Malo za hec

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

23. jul 2010 13:24

Pelje mož svojo ženo prvič igrat golf. Žena ni prav posebej spretna in že pri prvem udarcu žogico tako močno zadane, da ta odleti proti veliki, lepi hiši, ki stoji na rahli vzpetini nad igriščem in razbije okno. "Ajme, kakšna neroda si! Veš koliko naju bo to stalo! Zdaj morava do lastnika, se mu opravičiti in ponuditi kritje škode..." reče mož. Gresta do hiše, potrkata, oglasi se "kar naprej" in ko previdno odškrneta vrata, zagledata razdejanje, ki ga je povzročila žogica. Povsod leži steklo, poleg tega pa so ob razbitem oknu še črepinje antične glinene posode. Na kavču sedi moški, ju gleda in ne reče ničesar. Mož se začne opravičevati, vpraša, koliko mu je dolžan, nakar mož veselo vstane in reče: "Gospod in gospa, nič ne skrbita! Sem duh, ki je bil v tej posodi ujet že tisoč let in vidva sta me rešila! V zahvalo lahko izpolnim tri želje, eno gospodu, eno gospe, tretjo bi pa ohranil zase, če vaju ne moti." Zakonski par se presenečeno spogleda in že začne mož s svojo željo: "Želim si milijon dolarjev za vsako leto svojega življenja!" "Nič lažjega," odgovori duh, "poleg tega vam zagotavljam dolgo, zdravo in brezskrbno življenje. Kaj pa si vi želite, gospa?" "Želim si, da bi imela razkošno hišo s služabniki, kuharji in čistilkami v vsaki državi sveta in vedno, ko bi prišla, bi me ljubeznivo sprejeli in skrbeli za mojo družino." "Rečeno - storjeno! Poleg tega bodo vaše hiše varne pred požarom, strelo, vlomilci in naravnimi nesrečami," odgovori duh ter se obrne k možu: "Zdaj mi pa dovolita, da še jaz povem svojo željo. Ker sem bil zdaj 1000 let zaprt in že 1000 let nisem videl nobene ženske, si želim seksati z vašo ženo." Mož in žena se spogledata: "Zdaj ko nama je duh namenil vso to srečo in razkošje, pa morda ne bi bilo tako grozno..." Žena: "Meni je prav, srček, ampak ne bi to motilo tebe?" Mož: "Veš, da te ljubim, a bom že potrpel." In tako se žena ter duh odpravita v zgornje nadstopje ter se predata posteljnim radostim. Duh je bil nenasiten!! Po treh urah neprestanega seksa pa se nenadoma odmakne od ženske, jo pogleda globoko v oči in vpraša: "Povejte mi, koliko sta stara z možem?" "35, oba," odgovori ženska. Duh: "N o s h i t!! 35 let pa še vedno verjameta v duhove???" perpetua Sporočilo je spremenil(a) perpetua dne 23. 2010 13:25

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

23. jul 2010 13:26

Ps: če napišeš besedo s h i t brez presledkov, se narišejo zvezdice.. **** perpetua

kuharca123  

član od: 22.7.2010

sporočila: 9

23. jul 2010 15:01

Bill Gates je umrl in se znašel pri Svetem Petru. Peter je odprl neka vrata in Bill je zagledal prostor, v katerem so ljudje rajali, plesali in peli, mize pa so se šibile od dobrot. Peter mu je pojasnil: "To je pekel! Zdaj ti bom pa pokazal še nebesa!" in odprl je druga vrata, skozi katera je Bill videl ljudi ki so kartali ali pa gledali televizijo. Skratka, dolgočasili so se. "Hočem v pekel!" je rekel Bill. Peter mu je odprl vrata, Bill je vstopil, naenkrat pa se je znašel do pasu v žareči lavi, hudič mu je zažgal lase na glavi, skratka, strašno je bilo. Bill je vzkliknil: "In kje je veseljačenje in pijača?" "Tisto, kar si videl je bila demo verzija!" mu je pojasnil hudič. Mami, je zaklicala, ko se je vrnila iz šole, "do sto znam šteti, ostali pa šele do deset!" "To je zato ker si blondinka" ji razloži mamica. Naslednji dan se blondina vrne iz šole in se pohvali, da pozna že vse črke, tiskane in pisane, ostali pa samo tiskane. "To je zato, ker si blondinka." Tretji dan se je vrnila iz šole in povedala da ima samo ona razvite velike prsi, ostale deklice pa so še ploske tako spredaj kot zadaj. Zanimalo jo je, če je to zato, ker je blondinka. "Ne, to je zato ker si stara 17 let." kuharca123

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

23. jul 2010 20:14

A res, o **** korenckova

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. jul 2010 4:01

****

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

25. jul 2010 4:01

Pa res, pa res ;-)))

Lep dan in veliko se smejte

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

26. jul 2010 15:39

Po cesti hodi starejša gospa in za sabo vleče dve veliki polni vreči za smeti. V eni se ji naredi luknja in iz nje začnejo padati bankovci za 20 evrov, česar pa babica ne opazi. Zato pa nenavaden prizor pritegne pozornost policaja, ki pristopi k stari gospe. "Gospa, denar vam leti iz vreče," ji pove. Babica se obrne in res vidi, da je za sabo pustila pravo sled iz bankovcev. "Joj, hvala, da ste me opozorili," reče policistu. "Od kod pa taki stari ženici toliko denarja?" je radoveden policist. "Jah, veste," začne razlagati premetena gospa, "živim čisto blizu nogometnega stadiona in obiskovalci tekem ves čas hodijo lulat k moji ograji. Ko si odprejo hlače in približajo svojega korenjaka k moji ograji, pa jaz nastavim škarje in rečem, plačaj 20 evrov, ali pa ti ga odstrižem." "A, tako, ja to ste se pa dobro spomnili," ji odvrne policist. "Kaj imate pa potem v drugi vreči?" jo še vpraša. Babica pa odgovori: "Jah, veste, nočejo vsi plačati." renata69 http://renata69.moj-album.com/

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

29. jul 2010 13:52

Še ena iz našega lokalnega tednika. Pred ekonomsko fakulteto je stal kmet s teletom na vrvici. Mimo pride policist in ga opozori, da se z teletom ne sme tam zadrževati. "S kakšnim teletom?" se začudi kmet."Ne delajte se neumnega. Na vrvici imate vendar privezano tele!" "Kje pa, tele je na faksu, dela izpit, tole tu pa je podkupnina za profesorja." Razloži kmet policistu.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. avg 2010 10:54

Pri starejših, nekje šestdeset letnih zakoncih, se pojavi dobra vila in reče:

Na svetu vil ( to je nekaj takega kot nadzorni svet LB, ki tala milijonske nagrade in odpravnine ) smo se zmenili, da vas nagradimo za lepo 35 letno zgledno zakonsko življenje. Vsakemu bomo izpolnili eno željo.

Žena se mal zamisli in reče: rad bi, da bi midva  z možem odšla na eno potovanje okrog sveta.

Vila reče: ni problema: abrakadabra, zamahne s čarobo palčko in v roki žene se najdejo dve karti za pot okrog sveta.

Može se tudi mal zamisli in reče:

Draga žena, oprosti za tole ampak moja želja je, da imam ženo trideset let mlajšo od mene!

Dobra vila ga pogleda in vpraša: a si siguren, da to želiš?

Siguren, odvrne mož, vila pa reče, abrakadabra, zamahne s palčko in mož se naenkrat spremeni v  devetdeset letnega starca.

Pouk zgodbe: moški so morebit res pokvarjeni, toda dobre vile so le ženske!

ežoj

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

3. avg 2010 21:56

Ežoj, jaz pa bom dodala k tvoji zgodbici le to :"Kazen mora biti vzgojna!" In to zato, ker sem stara šestdeset let!Haha, danes mi gre vse na smeh.Naj še z vami delim zakaj.Moj sin z družino sicer jutri že odhaja, danes pa so še tukaj in nam je lepo! naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti