Malo za hec

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

24. jan 2015 2:39

"Zunaj tako lepo sonce sije",pravi mož ženi,"ti pa v stanovanju drgneš parket.Pojdi raje ven na svež zrak in operi avto."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

24. jan 2015 16:41

Najprej odložite vse iz rok,nato se udobno namestite.

 

Trije mrtvo pijani Dolenjci gredo iz gostilne po železniških tirih.

Po nekaj korakih reče prvi:"Ne zastopm zakuga so dons štenge taku narazn."

Čez čas potoži drugi:"Pa kaku je ta ugraja taku nizku pustavlena."

Pa se oglasi še tretji:"Pubje,konc prblema.Lift že prhaja!"

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2015 4:42

Moja žena je zlopamtilo. Sjeti se svake godišnjice braka.

 

 

 

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2015 4:42

Mujo dođe kod doktora i požali mu se:"Doktore nešto ne valja sa mnom.Ništa ne stignem napraviti kući,ni na poslu,de ti men pregledaj,da nisam neku boleštinu dobio.."

Pregleda ga doktor,napravi testove,i kad su rezultati stigli,kaže Muji:"Mujo moj,nije tebi ništa,ti si samo jedna lijena bitanga."

Mujo slegne ramenima:"U redu je,doktore,nema problema.De ti to meni reci samo na latinskom,pa da ja to tako kažem Fati."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2015 5:00

Mož in žena seksata in žena začne vzdihovati...:"To,to,še močneje.....govori mi umazane stvari."

"Kuhinja,kopalnica,soba..."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2015 14:44

Na carinski kontroli,tovornjak pelje iz Hrvaške v Slovenijo,carinik vpraša šoferja:"Kaj prevažate?"

"Nič.V Krko grem po kontracepcijske tablete."

"Odprite cerado!"

Carinik pogleda noter:"Človek božji,kamijon je vendar poln nosečih žensk."

Voznik se udari po čelu:"Oh,seveda,oprostite,pozabil sem,danes je petek in v firmo vračam reklamacije."

andreja m

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12863

25. jan 2015 16:52

  1. Jeseni so Indijanci vprašali svojega poglavarja, ali jih čaka mrzla in dolga zima. Poglavar, ki se mu ni niti sanjalo, kakšna zima jih čaka, pravi: "Pojdite v gozd in naberite drv, kolikor jih zmorete nesti." Ko odidejo, gre do najbližje govorilnice in pokliče vremenoslovce: "Kakšna zima nas čaka," vpraša. Vremenoslovec mu pravi: "Očitno zelo mrzla." Poglavar se vrne in reče plemenu: "Naberite še več drv, ker bo res huda zima." Nato spet kliče vremenoslovce: "Ste prepričani, da bo huda zima?" Vremenoslovec ga pomiri: "Zagotovo. Vsi znaki kažejo tako." "Kateri znaki," je radoveden poglavar. Vremenoslovec: "Indijanci nabirajo drva kot nori."

mopsika

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

25. jan 2015 17:42

...če smo že pri Indijancih...

 

France se vozi po enosmerni cesti v nasprotno smer.

Ustavi ga policist in ga vpraša:"Kaj niste videli puščice?"

"Kake puščice?Sej še Indijancev nism vidu."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. jan 2015 4:58

Lovci lovijo,pijejo,lovijo,pijejo,še malo lovijo,pa še veliko pijejo.

Na koncu dneva se zberejo,kolikor so jih še držale noge in pregledujejo svoj ulov.Vsak vlači izza svojega grma ulov:zajca,lisico,fazana,srno,divjega prašiča,Franceljna...

"Jebemti fantje,Franceljna smo ustrelili,"reče eden.

V hipu se streznijo od groze,nabašejo Franceljna v avto in oddrvijo na urgenco v Klinični center.

Čakajo,čakajo v čakalnici,nakar pride ven dežurni kirurg in reče:"Fantje, takole je.Strelna rana ni bila smrtna.Če mi vi nebi Franceljna pripeljali že odrtega in spucanega,bi ga lahko še rešili."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

26. jan 2015 15:19

Babica in deda se odločita,da bo deda poskusil z viagro.Zvečer ona leži v postelji,deda pa pride do vrat spalnice in potrka.

Babica:"Pa pridi že,kaj trkaš?"

Deda:"Ne vprašaj zakaj trkam,vprašaj s čim trkam!"

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti