30. rojstni dan

Kate  

član od: 29.7.2003

sporočila: 63

tema odprta - 24. okt 2006 14:33 | ogledi: 3.013 | odgovori: 4

Prosim pomagajte mi s svojimi idejami; konec tedna kolega praznuje 30 let (bo zabava presenečenja), na lokaciji, kjer ne bo možno sedeti in jesti s priborom, jaz pa sem zadolžena za sladki del.. Torej kako naj to izvedem, da bo čim lažje za jest in dovolj (npr. dve različni vrsti peciva, torta..) za cca. 30 ljudi?

Že vnaprej hvala za predloge.

Kate

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. okt 2006 14:56

Mafine na 1000 in 1 način, razno drobno pecivo (čeprav ugotavljam, da pri ans precej hitreje gre v promet sočno biskvitno pecivo, keksi vedno ostajajo), mini princeske, kroglice, kokosova rolada (tista, ki se ne peče), to je bilo na zadnji žurki, na kateri sem jaz visela na dveh nogah. Sklepam, da krožniki in vilice bodo, če bo torta... No, pa potica se tudi vedno obnese, čeprav sem jaz začela zdaj peči koktejl variante (mini). Loni Makaroni

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. okt 2006 15:15

čao, kokosove kocke po mojem okusu ne smejo manjkati. Z veliko ruma! Po parih dneh so še boljše, zato jih je fino pripraviti par dni prej. Pa skalce so tudi dobre, slani rogljički, breskvice, gobice, orehi,... kroglice na 1001 način.... in ful dobr zažge, če daš čim več stvari v papirnate posodice in vse naložiš v lepo košaro, pa na sredo mize, če recimo ni prostora za pladnje kot so npr. pikniki, samopostrežni bifeji...... Lep pozdravček, S.

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

24. okt 2006 16:06

Nušine rezine in skutine ledene kocke - oba recepta sta v bazi. Oboje preizkušeno in zelo dobro, hitra priprava, lahko narediš seveda en dan prej. Scorpy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti