Vprašanje za jerneja (administratorja)

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

28. mar 2011 13:04

Joj, Jernej, daj , ne kompliciraj, naredi kot je zate najbolj enostavno. Brez zamere, če znamo skuhat juho in speči pečenko, bomo  tudi našli navodila za orado in blitvo.

Če nam ne bo jasno, bomo pa vprašali.

Naredi stran tako, da bo tudi tebi enostavno, seveda se bomo prilagodili, saj ni menda nič posebnega, zato smo pa seveda še vsi tu.

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. mar 2011 13:18

Blanchy je napisal/a:

Tudi jaz se strinjam z nolo, miško in multijem - od viška glava ne boli



Blanchy

Razen če čisto mimo seka. Primer:

Vpisali boste ajdova moka in boste dobili ven recepte ki vsebujejo ajda/ajdova/ajde... in moka/moke/moko...

Skratka vi želite ajdovo moko dobili boste pa potem vse, kar vsebuje ajdo in moko. Oz. nekaj iz ajde in tudi moko. 

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. mar 2011 13:21

Hehe, potem pa verjetno ne veš, da lahko najdeš vse palačinke ki nimajo jajc:

Tule: http://www.kulinarika.net/iskanje.asp

na splošno iskanje napišeš:

palačinke -jajca

in dobiš.

Želiš vedeti če ima kateri recept točno 16 jajc? Nič lažjega:

"16 jajc" napišeš v sestavine in boš videl da obstaja 1 recept ki ima toliko jajc ;-)

In ne, to so novosti, ki so v testni fazi, bom napisal posebno obvestilo in navodila, ko bo malo bolje potestirano.

Konkurenca se hvali, mi pa delamo naprej novo generacijo storitev ;-) 

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

28. mar 2011 13:22

Ja, kaj je pa s tem narobe?

 

nola

neznan uporabnik

28. mar 2011 13:36

Jaz tud ne vidim nekega problema. Sem enkrat dva dni iskal nekaj. Pa sem tako dolgo šač iskal, da sem najdel. In sem najdel. Če bi mi pa noro zagustilo bi pa pač vprašal.

 

Multivitamin

multivitamin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. mar 2011 13:38

nola je napisal/a:

Joj, Jernej, daj , ne kompliciraj, naredi kot je zate najbolj enostavno. Brez zamere, če znamo skuhat juho in speči pečenko, bomo  tudi našli navodila za orado in blitvo.

Če nam ne bo jasno, bomo pa vprašali.

Naredi stran tako, da bo tudi tebi enostavno, seveda se bomo prilagodili, saj ni menda nič posebnega, zato smo pa seveda še vsi tu.



nola

Rad bi pač izboljšal. In izboljšave v tej smeri niso nikoli enostavne, ko se srečaš z zapletenostjo našega materinega jezika (in se čudiš da ga sploh znaš uporabljati, ko je toliko pravil in izjem). 

arima  

član od: 11.5.2010

sporočila: 147

31. mar 2011 9:54

Jernej,jaz pa bi rada vprašala, zakj nekaterih slikic,  ne morem naložiti v shrambo, enostavno mi napiše, da jeprišlo do napake

arima

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

31. mar 2011 10:41

Hm, mi lahko pošlješ slikico ki je ne moreš naložiti na info@kulinarika.net email? Bom jaz poskusil v svojo shrambo naložiti, pa bom videl  kje je težava.

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

31. mar 2011 10:43

nola je napisal/a:

Meni je zelo všeč, da najde tudi pridevnike in obratno. Konec koncev receptov spet ni toliko, da bi bila taka rešitev nepregledna, bi bila pa možnost, da katerega zanimivega spregledamo, v drugem sistemu veliko večja.

Pa tudi dvomim, da kdo tu išče recept prav  urgentno. Mislim, da večinoma tako, kot listamo po kuharskih knjigah, brskamo tudi med recepti tukaj in tako naletimo na marsikaj zanimivega, kar bi nam pri bolj usmerjenem iskanju ušlo.

Saj se tudi veliko receptov ponavlja ali se podobni pojavljajo pod enakimi imeni, pa to nikogar ne moti.



nola

 

Se popolnoma strinjam!

JJ

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

31. mar 2011 13:43

Pozdravljen.

Imam eno vprašanje. Na novo so mi naložili računalnik in sedaj ko pridem na kulinariko se moram vedno prijavit z uporabniškim imenom in geslom in ne vem kako to shranim da se mi ni treba na novo prijavit.

Hvala in lep dan.

 

Irena

irena66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti