Malo za hec

jesen  

član od: 5.10.2004

sporočila: 410

5. mar 2015 7:43

Andreja  m  prav lepa hvala za vse te vice,prav vsak dan najprej preberem vic, potem pa še kaj drugega.Smejalnih gubic se pa res ne bomo branili.

Priznam, da večkrat pogledam še za nazaj,ker si jih ne zapomnim,pa so večkrat smešni.

Lep dan vsem skupaj in veliko smeha!

jesen

dayana  

član od: 7.8.2009

sporočila: 64

5. mar 2015 11:32

"Tata, kako sam ja došao na taj svijet?"
pita sinčić oca programera računalnićara.
"Znao sam da ćeš me jednog dana to pitati!
Dakle ovako:
Tata i mama su napravili copy/paste na jednom chatu na MSN-u. Tata je onda zakazao mami sastanak preko maila u WC-u u jednom cybercafea. Onda je mama napravila nekoliko downlouda s tatinim memoriy stickom. Kad je tata bio spreman za upload, primjetili smo da nismo stavili firewall! Kako je bilo kasno za korištenje naredbe "undu a "delete više nije pomogao. 9 mjeseci kasnije stigao nam je jedan zeznuti virus"

(upam, da ni preveč ...)

dayana

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

5. mar 2015 11:51

oldie but goldie :D

Lp od R.

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

5. mar 2015 14:46


Ženska i muška logika!!!!


Ona: Piješ li pivo?
On: Da.
Ona: Koliko na dan?
On: Obično tri.
Ona: Koliko platiš?
On: 5 eura, računajući i bakšiš.
Ona: Koliko dugo piješ pivo?
On: Oko 20 godina, čini mi se.
Ona: Znači, jedno pivo te košta 5 eura, popijes tri dnevno, sto iznosi 450 eura mjesečno ili 5400 eura godišnje!!! Tačno?
On: Tačno.
Ona: Ako svake godine potrošiš 5400 eura, ne računajući inflaciju, to bi iznosilo 108.000 eura za 20 godina, tačno?

On: Da, da, tačno je.

Ona: Shvačaš li ti da nisi pio toliko piva, mogao si položiti novac u banku i s kamatama bi danas mogao kupiti....Ferrarija!!!!

 

On: Piješ li ti pivo?
Ona: Ne!

A sad gadno pitanje...


On: Gdje je tvoj Ferrari???

Nena-morje

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

5. mar 2015 15:00

1.

"I kakva je snajka? Hoće li da kopa?"

"Hoće,hoće...Oči bi ti iskopala ako je probudiš pre 12!"

 

2.

"Strancima ne trebaju vize za ulazak u našu zemlju,ali bi trebalo da im se naplaćuju ulaznice.Ovde ima više ćuda nego u Diznilandu."

 

3.

Sretnu se cigareta i šibica,te započnu razgovor:

Cigareta:"Jel znaš možda nekoga tko dobro puši?"

Šibica:"Ne.Meni je samo bitno da me netko dobro kresne."

 

4.

Ne pušim od sutra.

Probudim se,kad ono danas.

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

6. mar 2015 5:12

BREZPLAČNI SEX

Sem našla pri možu v mobitelu kontakt "Brezplačen sex..."

Nisem zdržala in sem poklicala...

Zazvonil je moj mobitel...

Glih tolk,da me ni razneslo...Konj,konjski!!!

 

OČITNO

Učiteljica sprašuje otroke:"Kaj pomeni beseda očitno?"

Javi se mali Marko:"Moj oče vozi mercedesa,mama vozi opla,babica pa vozi đipa-očitno imamo denar."

Učiteljica pohvali Marka.

"Kdo se še javi,Janezek?",vpraša učiteljica.

Janezek pravi:"Moja babica vsako jutro odide na travnik.Pod levo roko nosi Allgemeine Zeitung,pod desno pa Washington Post"

"Ja in kaj je s tem?",je nestrpna učiteljica.

"Ja nič",odvrne Janezek.Babica ne zna ne nemško,ne angleško.Očitno gre srat."

 

IDEJA ZA VSE,KI DELAJO Z NEPRIJAZNIMI STRANKAMI

Za hitro,pametno in duhovito reakcijo,bi morali podeliti nagrado hostesi na okencu letalske družbe Virgin Airlines v Sydneyu pred nekaj meseci,ko se je morala soočiti s potnikom,za katerega bi bilo bolje,če bi ga pospravili v prtljažni prostor.Ker je bil odpovedan velik let,je hostesa za dolgo vrsto potnikov morala poiskati sedeže na drugih letih.

Naenkrat se skozi vrsto prerine jezen potnik,udari po mizi,nanjo vrže letalsko karto in reče:"Takoj MORAM na ta let in MORAM biti nameščen v PRVEM RAZREDU!!!" Hostesa mu je mirno odgovorila:"Žal mi je,gospod,z veseljem vam bom pomagala,vendar moram najprej namestiti potnike,ki čakajo tukaj v vrsti nato se bom posvetila vam in prav gotovo bova našla kakšno dobro rešitev."Jeznega potnika odgovor ni pomiril.Na glas,tako,da so ga vsi za njim slišali,je zarjovel:"A VI VESTE,KDO SEM JAZ???"

Ne da bi se zmedla,se je hostesa nasmehnila in v mikrofon za obvestila potnikom glasno in razločno rekla:"Spoštovani potniki,lepo prosim za pozornost.Pri okencu št.14.,imamo potnika,ki NE VE KDO JE. Če kdorkoli lahko pomaga ugotoviti njegovo identiteto,vas vljudno prosim,da pridete k okencu št.14."Potniki v vrsti so se začeli hahljati,nekateri celo glasno smejati,jezni gospod pa je prestrelil gospodično s pogledom in skozi zobe siknil:"Jebi se!" Ne da bi trenila z očesom,se je hostesa spet nasmehnila in rekla:"Žal mi je,gospod,toda tudi za to se boste morali postaviti v vrsto."

 

 

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

6. mar 2015 15:00

MISEL NASLEDNJEGA TEDNA:

Pravi ljudje na prava mesta.

Toda,kje najti toliko zaporov?!

andreja m

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

6. mar 2015 15:21

Nena-morje

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

7. mar 2015 5:35

MARATONEC JANEZ

Micka si je privoščila skok čez plot z Janezom.

Ko sta nekega dne seksala,slišita avto,ki se ustavi na dvorišču.Micka plane iz postelje,pogleda na dvorišče in vzklikne:"Moj Bog,moj mož se je prej vrnil s potovanja.Janez,takoj skoči skozi okno na cesto in izgini!"

Janez pogleda skozi okno in odvrne:"Ne morem,Micka.Saj vidiš,da dežuje!"Micka se obupano zgrabi za glavo in krikne:"Janez,če naju mož zasači,naju bo oba ubil."

Janez torej plane iz postelje,pograbi svojo obleko,skoči skozi okno na cesto in se znajde v skupini maratoncev,ki prav tisti hip tečejo mimo Mickine hiše.Da bi zabrisal sledi za seboj,se jim Janez pridruži.

Čez nekaj časa se Janezu med tekom približa prvi maratonec in vpraša:"Kolega,ali tečeš maraton vedno nag?"

Janez:"Vedno.Tako prijetno je čutiti pihljanje vetra,ko sem nag,in tako bolje čutim povezavo z naravo.

Čez nekaj časa se Janezu med tekom približa drugi maratonec in vpraša:"Kolega,ali tečeš maraton vedno z obleko pod pazduho?"

Janez:"Vedno.Tako praktično je imeti obleko pri sebi.Ko pritečem na cilj,se lahko takoj oblečem,usedem v avto in odpeljem domov."

Čez nekaj časa se Janezu med tekom približa tretji maratonec in vpraša:"Kolega,ali tečeš maraton vedno s kondomom na tiču?"

Janez:"Ne vedno.Samo,če dežuje."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

7. mar 2015 13:54

SMRT

Boksar si je želel urediti nagrobni spomenik.Šel je k izdelovalcu in mu povedal svojo željo.

Ta ga je vprašal:"Kaj pa naj piše na njem?"

Boksar odgovori:"Štejte,do kolikor želite,jaz ne vstanem več."

 

BOŽANSKA KOMEDIJA

Pelje Vergil Danteja skozi pekel.Spustita se navzdol in prideta do duš,nabodenih na kole.

Dante:"Kaj so le storili,da tako trpijo?"

Vergil:"To so morilci in posiljevalci.Nabodeni plačajo za svoje grehe."

Gresta dalje v naslednji krog in prideta do duš privezanih na kamne,kjer jim vrane kljuvajo jetra.

Dante:"Kaj pa tile?"

Vergil:"Tile so izdali Božjo skrivnost."

V naslednjem krogu naletita na jezero polno gnoja,v katerem plavajo neprivezane duše.

Dante:"Olala,tile pa niso niti privezani,niti ograjeni.Kako to? Zakaj pa te duše ne pobegnejo?"

Vergil:"To pa so Slovenci.Vsakič,ko kateri želi priplezati iz dreka,ga drugi takoj nazaj potegnejo!"

 

 

 

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti