Eurospin

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

31. avg 2006 11:44

kranjčan... Drejček

antonija8  

član od: 13.12.2005

sporočila: 325

31. avg 2006 11:45

maskarpone, olivno olje,parmezan, olive, papirnate brisače, pinjole, ter pivo Laško je cenejše kot pri nas( Fernetiči na italianski strani) oa tudi zelenjavo in sadje Pozdrav, antonija

mejtika  

član od: 5.6.2006

sporočila: 48

31. avg 2006 11:46

Pa listnato testo majo že razvaljano in na peki papirju da samo v pekač daš, ful praktično. mejtika

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

31. avg 2006 12:05

drejček, v Kranju je EuroSpin v Dolnov centru na Primskovem. Sicer pa naj dodam še svoje izkušnje o EuroSpinu: - sadje, zelenjava: zanič - kruh: zanič - testenine: zelo dobre - vložena zelenjava: zanič (smo pač navajeni na Eto) - mlečni izdelki (jogurti, namazi, sir, mocarela): zelo dobro - instant juhe: zanič - kroglice za juho: zanič - se ne zmehčajo - mortadela, hrenovke: zelo dobro - ledeni čaj breskev - obožujemo ga MissLady

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

31. avg 2006 12:16

hm, kar se testenin tiče prisegam na Pečjaka, drugač se pa večinoma držim kar mercatorja.... drugače pa se probam držat čimbolj direktne verige proizvajalec-prodaja brez trgovskih posrednikov, se pravi meso mesnica, pek pekarna, zelenjava+sadje tržnica oz šiptarji, itd. pa oprostite prosim ker sem zajadral iz teme LP Drejček

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

31. avg 2006 12:35

Mascarpone - najboljši, makaroni, otroški piškoti za tiramisu, zelenjava je res obupna, pršut in suhe salame so bili v začetku zelo dobri, potem sem pa oboje dobila čisto premalo posušeno, tako da se tega od daleč izogibam. Včasih kupim še mleko, potem pa je že kar konec. Na Gorenjskem je Euro spin tudi na Jesenicah in v Tržiču. Nena

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

31. avg 2006 12:52

Odlični so mlečni izdelki - siri, maskarpone, parmezan, jogurti, ricotta,grška feta,... Super je tudi passata (zmiksan paradižnik v steklenici), paradižnikovi koščki in pelati. Dobre so testenine, mleko, čistila, zamrznjena zelenjava, sladoledi, sladkarije, čokolade. V Eurospin pa grem predvsem takrat, ko mi zmanjka tekočega mila za roke - njihovo milo v litrski plastenki (liter stane okrog 250 sit) je daleč najboljše, je edino, ki mi nikoli ne izsuši rok!

breda  

član od: 28.7.2003

sporočila: 113

31. avg 2006 13:01

Ali kupujete samo čistila ali tudi pralne praške?

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

31. avg 2006 13:10

V Eurospin smo zahajali v Italijo pred približno 4 leti,nato se je odprl v Kranju in smo hodili tja.Njihovi jogurti so res okusni,samo čudežno obstojni-smo jih pustili kar na polici v garaži in nanje malo pozabili in glej po enem mesecu niso bili nič napihnjeni-ne vem od kje tak rok trajanja.Sedaj že dve leti kupujemo vso hrano in čistila v vaški trgovini-cene enake kot v Eorospinu-največ je domačih blagovnih znamk.Ker veliko hrane pridelamo doma je gotovo tudi moja potreba po nakupu manjša ,kot od katere druge članice na forumu.Dragi drejček enkrat se odpravi Eurospin u Kranj in se sam prepričaj-mislim da nič ne zamujaš ker še nisi bil tam. kuharca37

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

31. avg 2006 13:16

Pri nas so ga pa zaprli. Sicer sem pa tam kupovala papirnate brisače, ki so res super (tudi, če jih daš prat se ne razcufajo kot kakšen papirnat robček), pa riž, pasiran paradižnik. alexis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti