Vprašanje za jerneja (administratorja)

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

27. maj 2010 16:48

anamarija zdravo,

vse popravke recepta mora administrator (Damjana) validirati. Sedajle sem jaz dal kljukico k tvojim popravkom, preglej prosim, če je vse v redu.

LP  

Bojan Administrator

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

27. maj 2010 17:06

Aha, še eno dopolnilo: popravkov ti ni "vzelo" zato, ker prvi popravki še niso bili objavljeni. Torej počakati moraš, da so eni popravki objavljeni, pa potem ponovno popravljat. Tole mi je seveda Jernej razložil ;-)

LP

Bojan Administrator

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. maj 2010 7:22

Bojan je napisal/a:

anamarija zdravo,

vse popravke recepta mora administrator (Damjana) validirati. Sedajle sem jaz dal kljukico k tvojim popravkom, preglej prosim, če je vse v redu.

LP  

Bojan Administrator

 

Živijo Bojan, vprašala sem Damjano za dovoljenje.

Za dober izgled imejte usta do ušes

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. maj 2010 7:23

Bojan je napisal/a:

Aha, še eno dopolnilo: popravkov ti ni "vzelo" zato, ker prvi popravki še niso bili objavljeni. Torej počakati moraš, da so eni popravki objavljeni, pa potem ponovno popravljat. Tole mi je seveda Jernej razložil ;-)

LP

Bojan Administrator

Ja, jasno, da ne moraš čarati po receptih. Bom kar tako pustila brez posotopka!

Hvala!

Za dober izgled imejte usta do ušes

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

28. maj 2010 7:47

Popravki so le eni, to kar popraviš v beležki je popravek, lahko menjaš 10x. Administrator vidi le to kar je trenutno v popravljenem receptu, torej vaš zadnji popravek. Ko dovoli objavo, popravek zamenja originalni recept. To je vsa umetnost. Ne dela se zgodovina iz popravkov, nismo Wiki ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. maj 2010 8:32

Veliko se motim, veliko sem že popravljala, vendar tole sem prvič prakticirala, mislila sem le, da se da to vse naenkrat, sem se motila, v tem je vic!

Žal mi je, ker sem vam dala delo po nepotrebnem, ne kompliciram, nikoli nisem komplicirala in tudi ne mislim komplicirati, le nerodno mi je bilo, ker sem istega recepta tolikokrat pošiljala!

Hvala za pomoč!

 

 

 

Da bi vedela, da je to tako, vsak popravek posebej, bi raje poslala še en recept!

Za dober izgled imejte usta do ušes

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 28. 2010 08:37

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

3. jun 2010 14:19

Dober dan Jernej, sem ti najprej nameravala o tej temi pisat na zasebna sporočila, pa se mi le zdi, da je za to bolj primerna ta rubrika.

Najprej bi želela povedati, da nisem pristaš brisanja postov - niti s strani piscev, še manj s strani vodstva portala ali moderatorjev. ampak to je res samo moje mnenje in spoštujem tudi vašega, ki je drugačno.

Tudi mi je jasno, da niste spletni miličniki in da ne monitorirate vsakega od stotih kregov okrog biskvita.

Tako se ti je verjetno tudi izmuznil fašistični tekst, poslan malo po polnoči 31.maja 2010. Samo tako si lahko razlagam, da nisi reagiral nanj. Ne pričakujem da ga boš izbrisal, , kot sem že rekla, se mi to ne zdi dobra metoda, upam pa da imaš kakšno mnenje o njem, lepo bi bilo, da ga deliš z nami, starimi in mladimi.

Prav gotovo ne spodbujam linča; tudi meni so se že na tem portalu in še kje v življenju zapisale nepremišljene in žaljive izjave, dobro vem, da jih samo z opravičilom še nisem poradirala.

Kašno je torej tvoje mnenje o vzdrževanih .....gnojih, ki se ne znajo umakniti... že čemu?

Lep pozdrav

 

 

 

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

3. jun 2010 14:35

Odgovora ne bi osebno komentiral, ker ne zasluži komentarja. Sem pa zdaj ukrepal, nisem videl teme, le prvih nekaj strani sem spremljal (pa očitno zelo slabo)   Hvala za opozorilo.

Saj bom dogradil forum tako da boste lahko poslali prijavo o kršitvi pa bodo dobili administratorji in moderatorji ko bo vsaj 5 uporabnikov prijavilo kršitev (če bo res prava kršitev se bo to zgodilo v nekaj minutah po objavi) ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

5. jun 2010 19:50

Pozdravljen ! Zanima me zakaj mi v foto albumih piše naj zbrišem kakšno sliko ker jih imam preveč, čeprav mi ni uspelo dati niti ene. Kaj delam narobe ? Lep pozdrav ! banana130

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

5. jun 2010 20:19

Foto albumi delujejo le Plus članom, ostali imate zaenkrat na razpolago 0 fotografij, zato ne moreš dati slik. Storitev bo za vse na voljo do konec poletja. Hvala za razumevanje.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti