Malo za hec

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

7. jan 2010 9:31

 Pita kumica kumeka: >Joj, kumek, sam čula da si veliki fakin, da si puno ženskih obrnul i da te ni jedna ni odbila. Kak ti to uspeva?<

>Kumica draga, ja samo prosim onu za koju znam da bu dala.<

>Pa kak znaš da bu dala?<

>Ja ju malo onjušim i po tomu znam.<

>Nemre to biti. Nu, daj malo mene ponjuši.<

Nakon "njuškanja" kum reče: >Ti mi ne bi dala!<

>Joj, kumek, si se negdi grdo prehladil'...<

Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

8. jan 2010 16:52

ZAKAJ MOŠKI NE BI SMELI PISATI NASVETOV? Dragi Janez: Upam, da mi boste pomagali. Pred par dnevi sem se odpravila zjutraj na delo in pustila mojega moža doma pred televizijo. Kakšen kilometer od doma se mi je avto ustavil, ni in ni hotel spet zaštartati, zato sem šla peš nazaj domov. Ko sem prišla domov, nisem mogla verjeti, kar sem videla, moj mož je bil v,postelji s sosedovo hčerko. Jaz sem stara 32 let, moj mož 34, in sosedova punca 19, poročena sva pa 10 let. Polna sem stresa, takoj potrebujem dober nasvet, prosim, pomagajte mi. S spoštovanjem, Francka Draga Francka: Da se je avto ustavil po tako kratki razdalji od doma, je lahko več vzrokov. Najprej pa poglej, če imaš zadost bencina, mogoče ne dela pumpa, ali pa imaš kakšen električni problem, predlagal bi pa, da pokličeš avtomehanično delavnico, da ti potegnejo avto v garažo in ga tam natanko pregledajo. Upam, da bo ta nasvet rešil tvoj problem, Janez tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. jan 2010 11:18

Vozila plavuša auto i ubila 4 čovjeka. Došao policajac i govori plavuši: "Gospođo - vozili ste 150 km/h, a dozvoljeno je 70." Plavuša je ponižena. Nastavi policajac: "Gospođo - 2 promila u krvi, a dopušteno je 0.5." Plavuša tužno gleda. "Gospođo - ubili ste 4 osobe." I pita plavuša: "A koliko je dozvoljeno?" tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. jan 2010 11:20

Pita učiteljica malog Muju šta mu mater radi i kako žive. - Moja mama je prositutka i dobro zarađuje tako da dobro živimo i imamo sve što nam treba. Učiteljici bi nezgodno pa preformulira pitanje za Sulju. - Šta tvoj otac radi i kako živite? - Moj otac je policajac i malo piše kazne za državu a malo za sebe i mi lijepo živimo i imamo sve što nam treba. Dođe red i na malog Hasana a on ne čekajući pitanje poče govoriti učiteljici: - Moj je otac vozač kamiona i da nije Mujine matere i Suljinog oca, =bem li im mater, i mi bi super živjeli!!! tumpika

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

9. jan 2010 16:12

Policist ustavi voznika in mu izreče kazen, ker vozi psa na prvemsedežu."Gospod policaj, ampak to je plišasti pes!""Kazen je enaka za vse pse, ne glede na pasmo!"

Nena-morje

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. jan 2010 18:30

Rdeča kapica piše volku: Dragi vuče! Zajebao si se u jednom slovu, trebao si da me POJEDEŠ. Tvoja trudna crven kapa Odgovor: Draga crven kapa. Sledeći put, kad me vidiš, ne viči "Vuk!" sve dok se ne naučiš dobro izgovoriti slovo V. tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

10. jan 2010 11:33

Oče pride domov in nadre hčerko, češ, njeno ime je s scalnico napisano na snegu. Hčerka se seveda ne pusti:

- pa kaj jaz morem, to fanti počnejo.

Oče pa tudi ni po župi priplaval:

- misliš, da ne poznam tvoj rokopis!

ežoj

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

12. jan 2010 12:07

Ha ha Ežoj,sem se nasmejala do solz!! jampina

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

12. jan 2010 15:05

Uganka: Kaj postaja daljše ko se potegne, Dobro se prileže med prsi, Odlično se fiksira v luknjo In najboljše dela ko se nateguje? Varnostni pas v avtu, ti pacek :) anitram1

1katka1  

član od: 28.12.2009

sporočila: 57

14. jan 2010 15:06

KAKO PREPREČITI LJUDEM, KI TE “GNJAVIJO” GLEDE POROKE Starejše tete so na porokah vedno hodile k meni, me drezale v rebra, govoreč: ,,Ti si naslednja!.” Nehale so šele potem, ko sem jaz začela njim to početi na pogrebih. Vem da je grda,...ampak trenutno mi vsi gnjavijo, da kdaj se mislim poročiti! 1katka1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti