Malo za hec

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

22. avg 2007 9:02

IZUMI Moski je odkril barve in si izmislil slikarstvo. Zenska je odkrila slikarstvo in si izmislila make up. Moski je odkril besede in si izmislil pogovor. Zenska je odkrila pogovor in si izmislila brbljanje. Moski je odkril kmetijstvo in si izmislil prehranjevanje. Zenska je odkrila prehranjevanje in si izmislila dijeto. Moski je odkril prijateljstvo in si izmislil ljubezen. Zenska je odkrila ljubezen in si izmislila poroko. Moski je odkril zeno in si izmislil seks. Zenska je odkrila seks in si izmislila migreno. Moski je odkril delo in si izmislil denar. Zenska je odkrila denar in od takrat dalje je vse ....slo v *****. Anamarija

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

30. avg 2007 15:34

Mož rešuje križanko. Žena mu gleda čez ramo in ga popravi:

največji tič ni  MOJ   ampak NOJ.

Cila

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

30. avg 2007 16:05

Sinko ponoči vstane, ker je žejen. Pride v spalnico in najde mamico pa atija pri njunih "igricah". "Oj, ati, ati, jaz bi se tudi igral konjička," malček zavpije in že je na očetovem hrbtu. "Hi, konjiček gremo v mesto,...." poskakuje na atijevem hrbtu. Oče se najprej počuti malo nalagodno, toda sprejme igrico, saj sinko očitno ni dojel, kaj v resnici počneta, zato nadaljuje z ježo v mesto. Nato začne čez čas mamica pospešeno dihati, stokati in zavijati z očmi, sinko takrat zavpije: "Drži se ati, tukaj je najbolj nevarno mesto. Tukaj vedno oba s poštarjem padeva na tla." Hahaha, ta je iz včerajšnjega Poleta. Jelenckova

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. avg 2007 9:01

>Mlad hudič se odloči, da se bo ozenil, ampak bo vzel samo tako, ki ni > kurba. Vprasa starega hudiča, kako bo vedel, katera je kurba in katera >ne. > > Star hudič mu pove, da naj se postavi na cesto in če mu je katera vseč, > naj za njo zazvizga. Če se zenska obrne, je kurba, če ne, pa ni. Mlad > hudič gre na cesto in za vsako, ki mu je vseč, zazvizga. Vse se >obračajo!!! > > Potem pa pride po cesti ena, ki mu je zelo vseč. Mlad hudič zazvizga > enkrat ... NIČ! Zazvizga drugič ... NIČ! Zazvizga tretjič ... NIČ! In si > mane roke. TA JE PA MOJA! > > Kaj je nauk te zgodbe? > ČE NISI KURBA, TE PA HUDIČ VZAME! Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. avg 2007 9:04

Pride bejba v trgovino s torbicami. Hotela bi čim cenejšo, vendar pa všečno. Pa vpraša trgovko, ko se zagleda v eno lepo: »Koliko stane?« »50 EUR, ta je iz pravega telečjega usnja!« »Predraga zame, kaj pa ta?« »150 EUR, ta je iz krokodilje kože!« »Predraga! Koliko pa je ta?«, vpraša za tretjo, ki se ji je takoo dopadla. »300 EUR«, odgovori trgovka. »Ta je iz kačje kože!« »Predraga!«, odgovori bejba in se napoti iz trgovine. Na vhodu zagleda majhno torbico, velikosti le 10 x 10 cm. »Ta pa bo moja«, si misli in vpraša trgovko za ceno. »1000 EUR!« »Najmanjša, pa takšna cena«, je začudena bejba! Pa ji odgovori trgovka: »Ta je iz kožice penisa. Dvakrat jo lepo pobožaš, pa imaš takoj potovalko!« Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

31. avg 2007 11:57

"Dragi, grem na fitnes." "Dobro, draga." Drugi dan: "Dragi, grem na aerobiko." "Dobro, draga." Tretji dan: "Dragi, grem na jahanje." "Pojdi draga, konj te je že trikrat klical." Anamarija

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

31. avg 2007 12:06

Prinese tip v polnem sexshopu k blagajni umetno vagino. Pa se blagajničarka zadere: -Kako jo boste pa uporabljali???? Zardel kupec se zadere nazaj: - Kaj vas pa to briga????? Blagajničarka odvrne: - Zaradi DDV! Če jo boste lizali, je DDV za živila 8,5% sicer je pa za storitve 20%!! tabina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. sep 2007 10:02

Brhka mladenka se ponoči sprehaja po Čopovi, ko se ji približa moški in ji prišepne: "Moram te met, takoj zdej te moram nategnt ! Na tla bom vrgu 10 tisočaka in med tem ko ga boš pobrala te bom oduzadi !" Mladenka pomisli in pravi možakarju če mal počaka. Po mobiju kliče prjatlco, kva je za narest, jebiga mani je mani. Prjatlca ji svetuje:" Hitr pober dnar in spizdi, sej preden bo un utegnu spustit hlače boš ti že deleč.Pa poklič me pol!" Čez pol ure jo mladenka pokliče. "Kva je blo?" jo vpraša prjatlca. "Baraba je meu same stotake !" Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. sep 2007 10:04

"Dober dan. A je to center za pomoc alkoholikom?" "Ja, zelite prosim?" "Kako se naredi bovla?!?" Anamarija

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. sep 2007 10:07

Policist je v začetku šolskega leta vsak dan stal pred osnovno šolo, da je pazil na varnost otrok, ki so prečkali cesto. Vsak dan je mimo prišel Janezek, ki mu je vedno dejal: "striček policaj, pozdravlja te Ante!" "Kateri Ante?" "Tisti, ki te gleda s kante!" se je zasmejal fantič in odšel dalje. Tse je ponavljalo kar nekaj dni, nekega jutra pa je policist odšel h komandirju in dal odpoved odpoved. "Ne morem več opravljati svojega dela. Preveč je stresno. Nek mulec me vsak dan zafrkava in tega ne prenesem več!" Ko je komandir izvlekel iz njega, kaj se vsak dan dogaja pred šolo, mu je svetoval: "Pojdi pred šolo in tokrat ti prvi reci dečku: pozdravlja te Zavrl, in ko te bo vprašal kateri Zavrl, mu reci, tisti ki te bo zaprl." Policist je res odšel pred šolo in ko je zagledal Janezka mu je rekel: "Pozdravlja te Zavrl!" "Vem!" je odgovoril Janezek. "Mi je že Ante povedal." "Kateri Ante?" "Tisti ki te gleda s kante!" se je zasmejal Janezek. Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti