Vprašanje za jerneja (administratorja)

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

2. feb 2010 15:09

Mogoče bi pa lahko že pri vnosu naslova teme iskalnik opozoril, da je tema z istim naslovom že odprta? Vsaj nekatere podvojitve bi se izločile...

 

Sicer pa meni že dalj časa dela isto kot Drejčku. Že nekaj časa (menda od predzadnje posodobitve?), vedno pri Malo za hec. In to ne glede na število vicev.

Se pa spomnim, da je bilo prej to včasih problem pri daljših temah, ponavadi, ko se jih je nabralo za novo stran, ni pokazalo prvega sporočila na novi strani. Zdaj pa je problem vedno.

No ja, če hujšega ne bo, bomo že

Nasja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. feb 2010 15:40

Problem podvajanje tem je v tem, ker iskalnik ni pameten, ampak neumen. Teme nimajo identična imena, ampak se nekoliko ločijo. Enkrat je tudi tema kjer nekdo sprašuje o soparniku lahko zapisana kot: "Soparnik, pomoč", drugič: "Zanima me vse o soparniku", tretjič: "Mi priporočate aparat xyz (ne pove pa, da je to soparnik), četrtič pa nekdo o soparniku sprašuje kot naslov teme: "Pomoč, NUJNO!". Kako naj iskalnik ve, da gre za podvojene teme? To lahko razbere le človek

Tega problema nisem zanemaril, ampak mi ga še ni uspelo ponoviti. In če ga ne ponovim, je programersko žal tako kot da ga ni Če napake ne vidiš, je ne moreš popraviti Pa zdaj redno odpiram to temo, ampak kaj več kot smejati šalam se zaenkrat ne da. Mislim da gre za kombinacijo tega, da gre za prvo sporočilo na novi strani, vaš datum obiska pa je tako preračunal, da bi moralo prikazati zadnje na prejšnji strani...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

3. feb 2010 9:27

Mislim, da sem z vašo pomočjo popravil problem skakanja na teme... Ali lahko prosim sporočite, če zdaj pravilno deluje?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. feb 2010 21:36

Jernej, jaz imam preblisk: kaj pa, če bi pri iskanju tem v forumih, če recimo iskalnik ničesar ne najde, dodal stavek 'Povprašajte v temi 'pomoč pri iskanju po forumih'' in dodal link?

Drugi preblisk: Ko kliknemo 'odprite novo temo' bi lahko pisalo 'Ste poskusili temo, ki vas zanima, poiskati po obstoječih temah?' in link do iskalnika.

 

Mogoče bi se zmanjšalo podvajanje tem.

Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

3. feb 2010 21:54

Atina, upati ni greh......

rimljanka - zasebno mnenje

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

3. feb 2010 22:11

 Ja ja, skakanje na teme deluje spet OK in lahko beremo šale itd.

Hvala

Nasja

IvaSin  

član od: 20.11.2005

sporočila: 163

4. feb 2010 23:13

Pozdravljeni! Ko poskušam v moji beležki odpreti foto album, mi napiše -Na strani ,ki ste jo poskušali odpreti, je prišlo do napake.Administrator je že obveščen o napaki in jo bo skušal čimprej popraviti.-Zanima me, zakaj se to dogaja.Rada bi ustvarila album.

IvaSin

Sporočilo je spremenil(a) IvaSin dne 04. 2010 23:14

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

5. feb 2010 8:03

Hm,napaka je bila če še nisi imel nobenega albuma

Ali zdaj deluje?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

IvaSin  

član od: 20.11.2005

sporočila: 163

5. feb 2010 16:49

Hvala,deluje!

IvaSin

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

5. feb 2010 17:15

Se opravičujem vsem novim pluskom oz. tistim, ki od 30.1.2010 niso mogli odpreti novega albuma, če niso imeli še nobenega...

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti