Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. avg 2010 9:44

Ni mi sicer jasno kako da ti od nekje dela od drugje pa ne, ker kličemo isto stran (seveda ti verjamem, da ne boš narobe razumela). Kaj pa ko daš zabeležko preko priljubljenih in odpreš recept, jo lahko takrat popraviš pri receptu ali tudi to ne deluje?

Še kdo drug, ki mu tako dela?

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

2. avg 2010 10:09

Na receptu zabeležke  ne morem ne zapisati, ne popraviti, ne glede na to po kateri poti ga odprem.

Čisto lahko, da bi imel še kdo probleme, ker se mi zdi, da veliko ljudi te možnosti niti ne uporablja.

Cila

mariborčanka  

član od: 12.2.2010

sporočila: 40

2. avg 2010 10:12

Petya, malo pozna (zaradi odsotnosti) najlepša hvala za pojasnilo moji nevednosti. Lep pozdrav mariborčanka

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

2. avg 2010 11:20

Cila je napisal/a:

Na receptu zabeležke  ne morem ne zapisati, ne popraviti, ne glede na to po kateri poti ga odprem.

Čisto lahko, da bi imel še kdo probleme, ker se mi zdi, da veliko ljudi te možnosti niti ne uporablja.

Cila

Pravkar sem naredila preizkus pri temle receptu: http://www.kulinarika.net/recepti/5771/sladice/svedski-

Tudi mene je, tako kot pravi Cila, ob kliku na buciko vrglo na tole stran: http://www.kulinarika.net/

 

Blanchy

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

2. avg 2010 13:41

Od bucik k drugemu problemu: danes pri vsakem forumu, ki se ga dotaknem, vidim samo seznam zadnjih n tem - kolikor jih je pač predvideno za eno stran (menda 20). Na dnu tega seznama bi naj videl možnost nadaljevanja seznama (podobno kot seznam sporočil znotraj posamezne bolj "bogate" teme). Najprej sem mislil, da sem si pomotoma kaj pokvaril pri osebnih  nastavitvah, ampak natanko isto se mi zgodi tudi kot anonimnežu.

 

Lep pozdrav,

Davor

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. avg 2010 13:50

Priznam da je danes en zelo neprijeten dan zame na tem koncu, ker nam ga strežnik lomi že od noči, ko je počepnil, naprej.

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

2. avg 2010 14:19

Jernej, smo sicer opazili nekaj krčev, ampak držimo pesti, da vam uspe čimprej in s čimmanj slabe volje to porihtati

Blanchy

krasjana73  

član od: 21.2.2009

sporočila: 236

2. avg 2010 14:24

Ja je moja slikica. Zgleda da tisti dan ni vse delalo tako kot bi moralo. Tudi slikice od gogad ni bilo zraven recepta. Se opravičujem , ker "razbivam škatle". Pridno delajte še naprej in lepo poletje (kar ga je še ostalo) vam želim. Jana krasjana73

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. avg 2010 12:05

Jernej, bucika sedaj dela tudi na receptu. Hvala!

Cila

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

3. avg 2010 12:46

Pa še moja težava. Meni se čedalje pogosteje dogaja, da mi pri receptu pokaže samo eno sliko, ostalih slik pa ne. In ko kliknem na tisto edino sliko, se mi povečana slika ne prikaže tako kot običajno (stran Kulinarike v ozadju), ampak mi pokaže sliko na novi strani z belim ozadjem. Uporabljam MF zadnjo različico, ampak tudi pri prejšnjih različicah MF-ja sem imela občasno take probleme. Stvar sicer rešujem tako, da zaprem brskalnik in še enkrat ponovno odprem Kulinariko, potem teh težav nimam več. Ampak zadnje čase pa je to že kar malo nadležno, ker se mi ta napaka pojavlja čedalje pogosteje. Po moje se je tudi krasjani73 zgodilo enako, ker ji ni pokazalo ostalih dveh slik.

ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti