Malo za hec

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

1. feb 2008 13:31

Veliki vodja JJ se odpravi veslat na Blejsko jezero. Ker je bolj neroden, se mu čoln kmalu prevrne in se začne utapljati. To vidijo trije fantiči na obali, skočijo v vodo in ga rešijo. JJ se jim predstavi: "Jaz sem JJ, predsednik vlade. Za nagrado, ker ste me rešili, izpolnim vsakemu eno željo." Prvi pravi. "Jaz bi se peljal s helikopterjem.." JJ se začudi nad skromno željo: "Samo to? OK, urejeno." Drugi pravi:"Jaz bi se peljal s patrio..." JJ reče :" Urejeno". Tretji nekoliko počasi: "Jaz bi pa rad imel lasten invalidski voziček." Jj se začudi: "Zakaj pa? Saj si zdrav in ti nič ni." Pa pravi fantič: "Ja, ja. Zdaj res. Ko bo pa oče izvedel, koga sem rešil...."

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. feb 2008 14:06

Gospodična na vlaku bere časopis. Sopotnik se nagne k njej: "Kaj pa tako zanimivega pišejo?" Gospodična: "Same zanimive stvari: da imajo Madžari najdaljše in Indijanci najlepše."Sopotnik: "Dovolite, da se vam predstavim: Ištvan Winetou"

Anamarija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

3. feb 2008 21:11

Vpraša učiteljica fantka, kolko je 5+5? Pa fantek prešteje na prste in odgovori: 10. Učiteljica je videla, da je štel na prste, pa mu ukaže, da naj roke porine v žepe in ga ponovno vpraša, koliko je 5+5? Fantek odgovori: 11. tumpika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

6. feb 2008 9:48

Fant povabi na zmenek dekle, ki sicer dela kot učiteljica verouka.

Sprehajata se po parku in ponudi ji cigareto.

Ona: "Ne, hvala, le kaj bi potem rekla učencem pri verouku!"

Gresta naprej in povabi jo na pijaco. Odgovor je isti:

"Ne, hvala, le kaj bi potem rekla učencem pri verouku!"

Nazadnje sedeta v avto, da jo odpelje domov, in ze malo obupan pravi:

"Bi sla z mano v motel?"

Ona: "Seveda, z veseljem!"

On : "Kako pa zdaj to? Kaj pa bos rekla učencem?"

Ona: "To, kar jim vedno pravim: Ni treba kaditi in piti, da bi se lepo imeli!"

Anamarija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. feb 2008 16:12

Predcednik vlade JJ se sprehaja po lubljanskih ulicah. Ustavi se pred izložbo in gleda, gleda cene, mater so visoke, od gledanja in žalosti se začne cmerit, jokat, joka kot dež, ploha... Pristopi policaj in ves zaskrbljen vpraša: Gospod precednik, zakaj jokate? Precednik spet v jok: Kak ne bi jokal, poglejte, kako visoke cene, le kako živijo moji ubogi upokojenci in delavci s tak nizkimi dohodki, bougi bougi. Pa spet jok, toča ... Zraven pride upokojenec in začudeno vpraša policaja, zakaj precednik toči grenke solze. Mož postave pa udari po upokojencu bum bum ... s pendrekom po siromaku .... evo zakaj joka, zaradi takih kot ti bum bum ... tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. feb 2008 9:05

Za Ežoja: Par se vozi po avtocesti 100 km /h. Žena za volanom, mož pa si mirno ogleduje okolico. Iznenada se obrne k ženi in ji reče:"Oženjen sem že več kot 20 let in se želim ločiti!" Žena nič ne odgovori, mirno pelje naprej, le hitrost poveča na 110. Mož spet:"Ne želim, da me od tega odvrneš!" in doda: "Ljubim tvojo najboljšo prijateljico, ona je 100x boljša od tebe!" Žena ostane mirna, le hitrost poveča na 120km/h. "Avto bo moj!" reče mož. Hitrost se počasi poveča na 130 km/h. On nadaljuje:" Bančne kartice in čoln so moje! Iin hiša, seveda!" Avto je je počasi začel zavijati proti ogromnemu betonskemu mostu. Mož postane nervozen, pa vpraša; "A si ti nič ne želiš?" "Ne, jaz imam vse kar potrebujem". Brzinometer je kazal 150. "Oh, da?" - pripomni "In kaj je to kar imaš?" Preden se je kazalec za hitrost povzpel na 160, se ona počasi obrne k njemu s čudnim nasmehom na licu: "Airbag!" Nauk: Ne igraj se z ženskami - nore so! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. feb 2008 9:28

Znastveniki so odkrili, da sta peglanje in zakonski seks enaka: - Človek se mora prisiliti, da začne... - Ko že začne, ugotovi, da sploh ni tak slabo... - Ko vse opravi, je srečn, ker ve, ka bo mel spet nekaj cajta mir... tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. feb 2008 21:27

tumpika je napisal/a:
Za Ežoja: ....................................................................................................................................

.....................................................................................................................................

..............

Nauk: Ne igraj se z ženskami - nore so!tumpika

To si sicer ti zapisala, jaz pa le živim sam.

Drugač, jaz se ponudim da pomagam, celo bi se žrtvoval ( delil posteljo s meni neznano osebo), nekateri pa to razumejo kot igranje z ženskami, pa razumi če lahko.

ežoj

Sporočilo je spremenil(a) ežoj dne 07. feb 2008 21:28:32

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

7. feb 2008 21:49

Mož in žena se spravita v posteljo k delu .mož počasi zleze na ženo in začne natepavati.Žena ga otipava po čelu ,nakar mož vpraša: Ja Mici kaj je zdaj to? Mici vsa raznežena odgovori:Janez tipam če imaš slučajno roge ,seksaš kot sam hudič!Čez nekaj dni se ponovno spravita k delu ,tokrat Janez tipa po ženini glavi.Micka se oglasi :Kaj ljubi iščeš roge? Janez zasope: Ja Micka saj se mi zdi da si težka kot krava! jampina

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. feb 2008 21:51

Ežojček, vidim, ka si neki neraspoloženi, te pa si zaj prisluhni toti pesmici. Najbolj razumem v besedilu tisto: I am hungry ... http://www.youtube.com/watch?v=1GVr1l7Xbko tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti