Rojstni dan

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 30. avg 2006 11:18 | ogledi: 6.011 | odgovori: 14

Lep pozdrav vsem!

Zanima me če ima kdo kakšen rojstno dnevni verz ali pa naslov strani kjer bi to našla?!?!?

Ali pa karšnkoli verz?

Najlepša hvala vsem

dorka

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

30. avg 2006 14:14

Gina, hudo uporabna stran. Sem si jo že shranila. Lp Dolores

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

5. sep 2006 13:04

Vsem hvala ampak nism tm našla kej tazga kr bi rada! Tk da če ma ktera al pa kter kak lep rojstno dnevni verz in hkrati ljubezenski bi bla zelooooooooo vesela če mi ga pošljete LP dorka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

5. sep 2006 13:30

Ljubezen žensk, ojoj, to vsi priznajo, je prava, a nevarna stvar in njih maščevanje - tigrov skok divji, nagel, smrtonosen... (George Gordon Byron: Don Juan) Nekako tako gre...po spominu! Ljubim te! Danes bolj kot včeraj in manj kot jutri. (Pojma nimam, od koga sem to pobrala) Zgleda, da se v jesenskem času moj pesniški navdih prebuja Ognjič

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

5. sep 2006 13:32

rojstnodnevni verz?!?!?!?! Prosm pošlte mi kazga! dorka

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

5. sep 2006 13:34

Dorka, kaj bi pa ti tej osebi, ki ima rojstni dan, rada lepega povedala? Zakaj ti je posebej pri srcu? Če jo poznaš in veš, kaj jo v življenju razveseljuje, za njene želje, načrte, jo lahko spomniš na to in ji poveš, da ji to privoščiš (saj ji, a ne?) in želiš vse najboljše tudi še naprej. Saj ni treba, da se lepe želje rimajo, da so kot verz ali pesem, da bi bile več vredne. Važno je, da pridejo od srca. Pomisli, kaj tebe najbolj razveseli, kadar ti voščijo za rojstni dan. Verz? Ne verjamem. Mogoče med "industrijskimi" verzi, ki so ti jih predlagali, zato ne najdeš nič primernega, ker v resnici dobro veš, kaj bi rada povedala slavljencu(ki), zato kar pogumno z besedo na dan. Danca

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

5. sep 2006 13:58

nisem ravno "pesniška duša" tk da neznam napisat!in bi rada da bi se rimalo in blo smiselno napisano!!!!!!!! dorka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. sep 2006 14:30

Življenje je igra, igraj jo! Življenje je izziv, sprejmi ga! Življenje je sen, uresniči ga! Življenje je ljubezen, uživaj jo! Iskrene čestitke,.... Imela sem nekje shranjeno, ne vem kdo je to napisal, jaz ne. Tudi tale mi je všeč: Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem, Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence. ( Tone Pavček) Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 05. sep 2006 14:31:19

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti