Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. avg 2011 9:05

Ja sem prebral kateri fotoalbum, samo nobenega mnenja tam ne vidim...

Jernej - administrator

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. avg 2011 9:18

Lahko podaš mnenje, vendar ne dopusti popravljati, če se denimo kaj zmotiš!

Morda pa sem zjutraj mislila, da sem poslala pa sem kaj narobe naredila...

Jernej, hvala za trud, meni je zelo pomebno, da popravki delajo, ker sem sicer mrzla....



Živi s srcem, ne z glavo.

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 01. 2011 09:19

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. avg 2011 9:39

Ampak ne razumem... sama si komentirala svoj album? Saj svoje "komentarje" dodaš pod opis fotografije iz beležke. Zakaj bi komentirala svoj album? Razen če si odgovarjala komu, ki je komentiral tvoj album, samo kot pravim, nobenega komentarja ne vidim v tem albumu...

Jernej - administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. avg 2011 10:47

Anamarija, napaka je odpravljena, hvala za opozorilo!

Jernej - administrator

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. avg 2011 10:50

Hvala tebi!

 

Živi s srcem, ne z glavo.

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

1. avg 2011 21:39

jernej je napisal/a:

in topet imamo mladino.jpg torej ne gre? Moralo biti iti...



Jernej - administrator

Oprosti, Jernej, ker šele zdaj odgovarjam. Tako, kot si ti napisal, gre brez problema. Hec je bil v tem, da sem si jaz na moj računalnik sliko shranila pod imenom In zopet imamo mladino. (s piko na koncu in brez končnice .jpg, ker imam pač tako nastavljeno, da mi ne prikazuje končnic). In ko sem izbrala omenjeno sliko za prenos, se je pika avtomatično podvojila, torej: In zopet imamo mladino..jpg. Tega mi pa ni hotelo več prenesti. To pa seveda sploh ne predstavlja velikega problema, saj večinoma slikam res ne dajemo imen s piko na koncu

Blanchy

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. avg 2011 22:39

Aha, hvala za pojasnilo. Datoteke brez končnic ne bodo delale, ker jih strežnik ne zna pomanjšati, ker ne ve, za kateri tip datoteke gre.

Jernej - administrator

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

7. avg 2011 16:56

Jernej, že en čas se mi dogaja ena zadeva: če imam odprt FF in na enem od odprtih tabov kulinariko, a pustim računalnik nekaj časa pri miru, mi FF, ko se vrnem k računalniku, zamrzne. Ko se na videz končno spet sestavi, mi na tabu s kulinariko javi, da je nehala delati skripta http://www.kulinarika.net/js/funkcije-skupaj.js:85

Takrat mi FF spet zamrzne in ga moram ponavadi preko Task Managerja zapret in na novo odpret, da dela. Ko na novo odprem, vse dela normalno, FF, spletna stran kulinarike,.. vse.

Imaš morda kako idejo, kaj se pri meni dogaja? Lahko kar koli naredim, da se ne bo sesuvalo? Imam FF 5.0.

lp

tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

7. avg 2011 18:00

Katero stran imaš pa odprto, portal? Error mi nič ne pove, ker gre za jquery knjižnico, ki ima 1000 ukazov v tej vrstici.

Ali se ti to dogaja na portalu ali kje drugje? Jaz imam tudi Firefox, da bi tako delalo nisem zasledil. Iskreno povedano ne vem zakaj se ti to dogaja  

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti