Malo za hec

pat3  

član od: 13.6.2008

sporočila: 14

9. jun 2011 16:30

Mož in  Žena se pogovajata in pijeta vsak svoje (pivo in limonada)

MOŽ:Ljubim teeee

ŽENA:Jaz tut tebe ampak, ali govoriš ti te lepe besede ali je to od piva ker vsebuje alkohol?

MOŽ:Ženička to govorim jaz..................................................................pivu♥

pat3

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2351

11. jun 2011 23:44

PRANJE MOŽGANOV

Se spomniš, kako so nam v prejšnjem sistemu prali možgane?

A res? Saj pti tebi so bili pa hitro fertik!

Katrca11

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. jun 2011 22:07

Optimist
Pride tip po treh, štirih dneh burnega žura ves skesan domov k svoji ženi in na hodniku zagleda kovčke pa pravi: O, mater , a zdaj pa še na morje?!?

tulka

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

25. jun 2011 13:28

Pride Pahor h Kresalovi na obisk in ji prinese šopek rož.Kresalova je pač obisk razumela po svoje,hitro se preobleče v zapeljivo srajčko in leže na posteljo z široko razkrečenimi nogami.Borut,to je pa za rožice!

Pahor presenečen:Ja Katarinca,a nimaš nobene vaze?????

jampina

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

8. jul 2011 13:02

Če bi bila Adam in Eva kitajca bi bili sigurno še sedaj v raju. Onadva bi pojedla kačo in ne jabolko.

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

13. jul 2011 20:09

"Kako kaj prenašaš to vročino?"

"Ma nikakor, ves sem kuhan."

"Pa imaš klimo v stanovanju?"

"Seveda!"

"Kakšno?"

"Ma tropsko!"

booris

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

13. jul 2011 22:52

Pita Mujo crnca:
Kako to da ja ne mogu napraviti crno dijete?
- Jel' ti dug 25cm?
- Nije!
- A jel' ti sirok 6 cm?
- Nije ni to!
- Pa, covjece, ulazi ti svjetlo!

JJ

Duracell  

član od: 2.5.2011

sporočila: 56

22. jul 2011 19:15

"Kaj razume moški kot pomoč v gospodinjstvu?"
"Da dvigne noge, ko žena čisti po tleh."

Duracell

kozamurnik

sporočila: 2311

22. jul 2011 20:23

Majda in Špela se pogovarjata v nebesih. Majda: Špela, kako si ti umrla? Špela: Zmrznila sem do smrti. Majda: Joj, kako grozno! Špela: Pravzaprav niti ne. Ko sem se nehala tresti od mraza mi je postala tako prijetno toplo. Postala sem zelo zaspana in sem kmalu mirno umrla. Kaj se je pa s tabo zgodilo? Majda: Huda srčna kap me je zadela. Sumila sem, da me mož vara in sem en dan prišla prej iz službe. Ampak namesto, da bi ga zalotila pri dejanju, sem ga našla samega v dnevni pred televizijo. Špela: In? Kaj se je zgodilo? Majda: Tako sem bila prepričana, da nekje skriva drugo žensko, da sem prečesala celo hišo. Tekla sem na podstrešje in potem v klet, pregledala sem vse sobe in preverila pod vse postelje. Iskala sem jo dokler nisem bila tako utrujena, da me je srce izdalo in sem umrla. Špela: Škoda, da nisi pogledala v skrinjo. Bi bile obe še žive danes! murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti