

Pitončica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. dec 2009 16:29

Sem ravno preskusil, meni deluje... Kaj pa se zgodi, ko želiš oddati sliko, napiše kakšno napako ali kaj drugega? Meni je lepo poslalo sliko. Ali imaš v imenu slike kakšne vejice morda? Teh ne sme biti (čeprav bi jih moralo samo odstraniti).

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

2. dec 2009 19:35

Sploh mi ne dela opcija dodaj slike. Ne če grem v mojo beležko, pa v moj albujm, ne če grem na foto albumi, pa v moj album. Na dnu monitorja levo v oknu kjer ponavadi piše: končano, čakam, iščem, prenašam ... mi piše: javascript: void (null) - ko kliknem na dodaj slike.

Tudi slike v foto albumu dneva mi niso vidne,  ali slika na začetni strani kulinarike.

Pitončica

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

2. dec 2009 19:51

Ok zgodila se je klasika :)

V mozili ne dela, v explorer-ju pa dela, tako da sem že objavila.

Hvala

LP

Pitončica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. dec 2009 20:06

Meni dela tudi v Mozilli. Je pa vic, če imaš dolg album moraš počakati da se konča nalaganje strani, sicer javascript ne deluje in ne odpre okna za dodajanje slik. Skratka, delalo naj bi povsod, morda se je kaj "zakeširalo", moraš cache pobrisati.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

3. dec 2009 12:09

Živjo, vem, da je bilo nekje že nekaj govora o tem (ob enem malem oglasu)... ker pa je tole direkt predlog, pišem kar sem - namreč zadnje čase so se kar razpasli tile mali oglasi po kulinariki.(si kar dobro predvidel, da se najbrž bodo). Predlagam, če ni preveč komplikacij, da se poleg obstoječih treh skupin forumov oblikuje še četrta, izključno za male oglase, če že morajo biti gor. Potem ne bo presenečenj pri odpiranju tem tipa "bom kar sem napisal,da ne odpiram nove teme..." Pozdravček Irena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti