Eurospin

muraj  

član od: 10.10.2007

sporočila: 42

3. dec 2007 11:19

Tablete in sol za pomivalni stroj so čisto v redu. Tekoči prašek Dexal pa se preveč peni, ali pa sem ga jaz dajala preveč? Večinoma nakupujem v Eurošpinu- in sem zelo zadovoljna. Ni mi všeč vložena zelenjava in tudi surova ne. Pa sadja tudi ne kupujem tam. Poskusite njihove piškote in razna peciva, pa riž je super, moka... Moje mišljenje je, da je u redu, ne samo za nas z majhnimi dohodki. muraj

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

3. dec 2007 11:39

Pistacije, sokovi (100%), krekerji, riževi prigrizki (sečuanski in mehiški), tisti mali okrogli kruhki s česnom, rožmarinom, olivnim oljem..., skuše in tune v olivnem olju, inčuni (tudi inčunova pasta je super), morski sadeži, sladoledi (tartufi, odlični so), tiramisu, piškoti, roladice, čokolade (temna je sploh super), testenine, polenta, siri, jogurti (kokos in vanilija), tiramisu (odličen!), papirnate kuhinjske brisače (tiste velike role, jih je 400 na eni - prej sem rolo porabila takoj, ta pa kar traja in traja ;)) pa seveda njoke, torteline... sadja, zelenjave in mesnih izdelkov pa tam še nikoli nisem kupila. Eurospin je "dopolnilna trgovina" - kupujem v Mercatorju, Sparu ali Tušu, dopolnilne trgovine (tja grem 1x na mesec po par stvari) pa so Lidl (odlična lazanja, če se vam ne da kuhat), Hofer in Eurospin. s0ncek*

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

3. dec 2007 11:52

na obali v Izoli, kupujem mlečne izdelke, predvsem sire pa tudi morske sadeže kordelina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. dec 2007 12:12

Včasih so imeli sveže špinačne špecle, zdaj jih pa že kakega pol leta ni. Loni Makaroni

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

3. dec 2007 12:15

Slana pistacija je meni precej boljša, kot tista, ki jo dobiš v ostalig trgovinah. Tudi testenine so dobre. Vedno pa kupimo 3 vrste piškotov - čokoladne kujije, pa albert piskote oblite s čokolado z ene strani, pa še ene take palčke oblite s čokolado (smo bolj čokoholiki). Drugih stvari pa v bistvu še nisem kupovala, tako, da ne bi vedela, sadje in telenjavo pa raje kupim v kakšni drugi trgovini, enako je z mesom. Tudi zame je to dopolnilna trgovina, več kot enkrat na dva meseca me ni tam. teacher

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

3. dec 2007 14:54

Danes sem nabavila Panetone,njihovi so res najboljši in našim babicam jih bo prinesel MIklavž. anaeva

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

3. dec 2007 17:52

Preiskušeno dobre so testenine,krekerji,polnozrnati prepčenec(firma TRI MULINI),pišoti. Sedaj ko sem vse tole prebrala se bom ojunačila še za druge stvari.Eurospin je tudi v Črnučah.

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

3. dec 2007 18:37

Prepečenec (navadni,ne polnozrnat ),njoki,paradižnikova mezga,extra deviško olivno olje,parmezan v kosu,mortadela... Lp tejka77

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

3. dec 2007 19:13

V EuroSpin grem po torteline, druge testenine, papirnate brisače, potem pa se v vozičku vedno najde še kaj. Včasih sem zadovoljna, drugič pa malo manj. jezek

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

3. dec 2007 19:27

V Evrospinu kupujem - najboljse, da kar preberem z zadnjega racuna: - odlicno paradiznikovo passato, ki je veliko porabimo - uporabljamo jo pri kuhi in pijemo kar tako - kavni jogurt, ki so mi ga Ljubljanske mlekarne nehale delat, tisti od Celeie mi pa ni tako vsec - obcasno testiramo vina iz njihove ponudbe - sicer sva navdusena pivca koprskega refoska naravnost iz kleti, tako da sta zaenkrat preizkusnjo pasala Montepulciano d"Abruzzo in sicilijanski Nero d"Avola (noben od njiju ne ravno dosega ubijalsko mocnega, se bolj pa dobrega syraha iz okolice Castelvetrana, ki je bil v prodaji v lokalni vinarni na pipici za 1.2 eura, ampak je vseeno malo predalec, da bi se clovek z njim oskrboval za vsak dan..:)) - dober sir za ribanje - v zadnjem casu sta se ponudba sadja in zelenjave mocno izboljsala - riz za rizoto v rdecem ovitku - moj dragi hodi brskat med tehnicno kramo, ampak navadno ne ulovi kaj dosti (u q fajn..:))) ze zdaj nimava kam dajat..:)))) in mu je v te namene ljubsi Hofer in Lidl; - zadnjic sem vzela na poskusnjo eno "ciglo" zamrznjene bazilike in arancine. Se mi je pa Eurospin mocno priljubil na Siciliji, kjer so trgovine te verige vecje, precej boljse zalozene (ogromno vrst sirov na primer) in tudi znatno cenejse (zlasti meso in svezi mesni izdelki) kot tukaj ali v celo sosednjih italijanskih krajih - v isti drzavi in pod isto blagovno znamko, a ni zanimivo, kako deluje enotni evropski trg...:))) lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti