Malo za hec

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. mar 2015 6:08

TAST

En fant je zaljubljen v hčerko rabina Goldenberga in bi se želel poročiti z njo.Zato gre do očeta in povpraša uradno za roko njegove hčere.

Rabin mu raztolmači:"Vidiš,mi smo Judje in imamo eno specialno posebnost.Če se hočeš poročiti z mojo hčerko,moraš najprej prestati eno preizkušnjo.Vzemi tole pomarančo in se vrni jutri."

Fant je bil malo začuden,ko je odhajal od rabinovih.

Naslednji dan se zopet vrne k njim.Oče ga vpraša:"Kaj si napravil s pomarančo?"

"Pojedel sem jo,ker sem bil lačen."

"Zelo slabo.Vidiš,pri nas olupimo pomarančo in z olupkom napravimo čudovit liker.Potem razlomimo pomarančo na dvoje,polovico damo ubogim,drugo polovico pa porazdelimo med člane družine.Polovico pečk naslednje leto posejemo,polovico pa prodamo na tržnici.Ampak,dobro.Dajem ti še eno možnost."

Dal mu je salamo.

Dečko odide malo nejevoljen in se drugi dan vrne.

"Torej,kaj si napravil s salamo?",vpraša oče Goldenberg.

"Iz vrvice sem si napravil vezi za čevlje,iz malega aluminijastega obeska,ki je bil na salami sem napravil medaljonček za vašo hčerko,prerezal sem salamo na dvoje,polovico dal revežem,drugo polovico pa razdelil v družini."

"Zelo fajn.",se razveseli rabin.

"Kaj pa si napravil od kože,oziroma črevesja?"

"Iz črevesa pa sem naredil prezervatil,s katerim sem nategnil vašo hčerko,vam pa prinašam bel ostanek znotraj tega črevesa,da lahko napravite jogurt ali kefir..."

 

andreja m

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

21. mar 2015 10:08

Nasvet dneva:

Ste osamljeni?
Kupite si yugota - kuhal vam bo, pa še redno boste porivali ....

"Stressed is desserts spelled backwards!"

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

21. mar 2015 10:45

Za poslovni uspeh je važno znanje, še bolj pa iznajdljivost.

 

Nek inženir, že dlje časa brezposeln, se odloči da bo odprl ambulanto, ker:denar v zdravstvu je dober, pretegnejo se zdravniki ravno ne, posla je večkot dovolj ...

Na znaku nad vhodom je zapisal: Inženirska ambulanta, če ves ozdravimo, nam plačate 50€, če vas ne ozdravimo – vam mi plačamo 100€.

V istem kraju ima ambulanto tudi zdravnik, ki je nekoliko nejevoljen nad inženirjem in njegovo novo ambulanto. Ko gre mimo in prebere napis nadinženirjevo ambulanto,si pomane roki, in z mislijo na lahko zasluženih 100€ vstopi.

V ordinaciji:

Inženir: Dober dan, kaj vas tare?

Zdravnik: Paaa, veste, zdi se mi, kot da ne čutim več okusov ...

Inženir: Sestra, iz predala 22 vzemite zdravilo in ga dajte pacientu 3 kapljice na jezik ...

Zdravnik, dobi kapljice: Fej, to je vendar bencin!

Inženir: Super, kot kaže spet čutite okuse. To bo 50€, prosim.

Zdravnik ves jezen plača in odide. Ves teden ga pekli tistih 50€, zato se odloči, da ponovno obišče inženirjevo ambulanto.

V ordinaciji:

Inženir: Pozdravljeni ponovno! Kaj vas tokrat tare?

Zdravnik: Veste, se mi zdi da kar izgubljam spomin ... Enostavne reči mi že delajo težave ... Spomin je slab, ne vem več niti tega, kaj sem včeraj jedel
...

Inženir: Oh, to je ozdravljivo! Sestra, iz predala 22 vzemite zdravilo in ga dajte pacientu 3 kapljice na jezik!

Zdravnik: Toda tam vendar hranite bencin!

Inženir: Super, kaže da se vam je povrnil spomin! To bo 50€, prosim.

Zdravnik je besen,ker se je spet pustil tako zlahka ofrnažiti inženirju.Ves teden kuha peklenski načrt, kako si vsaj povrniti 100€.

Naposled spet obišče inženirjevo ambulanto.

V ordinaciji:

Inženir: Pozdravljeni, Vi ste pa že skoraj moja stalna stranka! Kako Vam lahko pomagam?

Zdravnik: Veste, vid mi peša. Najprej so šli detajli, sedaj vidim le še obrise ob močni svetlobi, v senci sem praktično slep ...

Inženir: Zelo mi je žal, a za izgubo vida nimam zdravila. Sestra, prinesite čeke prosim!

Inženir iz snopiča vzame ček in nanj napiše vsoto 10€ ter ga podpisanega izroči zdravniku.

Zdravnik: Ah, hvala. Ko pogleda ček, opazi da je inženir zapisal 10 in ne 100 evrov, ter blekne: Ampak, ena ničla na koncu manjka ...

Inženir, pogleda na ček: Super, kaže ne le da se vam je izboljšal vid, celo drobne detajle spet opazite! To bo 50€, prosim! ... In vzame zdravniku ček ...

 

Vsaka podobnost z uspehom takih in drugačnih zdravilcev je zgolj naključna in ni zlonamerna

Cila

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

21. mar 2015 15:00

LOPATE

Skupina črnogorskih gradbenikov se pripelje na gradbišče,ko ugotovijo,da so pozabili lopate.

Šef kliče v firmo in po končanem klicu se obrne k delavcem,rekoč:"Lopate boste dobili čez 2 uri,tačas pa se naslanjajte eden na drugega."

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

22. mar 2015 6:53

O GORENJCIH:

1.

Kako prepoznati Gorenjca na plaži?

Ponavadi je to oseba,ki objema vse,ki so namazani s kremo za sončenje.

 

2.

Dva Gorenjca se nacejata.

Čez nekaj časa reče prvi:"Tako sem že pijan,da vse dvojno vidim."

Drugi potegne jurja iz žepa in reče:"Na,tu imaš dva jurja,ki si mi jih zadnjič posodil."

 

3.

Gorenjec se v čistilnici razburja:"Ne bom plačal tega računa! Prati sem dal samo dve srajci,tu pa je še kup drugih stvari."

"Gospod,v žepih vaših srajc smo našli še dve majici,tri pare nogavic in dvojne spodnje hlače."

 

4.

V neki gorenjski vasi na podeželju,se je začela nogometna tekma.Sodnik je vrgel v zrak kovanec za 2 eura,z namenom,da moštvi izbereta stran igrišča.

Posledica: sto težko poškodovanih.

 

5.

"Slišala sem,da si se zaljubila v Gorenjca."

"Res je."

"Ali imaš kakšno njegovo sliko?"

"Poslal mi jo je že,samo moram prej razviti negativ."

 

6.

Gorenjec pride v hotel in vpraša za ceno prenočišča.

Receptor mu pojasni:"Prenočišče stane 5 eurov,če si sami naredite posteljo,pa 2 eura."

"Krasno",se razveseli Gorenjec,"vzamem cenejše prenočišče."

"V redu",reče receptor,"tu imate žago,kladivo in žeblje,gozd pa je takoj levo za hotelom."

 

7.

Nekje na Gorenjskem ata reče sinu:"Sine,skoči do soseda in si izposodi kladivo."

Sin se vrne in potarna:"Noče ga posoditi,ker pravi,da se bo obrabilo."

Ata:"Prekleti škrtuh,potem pa pojdi po našega."

 

 

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

22. mar 2015 15:00

JADNIK HASO

"Sinoć sam uhvatio Fatu,kako se seksa sa susjedom",žali se Haso Muji.

"I što si uradio?",upita Mujo.

"Izašao sam i jako zalupio vratima,da im pokažem,da mi nije svejedno."

 

ČRNOGORSKI:

Črnogorka se je vrnila iz zdravniškega pregleda in vsa žalostna reče možu,da ima samo še 10 ur življenja in mu predlaga:"Ajde,da vodimo ljubav cijelu noč!"

"E,pa lako je tebi,ti sutra ne ustaješ!"

 

FILOZOFIRA MUJO:

"Meni je san,da radim u sex šopu i kada uđe mušterija,mogu 'ladno da je pitam:"Koji vama k***c treba?"

 

UPOKOJENSKI

Starejši par v cerkvi pri maši.

Žena se nagne k možu in reče:"Čisto na tiho sem prdnila.Kaj naj naredim?"

Mož ji odgovori:"Zamenjaj si baterije v slušnem aparatu!!!"

 

SVETOVNI PRVAK V OSVAJANJU

"Punca,a maš ti službo?"

"Imam."

"A hočeš,da ti zrihtam porodniško?"

 

U TAMI CRNOGORSKOG DISKA

Prilazi momak djevojci:

"Oć plesat?"

"Oću."

"Ajd,diž se i pleši,pusti mene da ja sjednem."

andreja m

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

23. mar 2015 6:24

"Stressed is desserts spelled backwards!"

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

23. mar 2015 7:20

V NEBESIH

Nuna pri verouku vpraša:"Ko umremo in odidemo v nebesa,kateri del telesa odide najprej?"

Darinka dvigne roko in pravi:"Mislim,da so to naše dlani,zato ker jih ob molitvi sklenemo pred Boga in jih Bog pograbi najprej."

"Kako čudovit odgovor",pravi nuna.

Nato dvigne roko Miha in pravi:"Sestra,mislim,da so to noge."

Nuna ga pogleda s čudnim izrazom na obrazu:"Miha,zakaj pa misliš,da ravno noge?"

Miha odgovori:"Včeraj zvečer sem šel mimo spalnice staršev.Mama je imela visoko dvignjene noge in kričala:"O,Bog! Prihajam!" Če je oče nebi nabijal ob posteljo,bi jo verjetno izgubili za vedno."

andreja m

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12860

23. mar 2015 14:05

 Policist je bil prvič na večerji v moderni restavraciji. Ko je naslednji dan prišel v službo ga je vprašal kolega, kako je bilo.
"Super je bilo, samo na koncu imajo čuden običaj, da jedo zobotrebce. Dva sem uspel pojesti, potem pa nisem mogel več."
"Koliko so jih pojedli pa ostali?"
"Ne vem, ker so jih skrivali z rokami!"

mopsika

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

23. mar 2015 15:00

Nastavnik biologije predaje učenicima lekciju o majmunima.

Perica cijelo to vrijeme prića i uopšte ga ne sluša.

U jednom trenutku nastavnik izgubi strpljenje i opomenu ga: "Perice,pažljivo me slušaj i gledaj,inače nečeš znati kako izgleda majmun!"

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti