Malo za hec

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. avg 2010 16:04

Zabavno,  ampak pol toliko ne, kot Googlov prevod

 

V tem življenju sem ženska. V mojem naslednjem življenju, želim, da pridejo nazaj kot medved.Ko boste nosi prideš do prezimovanje za šest mesecev. Morete storiti ničesar, ampak spanec za šest mesecev.Lahko bi se ukvarjajo s tem. Preden boste prezimovanje, si naj sami jesti neumen.Jaz bi lahko obravnavala tudi to. Ko se dekle nosi, si rojstvu svojega otroka (ki so velikosti orehov), medtem ko ste s spanjem, in zbudi se delno goji, srčkan, ljubki mladiče.Jaz bi definitivno ukvarjajo s tem.Če ste mati nosi, vsi vedo, misliš poslovanja. You SWAT vsakogar, ki moti vaš mladiče. Če je vaš mladiči ven prog, ko jih SWAT preveč.Lahko bi se ukvarjajo s tem. Če ste medved, vaš kolega PRIČAKUJE vas, da se zbudiš renčati. On pričakuje, da boste imeli dlakavi noge in prekomerna telesna maščoba.*** Ja, bo treba nositi

 

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. avg 2010 17:54

Tegale, ki je to prevajal, bi pa dala prezimiti v en brlog za šest mesecev brez hrane in pijače, samo z angleško slovnico.Temu pa tudi mrcvarjenje jezika ne moremo reči.Sem jezna in le dejstvu, da sem lepo vzgojena se moram zahvaliti, da ne bom napisala kakšne krepke! naor

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

5. avg 2010 18:03

Naor, to je google-translator, program, ki sam prevaja. (zato ne prevaja po smislu in ne ve, katera beseda je najustreznejši prevod, poleg tega pa še iz jezika s preprosto slovnico, kot je angleščina, naredi še mnogo več slovničnih napak, kot če bi prevajal v smeri slovenščina-->angleščina). perpetua

neznan uporabnik

5. avg 2010 23:13

Meni so pa tile prevodi na Guglu za dol past japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. avg 2010 23:25

Prevod je carski!

tulka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

6. avg 2010 10:44

No, avtomatu še oprostim! naor

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

12. avg 2010 18:13

Kmet pri dohtarju: ˝S postelje sem padel pri divjem sexu z deklo in si zlomil roko. ˝ Dohtar:˝no no, tole pa povejte mal bolj lepo, ker bo v kartoteki. ˝ Kmet:˝Ok, pri polaganju semena v brazdo sem padel iz delovnega stroja!˝ renata69 http://renata69.moj-album.com/

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

12. avg 2010 18:20

Med obiskom na psihiatrični kliniki vpraša eden od obiskovalcev direktorja klinike, na osnovi česa se odločijo, koga bodo sprejeli na zdravljenje. "Zelo enostavno je," pravi direktor. "Postavimo ga pred kad polno vode in mu damo čajno žličko, skodelico in vedro ter naročimo, naj kar najhitreje izprazni bano." "Že razumem, pravi obiskovalec. Tisti, ki je normalen, začne zajemati vodo z vedrom..." "Ne," pravi direktor. "Tisti, ki je normalen, izvleče zamašek z dna kadi. Želite sobo z balkonom ali brez???" renata69 http://renata69.moj-album.com/

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

18. avg 2010 22:44

Sigurno ga že poznate, ampak jaz senm ga slišal nedolgo tega.

Kaj imata skupnega odojek in mladi direktor.?

Čez eno leto sta oba prasca.

Matjaž

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

22. avg 2010 7:46

Ponovno vic iz našega lokalnega časopisa. Življenje temelji na 6. sklonu; mladi se vprašajo s kom, starejši s čim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti