Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. feb 2007 14:26

Cila to ni malo za hec- TA ZGODBA SE JE RES PRIPETILA Lep dan in veliko se smejte

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. feb 2007 15:36

 Jaz sem jo pa včeraj po e-mailu dobila.   Ti, ti lump profesor, ti ...

 

Daj, povej prosim, kako se je izteklo.

Cila

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

15. feb 2007 16:29

Ti, to pa ne vem. Zgodilo se je baje na Kranjski fakulteti (za organizacijo). Ta zgodba že dolgo kroži med študenti. Lep dan in veliko se smejte

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

15. feb 2007 17:36

Tisto (resnično) vete, ko je mož šel na "službeno potovanje"?

Stanoval je v 3. nadstropju, ljubico pa je imel v 10. štoku v istem bloku. Seveda ni šel na službeno potovanje, ampak k ljubici.

Ko sta bila že dva dni zaprta v stanovanju, ga je ljubica pozno ponoči prosila, če nese dol smeti. Obleče si šlafrok in se pelje z liftom dol, vrže smeti v keson, hitro nazaj v lift, da ga ne bi kdo slučajno srečal, nakar pomotoma stisne 3. štok in pri ženi pozvoni, v šlafroku in s košekom za smeti v roki.

tumpika

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

15. feb 2007 18:56

Petra 1 je napisal/a:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Želiš vedeti kje se trenutno kdo nahaja ? Natančno do 10 m v EU. PS: V okencu na linku spodaj vtipkaj številko: +386...(+mobilna številka) http://www.celtascortos.org/moviles/it/index.htm Stvar dela noro dobro!!! Še malo, pa bomo vsi dobili čipe s kodo pod kožo... Petra 1 Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 23. jan 2007 08:51:44

 

kaj? men pa pride skoz ena njiva (pa vtipkam svoj mobitel, ki ga mam zraven sebe v centru Ljubljane). je to v bistvu nekaj, kar ne dela, al pa ne znam vtipkat številke?

-

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

15. feb 2007 19:18

Zupanja, a nisi videla, da pise "malo z hec"? Res, tehnologija za sirso javnost se ni tako napredna. Jerneja USA

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

15. feb 2007 20:32

To sem dobila danes po mailu... TAKO PESMICO SEM DOBILA ..... Spet prišel je tisti pomladni dan, ko treba dat bo zimske gate stran, si treba bo nadeti tangice in lepe pisane rožaste špangice. A kaj se čudo čudno tu godi, tangice premajhne so za številke tri! Le kako se je to zgodilo, da telesce se je tako poredilo? Je bilo predolgo zimsko spanje, zdaj pa je porazno tole stanje. Nič ne pomaga jok in stok, treba bo v nov naskok! Zdaj sta na vrsti regrat in solata, da bo spet manjša zadnja plata, pa treba stopit bo na planine, da lepše bodo te obline. Saj zdaj je konec dolge zime, fantje že cedijo sline, zato le pazi draga punca, da se špeh okrog ne gunca... IN TAKO SEM ODGOVORILA .... Pri meni se vseskozi gunca, tud" kmet ma raj" debel"ga junca, airbag je tud" priporočljiv, če hočeš biti manj ranljiv. In pa: vemó, da suhe babe so prepogosto volje slabe, nataknjene in neprijazne in mlahave kot vreče prazne. Poskusi sam in videl boš, kako lahko gre vse na nož, če moraš dan za dnevom biti sestradan in z vrvico v riti. Mijan

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

15. feb 2007 21:18

Zupanja, na njivi pa se pojavi oranje, samo moraš pri zadnji slikci bolj od daleč pogledat. tumpika

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

15. feb 2007 21:34

Mijan bravo.

 

Možje pa tui pravijo, da so morali včasih odmakniti hlače, da so videli rit; sedaj pa morajo odmakniti rit, da vidijo hlače. 

reza

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

16. feb 2007 11:11

vanyaNo, ste kaj pametnejši od blondinke?

Definitivno (pa tudi od zastavljalca vprašanj): Ime Kanarskih otokov nima z morskimi psi čisto nič!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti