Rojstni dan

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 30. avg 2006 11:14 | ogledi: 2.829 | odgovori: 1

Lep pozdrav!Zanima me če ma kdo kakšn lep rojstnodnevni verz ali naslov strani kjer bi to najdla!?

Ali pa karšnkoli verz!

Bi bla zelooooooooo vesela

Najlepša hvala vsem!!!!!!

dorka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. avg 2006 12:06

Na prvo žogo dva predloga: Tone Pavček, Ko hodiš Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca. Spomladi do rožne cvetice, poleti do zrele pšenice, jeseni do polne police, pozimi do snežne kraljice, v knjigi do zadnje vrstice, v življenju do prave resnice, v sebi do rdečice čez eno in drugo lice. A če ne prideš ne prvič, ne drugič do krova in pravega kova poskusi: vnovič in zopet in znova. ali pa, če je to namenjenu subjektu tvoje naklonjenosti: Feri Lainšček Ne bodi kot drugi Prinesi mi rože, ki divje cvetijo, odpelji me v goro, kjer škrati živijo. Pokaži mi zvezdo z mojim imenom, zloži mi pesem z bizarnim refrenom. Povabi me včasih v kraje neznane, mi zjutraj pod okno pripelji cigane. Povej mi o sanjah četudi so grešne, zaupaj mi želje četudi so smešne. Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi. Napravi to zopet, ne hodi po poti, saj sreča ni nekaj, kar pride naproti. Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo. Usoda je živa in mrtvi junaki, naj še hrepenijo postaje in vlaki. Drugače pa je prvak v lirični besedi Sergej Aleksandrovič Jesenin. Jesnin in potem dolgo doglo dolgo nič. Jesenin mora biti na polici vsakega omikanega človeka. Pot pod noge in v Konzorcij. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti