Vprašanje za jerneja (administratorja)

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4497

17. feb 2016 19:43

Jernej, najprej lep pozdrav. Razmočen sneg in potlačena zimska solata me danes ne morejo spraviti v slabo voljo, kajti danes zjutraj je bil na Kulinariki objavljen moj prvi recept .

Ugotavljam pa, da je moj javni profil zaradi objave čisto vržen iz tira - izginili sta moji prvi dve objavljeni fotografiji (metina marmelada in rožičeva potica). Piše tudi, da sem prispeval(a) 12 fotografij k receptom,  čeprav sem jih dvajset. Ravno tako ni omenjeno, da sem že prispevala en recept (oziroma ime recepta), na kar me je opozorila prijateljica, ko je odprla moj javni profil (takrat sem šele  opazila, da sta fotografiji izginili).

Hkrati me zanima, po kakšnem ključu dobivamo "točke" pod kuharsko kapo? 1 mnenje, 1 točka, to mi je jasno , kaj pa fotografije in recepti, fotoalbumi, forumi, blogi itd.? 

Sicer pa je Kulinarika super in samo žal mi je, da tega bogastva receptov nisem odkrila že prej. 

Pozdrav in  vsem članom in članicam!  

 

Katarinči

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. feb 2016 20:06

Pozdrav

Slik imate prispevanih 20 vse skupaj (ste opazili, da so spodaj strani, stran 1 do strani 3, tam kliknete da dobite naslednje slike, marmelada in potica (fotografije) so na strani 3).

Pri tem pražencu imate objavljenih 8 fotografij, ostale smo izbrisali, ker so bile preveč podobne ena drugi.

Recept se res ni pojavil, zgleda imamo neega hroščka, ko prvič oddate recept oz. ko ga popravite, ne da bi bil že objavljen. Bom šel na lov za hroščem ;-) Zdaj sem recept osvežil v administraciji in se je pojavil, tako da imate vse, kar ste prispevala ;-)

Točke so pa raznorazne za posamezne prispevke, slike imajo svoje točke (potem ste fotograf), komentarji druge (potem ste komentator) itd... Je dolga zgodba za točkami, več prispevate, več dobite točk in višje ste na lestvici naših članov....

Veliko uspešno poslanih in predvsem z veseljem narejenih receptov vam želimo in uživajte na naši in vaši kulinariki.

Katarinči  

član od: 27.12.2015

sporočila: 4497

17. feb 2016 20:22

Hvala za pojasnila, tudi profil je zdaj ok (zdaj so pri fotografijah res strani od 1 do 3, ko sem pisala, pa sta bili samo dve strani, če sem kliknila na "naslednja", se pa ni zgodilo nič).

S točkami si torej ne bom belila glave, če in ko bodo prišle, bodo dobrodošle  

Hrošči pa - tudi ti morajo biti, se je pač ena prišla skrit na Kulinariko pred močo in mrazom  

Lep večer še naprej,

Katarinči

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

23. feb 2016 15:23

Pozdravljen Jernej

 

Jaz imam dva vprašanja in problema tu na kulinariki  ( drugač jih imam več...) 

1. Ko naložim fotko v temo kosila, je zdaj tako velika in je nikakor ne morem pomanjšati, prej sem jo lahko...

2. Ko napišem ZS, se trudim, da je vse lepo v odstavkih, grem na pregled in je vse OK, ko pa to ZS odpošljem pa iz njega nastane en stisnjen zmazek 

Mi mogoče lahko kaj pomagaš?

Hvala lepa in pozdrav

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. feb 2016 23:27

Danes, ko sem pisala malo daljše ZS, sem opazila, da potem, ko je odposlano, vsi presledki za odstavke izginejo.   Celo besedilo je zbilo skupaj v eno nepregledno klobaso, jaz sem se pa tako trudila, da bi prispevek naredila lahko berljiv .

 

Cila

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

25. feb 2016 6:10

Hm, to isto opažam tudi v svojih starejših postih, vsi so brez odstavkov. Ali ima to mogoče kaj veze s tem, da nimam odkljukanega naprednega urejevalnika? lp, proxima p.s. infatti, tudi v novejših... Sporočilo je spremenil(a) proxima dne 25. 2016 06:11

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

25. feb 2016 20:19

Jaz tule po forumih odstavke lahko delam normalno.

 

Izginevajo mi le na ZS. Tako v tekstu, ki ga napišem sama, kot v tistem, ki ga dobim. 

Cila

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. feb 2016 20:31

Ne skrbi Cila, saj se da prebrati, ampak hecno pa zgleda.......

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. feb 2016 21:25

Hvala vsem za opozorila, napako sem odpravil.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. feb 2016 21:29

Babka: Tvoj drugi problem je popravljen. Prvi problem pa... sem gledal tvoje fotografije v tej temi in so normalno velike, 640 točk širine, čez cel forum, tako je od nekdaj... fotografijo, ko jo daš v shrambo lahko sicer pomanjšaš kar tam, če se ti zdi 640 točk preveliko (klikni na uredi pri fotografiji v shrambi).

Upam, da sem zadovoljivo odgovoril ;-)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti