Eurospin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. dec 2007 17:59

V Eurospinu redno kupujem predvsem zmrznjene repe gamberov, (odlični so oboji, neoluščeni in oluščeni), parmezan, papirnate brisače (tiste v veliki roli), passato, od vina pa že omenjeni črni Nero d"Avola in beli Frizzantino, ki je pravzaprav bolj spriz, saj ima samo okoli 6 gradov. Kupim tudi pašto, kakšno čistilo, po novem bom kupovala tudi puranove zrezke, zadnjič sem jih vzela, ker se mi je mudilo, pa so bili, če že ne odlični, pa vsaj enako kvalitetni kot pri mesarju. Prav tako zadnje čase vzamem kakšno zelenjavo. Včasih tudi kakšen sir tipo gorgonzola, za kuhanje. In seveda vse tisto s....e za 1, 2 ali 3 evre. Silikonske prijemalke za kozice so sijajne. Tudi praskalo za citruse, plastični nož za solato in nekaj takih in drugačnih prtov, škarij, kompletov za prvo pomoč. Nikoli več ne bom tam kupila zmrznjene ribe, pršuta, pancete, še manj masla, pa če tisočkrat piše, da je odlično irsko. Tudi nobenih njihovih oreškov, ki so po mojih izkušnjah valilnice moljev. Amarette pa samo njihove kupujem. nola

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

4. dec 2007 23:15

Nola, ja kaj pa je to Zmrznjeni repi gamberov? Nikoli slišala! prosim opis muraj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. dec 2007 7:23

Nola, hvala za namig, pri nas jih imamo zelo radi.

Gamberi so pa tole:

 

Loni Makaroni

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

5. dec 2007 9:20

Mi smo dušo zgubili ko smo iskali detektor za plin, vsepovsod, od Obija do Merkurja do manjših in večjih tehničnih trgovin, pa ga slučajno najdem v Eurospinu za nekih ušivih 12 eur. Vam rečem, da dela dobro! Mogoče še celo predobro, kajti reagira tudi na hlape od čistila TanjaG.

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

5. dec 2007 9:45

Hvala Loni, to zadevo poznam samo nisem vedela, da se jim reče tudi tako. Da bi jih pa jedla, pa niti pod razno. Ko jih vidim so mi podobni črvom in mi nekako ne gre dol. Ali pa zato, ker imam že par let odpor do vsake morske hrane. (razen do kalamarov) muraj Sporočilo je spremenil(a) muraj dne 05. dec 2007 20:07:33

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. jan 2008 21:33

Danes me je pot zanesla v črnuški Eurospin.

Na vhodnih vratih imajo razpis za prosto delovno mesto prodajalke - blagajničarke.

Samo v vednost, če katero (katerega) zanima.

kobra 1

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

18. jan 2008 21:52

Včeraj je evrospin menda ponudil akumulatorske električne metle (sesalce) v akciji za 20 evrov - sem videla v prospektu. Danes sem jo hotela pogledat, pa jih je že zmanjkalo in jih ne dobijo več. A jo je komu od vas uspelo dobiti? Zanima me, kako dela, če jih vprihodnje še dobijo. LP, Sy

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

19. jan 2008 8:38

[citat=--nola--] Nikoli več ne bom tam kupila zmrznjene ribe, pršuta, pancete, še manj masla, pa če tisočkrat piše, da je odlično irsko. nola[/citat Zakaj ne, je bilo kaj narobe? Jaz kupijem pango, pa včeraj sem prvič kupila morske sadeže za rižoto, ajih še nisem sprobala. Pršut sem pa tudi jaz dobila zvezan z eno špago, notri so bili pa samo koščki. Tašča je pa dobila lep kos, pa tudi okusa mi ni slabega. Teka Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 19. jan 2008 08:39:16 Sporočilo je spremenil(a) Teka dne 19. jan 2008 09:59:50

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. jan 2008 10:21

Teka, tudi sama sem dvakrat vzela pango, ne vem, mogoče sem imela smolo, bil je zanič. Nimam nobenih predsodkov do zamrznjenih in gojenih rib, tudi pango redno kupujem v naši lokalni ribarnici in je pač tak, kakršen je. Dovolj okusen, da ga ni treba maskirati in je užiten tudi samo popečen na maslu, malo posoljen in popopran in potem še polit s pikico olja, vendar nič posebnega, praktična in dovolj poceni rezerva za vsak dan. Evrospinski je bil pa res zanič, do te mere, da ga je bilo treba maskirati s sirovo omako in takimi in drugačnimi začimbami, da je bil končno užiten. Morskih sadežev za rižoto pa nisem nikoli kupila, lahko da so dobri. Enkrat sem vzela ta velike kalamare, no pač, če so veliki, ni nujno, da so taki kot naši, saj nisem niti pričakovala tega, so pa uporabni, če imaš napovedane goste z otroci. Ker so res veliki, jih lahko nadevaš z raznimi presenečenji in se zamotijo, ko gledajo kaj ima kakšen v kalamaru. Pršut je bil nezrel, prav tako panceta, seveda pa ne trdim, da je tak samo v Evrospinu, saj vsi vemo, je nakup enega in drugega loterija. Že ko imamo Ryanair, se je najbrž še najboljše zategniti do Španije in si nabaviti en lep komad pato nigra. Maslo sem kupila nekajkrat, prvič je bilo recimo sprejemljivo, tako ali tako sem ga vzela za ghee. Vendar je pa kvaliteta padala, ne vem, sem iz manjšega kraja, pa tudi masla porabim verjetno več kot cela krajevna skupnost, tu smo drugače bolj na olju, mogoče sem pa počasi pokupila začetno zalogo, ki se je seveda skupaj z nami starala. Kakorkoli, na zadnjem zavitku sem pocvrla pet škombrovih glav, nekaj sardel in malo sardonov in smo bili zadovoljni ljudje in mački. nola

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

19. jan 2008 12:21

sojino mleko-mami je tam ceneje meni so dobri gosti sokovi pakirani v plastiki 1 liter testenine so vredu mama kupi še kako olje, moko, wc papir, robčke, kak namaz za očima, mleko, pa našo radensko-cenejša in je v plastiki,prej kupovali še hrano za muco dexal praški vredu okus kot kaka stvar-tudi drugod ni vse dobro (meni niso bili dobri zelenjavni zrezki, menda od špinače, pa mesno-suhi izdelki tudi ne preveč) drugače pa sem jaz bolj mercator fan sem iz primorske evrospin je pri mercurju v izoli, takoj čez mejo pa pri famili krokodilček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrteta
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti