Eurospin

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

17. apr 2008 17:09

V eurospin na fernetičih sem včasih redno hodila, sedaj v LJ pa nekoliko manj. Kot ste že napisale (večinoma), sem kupovala olivno olje, tunine konzerve, paradižnik v tettrapaku in pločevinkah in stekleničkah, pa testenine, sirček v trikotnikih (dobe rin res poceni), olive na rinfuzo, narezan pršut, pločevinke: koruze, čičerike, stročjega fižola (meni je zelo okusen v solati), že kuhano polento v polivinilu, slane prigrizke (grisini, krekerji), radensko, poleg tega pa še vložene kapre, zelo všeč pa mi je njihov riž za solate, saj je poleg jasminovega edini, ki mi ga uspe skuhati al dente. Bom pa sedaj sigurno poskusila še čistila, ob priliki, ko me pot zanese v Ljubljano ali Postojno. 5rusa

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

17. apr 2008 19:43

No, sama sem pa zadnjič kupila še pralni prašek, pa ga ne bom več. Ne opere kot navadni praški tistih ta najbolj šporkih štrac, pa tudi vse perilo ima po pranju, kljub dvakratnemu izpiranju vonj, ki mi ni všeč.

 

nola

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

17. apr 2008 20:30

Kaj pa mehčalci? enkrat sem poskusila s hoferjevim, pa sem ga celega vrgla proč, ker mi je perilo ful smrdelo (lahko da se pač imela smolo). tako da še ostajam ali pri sparovem ali pri lenorju (sicer pa sem ena od tistih, ki ne dajo veliko na oglaševanje vsakič boljših pralnih praškov in mehčalcev , pravzaprav se jih zaradi butastih reklam nalašč izogibam. 5rusa

JOKL  

član od: 27.4.2003

sporočila: 108

17. apr 2008 22:16

BTW, ko omenjate mehčalce: poskusite namesto mehčalca alkoholni kis! V Eurospinu pa kupujem jabolka in zelenjavo (skoraj vso), je cenejša in enako lepa kot v sosednjem Lecleru, jogurte, sladolede, sladkarije, papirne brisače, suhe jurčke, olive. Mateja Sporočilo je spremenil(a) JOKL dne 17. apr 2008 22:20:15

5rusa  

član od: 19.10.2005

sporočila: 285

17. apr 2008 22:34

jokl a da naesto mehčalca v pralni stroj vlješ dozo alkoholnega kisa? tega nisem še nikjer zasedila, bom najprej probala s posteljnjino. Koliko kisa pa daš? 5rusa

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

11. apr 2011 20:10

Iz Eurospina sem že preiskusila:

- Testenine,

- Arašide,

- Jogurte,

- Mleko, katero je res super dobro,

- Sodo bikarbono,

- Amonjak,

- Dexal pralno milo,

- Milo z vonjem po sivki (cela kopalnica diši po njem),

- Peneča kopel (mleko in svila)

- Prašek za pomivalni stroj - ,

 

- Gobovo kremno juho, katero pa še nisem poskusila,

 

Nikoli več pa ne bom vzela tortelinov polnjenih s pršutom



sinička

Sporočilo je spremenil(a) sinicka dne 12. 2011 12:03

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

11. apr 2011 20:41

Poskusi še:

parmezan

kuhinjski papir

zmrznjene gambere

paradižnikovo pasato

piščančja jetrca

 

 

 

nola

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

11. apr 2011 20:50

Zamrznjeni gamberi so top v EuroSpinu! Pa še velikokrat so na akciji, njama-njama! _tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrteta
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti