Vprašanje za jerneja (administratorja)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

14. okt 2009 10:59

tamci je napisal/a:
Mene pa zanima ali se da kako narediti, da bi recepti ki so bili najbolje ocenjeni npr. 67 obisdkovalcev je ocenilo recept s 4,9 nekako bolj vidni? tamci

http://www.kulinarika.net/recepti.asp

Ti rubrike na tej strani res ne zadoščajo, tamci? Ena prikazuje najbolje ocenjene recepte......

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

tamci  

član od: 12.12.2005

sporočila: 11

14. okt 2009 13:23

Ne sej mi je dovolj to, sam ko hočem npr. recept najdem pod istim imenom ali podobnim še tri in pol gledam ker je boljši.. Ja maš prav bom kr sama naredila seznam v svoji beležki. tamci

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

26. okt 2009 6:10

Nekaj dni že opažam, da so "najbolj vroči recepti tega meseca" ažurirani tako, da so dejansko "najbolj vroči recepti tega dneva", torej števec začne ogled posameznega recepta šteti vsak dan na novo in ne le s 1. v mesecu.

Katja D.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. okt 2009 7:22

Sej po moje je bolj prav tako, kajti so se prej odpirali le vodilni, in le vodilni so imeli ogromno ogledov, zdaj pa pridejo na vrh djansko, ali skoraj vsi, vendar ni več tako zanimivo, to je moje osebno mnenje!

 

Sem vidla da je vprašanje za Jernejaampak sem želala povedati tudi svoje mnenje

 

Anamarija

 

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 26.okt 2009 07:25

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

26. okt 2009 7:32

Jernej, prosim za pomoč!

Tako mi piše ko odprem klepetalnico:

Notice: Undefined index: uporabnik in D:Inetpubvhostskulinarika.netsubdomainswww2httpdocslabframeset.php on line 5

 

Pozdravček!

 

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

26. okt 2009 8:19

anamarija1 je napisal/a:

Sej po moje je bolj prav tako, kajti so se prej odpirali le vodilni, in le vodilni so imeli ogromno ogledov, zdaj pa pridejo na vrh djansko, ali skoraj vsi, vendar ni več tako zanimivo, to je moje osebno mnenje!

 

Anamarija, se strinjam

Samo bo pa potem treba spremeniti napis, da bodo "najbolj vroči recepti dneva".

Sporočilo je spremenil(a) Katja D dne 26.okt 2009 08:19

zdenkah  

član od: 15.1.2009

sporočila: 29

3. nov 2009 13:35

Kako pa prideš na zasebno pošto-če hočeš komu zaupat svoj naslov zdenkah

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

3. nov 2009 13:50

klikneš na ime tistega, ki mu želiš pisati in se ti odpre obrazec za zasebna sporočila, ime mora biti obarvano rdeče, da lahko kar klikneš nanj (ko se približaš, se pokaže rokica). Lahko pa greš na "Moja beležka", kar piše na levi strani nad okencem za odjavo iz kulinarike in klikneš za zasebna sporočila, vpišeš ime tistega, ki bi mu rada pisala, napišeš tekst in spodaj klikneš na "pošlji". Ti bom zdaj nekaj napisala, na levi ti bo migala nežno zelena flikca (se še nisem navadila te nežne barve), klikneš nanjo in ... Ognjič

tejča  

član od: 25.3.2002

sporočila: 243

6. nov 2009 22:04

evo, tudi jaz imam isti problem kot Dragička, že kar nekaj dni. Sem mislila, da je začasno, vendar mi to dela doma in tud v službi, ker sem predvidevala, da ga je doma kak naš mulc kaj zmahiniral. Mateja tejča Sporočilo je spremenil(a) tejča dne 06.nov 2009 22:04

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

6. nov 2009 22:13

Prosim za pomoč,sem pol kulinarike izbrisala,vse kar je ostalo je bela podlaga,naslovi tem,album lahko odprem ,samo ni slik,pri receptih tudi ni slik,vsaj pri tistih ,ki jih lahko odprem,zvezdic ni,beležke ni,čvekalnice ni....pojma nimam,kaj sem pritisnila,sem hotela prenest eno sliko v klepetalnico.....prosim..sem žalostna za umret....

lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti