Malo za hec

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

24. jul 2011 16:25

Stopnjevanje besede hraber in njena obrazložitev

HRABER:
Prideš sredi noči pijan domov, žena je že v postelji ampak ne spi. Vzameš stol, se vsedeš zraven postelje nakar te žena vpraša: "Ja kaj pa ti delaš????". In ti ti ji odgovoriš: "Želim sedeti v prvi vrsti, ko se bo začel ves ta CIRKUS!"

HRABREJŠI:
Prideš sredi noči domov, žena te čaka z metlo v rokah in ti jo vprašaš: "Kaj je stara....čistiš ali misliš kam odleteti?"

NAJBOLJ HRABER:

Prideš sredi noči pijan domov, dišiš po ženskem parfumu in imaš šminko na ovratniku srajce. Pokneš ženo po riti in ji rečeš: "Ti si naslednja!"

HRABER V TRI P.... M.......

Prideš sredi noči domov z ljubico in šepneš ženi na uho: "Delaj se, da si mojai sestra!"

jade

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

30. jul 2011 17:45

 GOVORNI AUTOMAT BAKA I DEKA
 
Dobro jutro. .. . . .Trenutno nismo u mogućnosti da vam se javimo, molimo vas da ostavite poruku posle zvučnog signala, piiiiiiiiip...
 
- Ako ste jedno od naše dece, pritisnite 1 
- Ako hoćete da vam pričuvamo decu, pritisnite 2
 - Ako hoćete da vam pozajmimo automobil, pritisnite 3
 - Ako hoćete da vam operemo i ispeglamo veš pritisnite 4
 - Ako želite da unuci prespavaju kod nas, pritisnite 5
 - Ako želite da idemo po unuke u školu, pritisnite 6
 - Ako hoćete da vam spremimo nedeljni ručak i da ga donesemo kod vas, pritisnite 7
 - Ako hoćete da dođete da jedete ovde, pritisnite 8
 - Ako vam treba novac, pritisnite 9
 - Ako hoćete da nas izvedete na večeru ili u pozorište - počnite da pričate, slušamo vas!

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

30. jul 2011 20:27

Vic meseca : glej temo mačka.

janko1

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

6. avg 2011 21:46

Debeluška: "Dragi, od jutri začenjam zelenjavno dieto!"

Možek: "Krasno, da si se odločila malo shujšati. In kakšna je ta zelenjavna dieta?"

Debeluška: "Enostavna. Ješ vse razen zelenjave!"

booris

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

24. avg 2011 10:58

Stara mama stoji v vrsti pred blagajno v samopostrežbi. Za njo v vrsti
stoji mlajša ženska z nagajivim devet do deset letnim mulcem. Mulec ves
čas poriva svoj voziček tako, da le-ta tolče staro mamo po nogah. Naenkrat
se ona obrne in reče mulcu, da naj neha. To njemu niti na misel ne pride
in tako stara mama nagovori njegovo mamo.

- "Ali mu ne morete reči, da naj me neha tolči z vozičkom po nogah?"

Mamica odgovori:

- "Ne. Moja metoda vzgoje mu dovoljuje svobodo in on dela kaj mu je volja
vse dokler v njegovo zavest ne pride spoznanje, da to kar počne ni v redu.
Takšna metoda je zelo uspešna pri vzgoji otrok."

V vrsti, za to mlajšo žensko, stoji mladenič, pazljivo posluša in opazuje
dogajanje pred seboj, v rokah pa drži steklenico ribezove marmelade. Ko je
mlajša ženska končala z obrazložitvijo svoje metode vzgajanja otroka,
odpre pokrov steklenice in mirno strese njeno vsebino na glavo te ženske.
Vsa rdeča v obraz se ženska obrne, on ji pa mirno reče:

- "Veste, gospa, tudi jaz sem vzgajan po tej metodi. In poglejte kakšen je
rezultat."

Stara mama se vesela obrne k blagajničarki in ji reče:

- "Prosim, če meni zaračunate tisto steklenico z marmelado."

angie

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. sep 2011 17:36

Čuvaji v Triglavskem narodnem parku zasačijo moškega, ki obira na raženj nataknjenega, lepo hrustljavo pečenega planinskega orla. Takoj ga zgrabijo in predajo policiji. Čez nekaj ur ga spravijo pred sodnika, ki ga ogorčeno nadira. "Ali veste, da ste storili hud prekršek, zločin proti naravi in ogrozili obstoj te ptice, ki ji grozi popolno izumrtje?" "Vem, gospod sodnik, toda dovolite mi, da vam pojasnim okoliščine, ki so me pripeljale do tega zavrženega dejanja. Šel sem na Triglav, pa sem nekje zašel in se izgubil. Dva tedna sem taval po neobljudenem skalovju in divjih gozdovih, že prvi dan mi je zmanjkalo hrane, zato sem bil strahotno lačen. Ves prestradan sem zagledal zajca, ki se je pasel v travi, pobral sem kamen in ga zalučal vanj, a ravno v tem trenutku se je nadenj spustil planinski orel. Zajec je ušel, orel je mrtev obležal, ker ga je kamen zadel ravno v glavo, mene je še vedno pestila neznosna lakota in tako se nisem mogel upreti skušnjavi - poleg tega je bila ptica na mojo največjo žalost tako ali tako že mrtva..." Sodnik si ne more kaj in z usmiljenjem gleda še vedno upadlega in neobritega moškega. Nazadnje izjavi: "Glede na to, da ste se znašli v posebnih okoliščinah in da planinskega orla niste ubili namerno, sodišče umika postopek." Moškemu se razjasni obraz, zahvali se za izrek oprostilne sodbe in hoče oditi. Vendar sodniku radovednost ne da miru in gre za njim v preddverje sodnega prostora. "Dovolite mi, da vas nekaj vprašam, pa upam, da mi ne boste zamerili: kakšnega okusa pa je planinski orel?" Moški se zamisli in odgovori: "Gospod sodnik, zelo težko je razložiti, se najlaže bi ga opisal, če bi rekel, da je nekje med okusom ruševca in velike uharice."

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

14. sep 2011 18:13

Kaj je to nesramnost...

Da se sosedu včiješ skozi ključavnico,pozvoniš in vprašaš kako daleč je neslo.

 

polarbear

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

14. sep 2011 21:25

Polarbear, pa ti veš kaj je kunšt ?

 

 

 

V okrogli sobi se v kot pokakat! 

janko1

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

15. sep 2011 19:05

Babica se na smrtni postelji pogovarja z vnukinjo: "Stara sem in lahko vsako minuto umrem, zato bi rada, da ti podeduješ mojo farmo, na kateri je vila,

par traktorjev, veliko kmečko posestvo, več kot 1000 glav živine in 22.389.630,00 dolarjev..... za vse to sem zelo garala."
"Wow!", reče vnukinja, "Hvala babi, saj sploh nisem vedela, da imaš farmo in vse to bogastvo. Kje pa je?"

Babica pogleda vnukinjo in reče: "Na Facebooku"

renata69 http://renata69.moj-album.com/

Duracell  

član od: 2.5.2011

sporočila: 56

17. sep 2011 10:17

Indijanci gredo do vrača in ga vprašajo, kako huda zima bo letos.

Vrač: Zelo huda!

Indijanci gredo domov in en mesec sekajo in pripravljajo les za kurjavo.

Po enem mescu, so odšli še enkrat do vrača, da jim pove kako huda zima bo letos.

Vrač: Zelo, zelo huda!

Indijanci gredo domov in še en mesec pripravljajo kurjavo.

In potem vrača zaskrbi, da pa mogoče ne bo tako zelo huda zima. Zato gre do meteorologov in jih vpraša.

Vrač: Kako huda zima bo letos?

Meteorolog: Zgleda, da zelo, zelo huda, saj indijanci že 2meseca skupaj pripravljajo kurjavo!

Duracell

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti