Malo za hec

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

20. apr 2015 22:49

 

Ko pridem pijan domov, je vse narobe!

Pes me poljublja, žena pa laja...

 

 

 

 

 

mopsika

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. apr 2015 6:56

RADIO

Mujo je trideset let delal v Nemčiji in po tridesetih letih se je odločil,da bo šel domov na dopust.Z najnovejšim mercedesom,ki si ga je prislužil z delom,se je pripeljal v svojo domačo vas,vendar mu je zaradi slabe ceste,malo pred domom počila guma.Iz prtljažnika je vzel orodje,da bo zamenjal gumo,ko mimo pride Haso.

Vpraša ga: "Mujo,šta radiš?"

Mujo odgovori: "Pa skidam točak,Haso."

Haso brez besed pograbi najbljižji kamen in udari po vetrobranskem steklu mercedesa.

Mujo zavpije: "Haso,šta to radiš?"

Haso ga pogleda in odgovori: "Pa Mujo,ti češ točak,a ja ču radio."

andreja m

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

21. apr 2015 11:07

Bravo, babka! 

Lp od R.

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. apr 2015 15:00

ABECEDA

Dva prijatelja se srečata.Včasih sta bila oba gluhonema,vendar je eden od njiju začel govoriti.Drugi,ki je še vedno gluhonem,ga,seveda v govorici gluhonemih,vpraša,kako mu je uspelo,da govori.Le-ta mu odgovori,da je spoznal nekega zdravnika,ki mu je pomagal.Seveda je dal svojemu prijatelju zdravnikov naslov in ta se vesel odpravi k njemu.Zdravniku seveda razloži svoj problem,ta pa mu reče,da sploh ni nič hudega in se bo kmalu naučil govoriti.Rekel mu je naj se sleče hlače in naj se nagne čez pisalno mizo.Pacient je malo začudeno pogledal,ampak je to tudi storil,ni namreč vedel,da je zdravnik homoseksualec.Ko tako nataknjen in s spuščenimi hlačami visi čez mizo,zdravnik na hitro naredi in pacient zatuli: "AAAAAA."

Zdravnik si zapne hlače,se obrne k pacientu in mu reče: "V redu je,lahko se oblečete,jutri pa pridite,da vzameva črko B."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

22. apr 2015 5:16

V mestu sta se srečali prijateljici in ena je ogovorila drugo: "Slišala sem,da si se poročila.Si srečna v zakonu?"

"Kje pa.Moj mož je impotenten."

"Pa tega nisi vedela že prej?"

"Pred poroko je sicer večkrat govoril o nepremičnini,toda jaz sem mislila,da ima hišo ali vikend."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

22. apr 2015 15:01

1.

Sedemdesetletni milijonar se je poročil z dvajsetletno lepotico.

Prijatelj ga je vprašal: "Le kako ti je to uspelo?"

"Rekel sem ji,da sem star 95 let."

 

2.

Dva moška sta ležala na nezgodnem oddelku v bolnišnici.

"Zakaj pa ste vi tu?"

"Ženi nisem dovolil voziti avtomobila.Kaj pa vi?"

"Jaz sem ji pa dovolil."

 

3.

OB ROJSTVU SINA:

"Čestitamo na rođenju sina! Kako će se zvati?"

"Izdislav."

"Po kome je dobio ime?"

"Po onoj pjesmi: Is This Love."

 

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

22. apr 2015 22:53

" Alfonz " ali boš zdaj, ko so se cigarete podražile, prenehal kaditi ?

" Bom ", če boš ti prenehal stanovati, ker so se tudi stanarine podražile...

................................................................................................

Gospod doktor, težave imam s spanjem, saj nikakor ne morem zaspati.

" Čisto počasi štejte do tisoč, pa vas bo zmanjkalo. "

Čez nekaj dni se pacient ponovno oglasi pri zdravniku. " No, je štetje pomagalo ? "

" Sploh ne. Ko sem preštel do petsto, sem bil tako zaspan, da sem si moral skuhati kavo, da sem lahko štel naprej do tisoč. "

.......................................................................................................

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

23. apr 2015 6:44

KONDOM

V senci ob cesti sedita Mujo in Haso.Avtomobili s turisti hitijo proti morju,ko naenkrat zavije proti njima avto in iz njega izstopi  lepa  mladenka,ki odpre pokrov motorja in ga začne pregledovati.Mine nekaj časa,ko se začne ozirati po pomoči.Zagleda ju in jima pomigne,da prideta pomagat.Leno se približata in Mujo kmalu odkrije in popravi napako na motorju.Motor spet brezhibno deluje.Dekle je presrečno in jima ponudi plačilo.Zavračata plačilo v denarju in namigujeta,da bi rada kaj drugega.

Dekle razume njine namene in ker sta bila še kar simpatična,jima razloži: "Takole,ni ovir za dogovor,oba me lahko,samo pogoj je,da si natakneta kondom."

Oba: "A šta ti je to kondom?"

Dekle: "Ni važno.Nataknita si ga in pazita,da se ne sname,ker nočem biti noseča zaradi vajine nepazljivosti."

Oba: "OK.Kako ti kažeš,samo da je što prije..."

Tako so opravili in ona nadaljuje naprej proti morju.Mujo in Haso pa domov.Naslednji dan zvečer Haso obišče Mujota in hodi zelo široko.

Mujo: "Šta ti je bre,kako to hodaš?"

Haso: "Čuj Mujo,ja ču ovo da bacim,jer moram,da pišam,pa makar ona ostala trudna."

andreja m

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

23. apr 2015 10:45

Na vogalu ljubljanske ulice stoji klošar, v rokah drži listek z napisom: "Jaz sem nem!"

Pa pride mimo starejša gospa, mu v klobuk vrže petevrski bankovec in usmiljeno doda:

"Še sreča, mladi mož, da niste slepi!"

Nakar klošar:

"Saj sem bil, pa so mi v klobuk metali vse mogoče stvari, samo denarja ne!"

....................................................................................

Sosed vpraša Koširja:

"Kako ste se imeli v soboto na izletu?"

Ta potarna:

"Slabo. Ko smo se pripeljali z vlakom, nikakor nismo mogli najti gostilne. Ko pa smo jo vendarle našli in pozneje odšli iz nje, nikakor nismo mogli najti postaje."

.......................................................................................

Bučko po dogovoru s sošolci obišče bolno učiteljico.

Ko stopi iz njene hiše, ga pred vrati čakajo radovedni prijatelji. V en glas ga vprašajo:

"Kako je bilo, povej, kako je z njo?"

Buček žalostno: "Brezupno. Jutri pride v šolo."

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

23. apr 2015 13:55

   Mali Jurček si je močno želel psa. Po dolgem oklevanju mu starša res kupita zelo velikega psa. Ko ga Jureček zagleda, žalostno vpraša: ne vem, ali sta psa podarila meni, ali mene psu ????

 


Gospodar predava o domačem režimu: "Zjutraj ob sedmih je zajtrk, pa je čisto vseeno, ali sem doma ali me ni! Jasno?" "Jasno!" reče žena. "Ob dvanajstih je kosilo, če sem doma ali pa če me ni! Jasno?"

 

 

mopsika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti